مساجد انطباق با کروناویروس خاموش کردن توسط های دعوت به نماز. در کالور سیتی همسایه گفت: آن را بیش از حد با صدای بلند

دعوت به نماز زنگ زد در 7:49 شنبه شب به آسمان میدرخشد صورتی از غروب خورشید. زنان در حجاب و ماسک gazed در مسجد ب

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

دعوت به نماز زنگ زد در 7:49 شنبه شب به آسمان میدرخشد صورتی از غروب خورشید.

زنان در حجاب و ماسک gazed در مسجد به عربی سرود شناور پایین:

خدا بزرگترین است.

و شهادت میدهم که هیچ کس شایسته پرستش جز خدا.

تبلیغات

محمود Nadvi بود در شاه فهد مسجد سقف 60 فوت بالاتر از خیابان نزدیک به سطح با درختان نخل آواز خواندن به یک میکروفن دستی.

برای بیش از 1000 سال مسلمانان باید با تکیه بر صدای انسان به فراخوان مؤمنان به نماز. آن را تبدیل به سنت است که هر جا که یک مسجد ساخته شده است وجود دارد یک محل برای موذن, یا نماز caller گفت: اسلم عبدالله محقق مسلمان مستقر در سان برناردینو.

در حالی که پژواک اذان پنج بار در روز در کشورهای اسلامی مانند یک کلیسای کاتولیک رومی بل سیگنالینگ توده آن را غیر معمول است برای شنیدن اذان عموم پخش در ایالات متحده, که در آن است به احتمال زیاد به شنیده می شود در فیلم های هالیوودی.

King Fahad Mosque in Culver City

مردم متوقف در آهنگ های خود را به تماشای محمود Nadvi تحویل اسلامی دعوت به نماز از سقف King Fahad مسجد در شهر.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

آن چیزی است که ساخته شده صحنه در یک شهر محله در نزدیکی یک فروشگاه اسلحه و یک کلیسا با خواندن نشانه "عیسی موجب صرفه جویی در" غیر معمول است. حتی تاریخی. مانند زندگی تغییر همه گیر است که از آن الهام گرفته از اینجا به مینه سوتا به نیوجرسی در ماه رمضان مقدس ترین ماه در تقویم اسلامی.

در زمان فوق العاده ای که مسلمانان قادر به شکستن سریع و دعا هم به دلیل COVID-19 مجبور است مساجد به عنوان آن را تا به برخی از کلیساها و دیگر اماکن عبادت — اذان است آورده راحتی. شهرستانها در سراسر جنوب کالیفرنیا از جمله ردلندز فونتانا رانچو کوکامونگا و کلرمونت اند مجاز مساجد برای پخش دعوت به نماز publicly.

در خارج از شهر مسجد برخی از پیاده متوقف در آهنگ های خود را هنگامی که آنها برای اولین بار شنیده اذان به ظاهر شگفت زده کرد. این چیزی جدید بود و آن بود نه در دسترس نباشد پاک کردن آن چگونه خواهد بود دریافت کرد — همانطور که با بسیاری از چیزهای مسلمان در آمریکا

King Fahad Mosque in Culver City

محمود Nadvi با استفاده از یک میکروفن دستی برای به اشتراک گذاشتن اذان اسلامی دعوت به نماز در شاه فهد مسجد در شهر.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

"این است که در واقع تاریخی گفت:" عبدالله که در هفته گذشته شنیده دعوت به نماز پخش در ردلندس و فونتانا. "این بیش از تحمل آن است که ما پذیرش من فکر می کنم. این نکته قابل توجه است که این کشور بار دیگر نشان داده."

اما در کالور سیتی, دعوت به نماز رفتن نیست بلامنازع برای مدت طولانی.

پس از چهار روز در 18 مه پلیس به لغو تقویت سر و صدا اجازه با استناد به تجمع مردم در مسجد در نقض شهرستان بهداشت به عنوان به خوبی به عنوان "متعدد با صدای بلند سر و صدا شکایت از ساکنان منطقه است."

"ما تا به حال خواهد شد و در ادامه به ارتباط خوبی با مسجد رهبری گفت:" سروان. Jason سیمز با Culver City Police Department. "ما قطعا خوشحال برای کمک به تسهیل هر نوع از خدمات است که در تخلف از شهرستان دستورات بهداشتی."

تبلیغات

سه روز بعد شهر را تغییر دوره دوباره احیا مجوز در شرایطی که مسجد کاهش حجم.

در ضمن در همسایه های شبکه های اجتماعی, برنامه بحث های درگرفته بین همسایگان.

"من خوشحالم که من زندگی نمی کنند در نزدیکی وجود دارد" کسی اظهار نظر تخم ریزی یک رشته از پاسخ.

"وجود دارد مقدار زیادی از تلخ نژادپرستان در سی سی" کسی که جواب داد.

تبلیغات

"آنچه که یک مسلمان تا به حال انجام داده به شما ؟" یک کاربر گفت.

"من ناراضی" یکی دیگر پاسخ داد.

یکی دیگر از دیدگاه افزود: "شما باید درخواست مردم از اروپا و آنچه آنها فکر می کنم در مورد مسلمانان ؟ من فکر نمی کنم شما دریافت می کنید بسیاری از مردم تشویق می شوند."

King Fahad Mosque in Culver City

دو زن در حجاب و ماسک زل زل نگاه کردن به اذان یا اسلامی دعوت به نماز شناور پایین از سقف King Fahad مسجد در شهر.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در سراسر ایالات متحده بسته شدن کلیساها باعث شده است تا مقاومت مواجه با برخی از پرونده های حقوقی و چند هجوم stay-at-home سفارشات.

وزارت دادگستری ایالات متحده هشدار داد در نامه ای که این روز اقدامات رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصویب به سرعت گسترش coronavirus و برنامه های خود را برای باز کردن آنها ممکن است در برابر تبعیض های مذهبی و نقض حقوق اساسی.

بیش از 1200 شبان قول داده اند که برای نگه داشتن فرد خدمات در مارس 31, پنطیکاست یکشنبه. روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام الاذکار "ضروری" نامیده می شود و در فرمانداران اجازه می دهد تا خود را بازگشایی.

در ایالات متحده این سوال که آیا به پخش اذان علنی شده است بحث برانگیز در طول سال. زمانی که شورای شهر در همترمکک, Mich., تصویب مسجد محلی درخواست برای تقویت تماس به نماز در سال 2004 آن را موجب خشم در این شهر است.

تبلیغات

"با این که در جهان با تروریسم مردم می ترسند شاید آنها خواهید بود که می گفت [عربی] که ما را درک نمی کنند" یک نانوایی مدیر گفت: در آن زمان.

با وجود اولیه جنجال های آن همچنان در حال پخش وجود دارد امروز.

542437_ME_0516_Mosque_Adhan_007.IK.JPG

بسیاری از مساجد در سراسر جنوب کالیفرنیا رو کسب اجازه از مقامات محلی به پخش اذان تماس بگیرید و یا به نماز است که غیر معمول به گوش عموم پخش در ایالات متحده بالاتر از یک گروه کوچک جمع آوری خارج King Fahad مسجد در شهر.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

در سال 2015 دانشگاه دوک به نام طرح خود را به صدا در نماز از نمازخانه را 210-پا برج ناقوس برای اولین بار در چهره ضد اسلامی tirades در رسانه های اجتماعی و نگرانی در مورد امنیت است.

تبلیغات

بنابراین در این سال هنگامی که مساجد دریافت مجوز برای به اشتراک گذاشتن آن از طریق ماه رمضان شروع در مینه سوتا, برخی نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد.

"من بسیار هیجان زده هستم اما ... درون من نیز به برخی از نگرانی. نه به این دلیل که آن را درست انجام دهیم" گفت: حسام Ayloush, مدیر اجرایی, Los Angeles فصل از شورای آمریکایی-اسلامی روابط. "اما از آنجا که ما نیز هنوز مردم در کشور ما که بندر تعصب نسبت به مسلمانان و یا افرادی که بخشی از اکثریت است."

هفته گذشته در فنتنا Ar-Rahman مرکز اسلامی شروع به پخش اذان چهار بار در روز — حذف یکی از قدیمیترین حدود 4:30 صبح

تنها مسئله این مرکز تا به حال مدیر جمعه درویش گفت, این است که نماز caller بیش از حد با صدای بلند و در واقع شکست بلندگو در خارج — که مرکز در حال کار برای رفع. این مسجد دارای هیچ پایان تاریخ در پخش.

تبلیغات

"ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن انجام آن تا زمانی که ما احساس می کنیم هر همسایه است ناراحتی با آن" درویش گفت. "ما در حال رفتن به آن را انجام دهد اگر یک همسایه شکایت در مورد آن."

رئوف Patel, مدیر King Fahad مسجد و همسرش, Anisa هیجان زده بودند زمانی که آنها شنیده ام که اذان بود که علنا پخش در مینه سوتا است. Anisa متقاعد به درخواست مجوز برای انجام همان در کالور سیتی.

در نامه خود به شهرستان پاتل گفت: پخش اذان "خواهد بود یک چراغ از نور در این زمان تلاش."

"در طول این مشکل و غیر معمول زمان COVID-19 ماندن دور از مسجد ما در طول ماه رمضان بوده است به چالش کشیدن" پاتل نوشت. "قادر بودن به تماس به نماز با صدای بلند ... نه تنها بلند کردن همه ارواح ما بلکه بازگرداندن [a] حس وحدت ما در جامعه ما و ما را از طریق ما چند روز گذشته از ماه رمضان."

تبلیغات

به زودی بعد از پلیس اداره صدور مجوز. این امر تا آخرین مارس 22 روز قبل از شروع عید فطر, جشن, شناخته شده به عنوان جشن سریع شکستن.

در روز اول مارس 14 Ahson سید, مسجد, مذهبی, مدیر, پا بر لغو جعبه شیر و تا سه مرحله است که اجازه داده او را به همکار بیش از سقف در مردم جمع شده در زیر.

در عربستان سعودی, سید بود و عادت به شنیدن دعوت به نماز پنج بار در روز. در ایالات متحده, او به طور معمول آن را شنیده تنها در داخل مساجد یا مراکز اجتماعی -- قطعا نه از پشت بام پخش در سراسر محله.

آن شب او یکی از اولین تلاوت اذان علنا خود را صدای زنگ با احساسات بیش از سیاه و سفید بلندگو. نیمی از شرکت کنندگان در آن شب که گریه میکردند.

تبلیغات

در شب سوم Suzan Alrayes زیر ایستاده با 3 و 5 سال و پسران شوهر و پدر و مادر او. آن را به حال شده است در یک ماه رمضان که در آن او تلاش برای توضیح به کودکان خود کمین ویروسی خطر است که آنها مانع از آمدن به مسجد.

که شنبه شب وجود دارد ظروف پلاستیکی از خرما و آب بطری برای شرکت کنندگان را برای شکستن سریع.

اولین بار Alrayes شنیده اذان از پشت بام مسجد, او گفت:, "این فقط به من ضربه غاز."

"من حتی نمی توانم توصیف احساس," او گفت:. "ما در حال استفاده می شود به داشتن اذان در عمومی در ایالات متحده است."

تبلیغات

او فقط امیدوار بود او گفت که آن را نمی خواهد مزاحم غیر مسلمان جامعه در هر راه.

"خواهد بود که من تنها نگرانی" Alrayes گفت.

همسایگان زندگی در اطراف مسجد بودند شگفت زده به شنیدن مجوز شده بود لغو البته به طور خلاصه. بسیاری از آنها گفت: آنها نمی تواند آن را بشنود حتی اگر آنها در نزدیکی زندگی می کنند.

این مسجد یکی از ساکنان لیلیانا کروز گفت: "بسیار بخشی از محله." او تعجب در مورد که برای شکایت در مورد سر و صدا خواستار آنها را "،"

تبلیغات

"من نمی دانم که آن دسته از مردم هستند" کروز گفت. "من حتی نمی خواهم به آنها را می دانیم."

یکی دیگر از همسایه ها که تنها به نام خود را به عنوان ادی گفت: او خواست همسایه ها داده شده بود تا سران در مورد دعوت به نماز. او استریو تجهیزات, اما گفت که او هنوز هم می تواند شنیدن اذان از خانه خود را که می ایستد در نظر آبی و سفید مناره.

"اگر شما لازم نیست که هر چیزی برای جلوگیری از آن می تواند یک شکل از پریشانی" او گفت:.

دبرا Sugarman که زندگی در این شهر برای 10 سال گفت: او صرف مقدار زیادی از زمان در خاورمیانه و شنیدن دعوت به نماز. Sugarman زندگی می کند که چند بلوک از این مسجد گفت: او تیره و تار برای شنیدن اذان برای اولین بار چند شب. او آرزو او گفت که آن را به حال شده است بلندتر.

تبلیغات

"این ماه رمضان" Sugarman گفت. "آنها باید اجازه داده شود به عمل خود دین است."

بار عکاس Irfan Khan کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن