لس آنجلس COVID-19 موارد همچنان به خروش پس از شکستن رکورد هفته

پس از بدترین هفته برای انتقال از COVID-19 همه گیر شروع لس آنجلس گزارش اضافی 2,770 موارد مثبت و مرگ و میر 37 رو

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

پس از بدترین هفته برای انتقال از COVID-19 همه گیر شروع لس آنجلس گزارش اضافی 2,770 موارد مثبت و مرگ و میر 37 روز شنبه.

برای چهارمین روز متوالی, L. A. شهرستان دیدم بیش از 2100 نفر بستری برای COVID-19 وزارت بهداشت گفت. از آن دسته از بیماران با 18% در هواکش و 28 درصد در بخش مراقبتهای ويژه.

مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها به ویژه نگران آن است که بزرگسالان جوان تر از 40 در حال بستری در بالاترین نرخ در عین حال در طول این بیماری همه گیر.

از 37 نفر است که مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, 25 شدند مسن تر از 65 مقامات گفت. دو نفر از قربانیان کمتر از 40 هر دو با شرایط بهداشتی اساسی.

تبلیغات

موارد همچنان به افزایش بدون کنترل در سراسر کالیفرنیا با بیش از 380,000 مجموع مورد تأیید شنبه. بستری شدن در بیمارستان بیش از دو برابر و مرگ و میر را تقریبا سه برابر شده پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شروع اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی ممکن است 8.

"حقیقت ساده این مبارزه این است که این ویروس مؤثر است و بیشتر و بیشتر از ما هر روز" شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز جمعه گفت.

پس از افزایش موارد Newsom بسته میله در هفت شهرستان از جمله لس آنجلس در 28 ژوئن و در رستوران غذاخوری در ژوئیه 1. مقامات گفته اند که آن را حداقل سه هفته برای یادگیری اینکه آیا این تعطیلی تا به حال یک اثر.

تبلیغات

مقامات بهداشت خواسته اند در اعتراض به پوشش چهره خود را زمانی که آنها خانه های خود را ترک و برای جلوگیری از "سه Cs" از همه گیر: مکان شلوغ فضاهای محدود و تماس نزدیک با هر کسی که در خانواده خود را.

اگر شما فکر می کنم شما باید COVID-19 ماندن صفحه اصلی تست شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و رفتار به عنوان اگر شما از این ویروس تا زمانی که شما خود را دریافت نتایج آزمون مقامات می گویند. این بدان معناست که خود منزوی به مدت 10 روز و به مدت سه روز پس از هر گونه علائم فروکش.

"ما همه نا امیدی از این بیماری همه گیر" باربارا فرر, L. A. شهرستان عامه گفت که در یک بیانیه آماده. "من می پرسند که ما هر رفتار با محبت و در نظر بگیرید که همه ما می تواند جلوگیری از بیماری و مرگ است."

ساکنان L. A. شهرستان هنوز هم نشان دهنده بیش از نیمی از مرگ و میر در کالیفرنیا است. اما به عنوان موارد افزایش در سایر مناطق این شهرستان را سهم از تعداد کل موارد رو به کاهش است: در حدود 40 ٪ در حال حاضر در مقایسه با حدود نصف است.

تبلیغات

در دو هفته گذشته موارد باید گسترش سریع تر در چندین حومه شهرستان ها از جمله پرتقال رودخانه و سن برناردینو — از در L. A. شهرستان با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

در سراسر کالیفرنیا نرخ انتقال برای coronavirus در ادامه به افزایش است. تعداد کل تایید COVID-19 موارد صدر 375,000 جمعه و تعداد مرگ و میر بیش از 7,600.

بستری شدن در بیمارستان نیز ادامه داد: برای افزایش سطح ایالت نگرانی کارشناسان از آنجا که شیب افزایش بیماران می تواند پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان.

در ضمن در اورنج کانتی مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش داد 702 تازگی تایید COVID-19 موارد و 25 اضافی مرگ و میر به عنوان تعداد کلی موارد در ادامه به افزایش است.

تبلیغات

تعداد تایید coronavirus موارد countywide می ایستد در 29,011 و 494 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. تعدادی از عفونت در اورنج کانتی رشد کرده است به طور چشمگیری در طول ماه گذشته و در حال حاضر دوم تنها به لس آنجلس کل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب