پلیس لس آنجلس اعلام تاکتیکی هشدار در پاسخ به تظاهرات در مرکز شهر

پلیس لس آنجلس صادر سراسر شهر بود هشدار تاکتیکی شنبه شب در پاسخ به تظاهرات در مرکز شهر اجازه میدهد بخش بیشتری ا

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

پلیس لس آنجلس صادر سراسر شهر بود هشدار تاکتیکی شنبه شب در پاسخ به تظاهرات در مرکز شهر اجازه میدهد بخش بیشتری از افسران و منابع در دسترس است.

گروهبان. آنتونی Costello وجود دارد گفت: تا به حال نشده است هر گونه مشکلات عمده با اکثریت جمعیت اما که وجود دارد برخی از حوادث جدا از خرابکاری از جمله برخی از پنجره های شکسته و نقاشی های دیواری در ساختمان فدرال در مرکز شهر.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد پلیس ضد شورش مواجه با آنچه به نظر می رسد ده ها تن از معترضان در مقابل شهرستان سالن. برخی در میان جمعیت دست تکان داد نشانه و شعار می دادند "Black lives matter" و "نه عدالت بدون صلح است."

وجود دارد برخی از بازداشت از جمله حداقل یکی برای خرابکاری Costello گفت. اما او نمی دانست که تعداد بازداشت.

تبلیغات

"این است کل گروه است که آن را انجام," او گفت:. "از آن جدا شده افراد است."

9:30 p. m. معترضان عمدتا پراکنده.

با توجه به چند رسانه ای, گزارش تظاهرکنندگان سازماندهی این تظاهرات در پاسخ به ماموران فدرال در حال ارسال به پرتلند سنگ., برای قرار دادن پایین شبانه تظاهرات آغاز شد که دو ماه پیش پس از قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس.

رئیس جمهور تهمت و گفت: او فرستاده می شود ماموران فدرال به اورگان بزرگترین شهر برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی می گویند که آنها تنها با برافروختن تنش در جامعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب