گارد ملی احضار برای کمک به شهرهای میان پلیس درگیری

آتلانتا (AP) — گرجستان فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز شنبه برای فعال کردن حالت گارد ملی به عنوان خش

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

آتلانتا (AP) — گرجستان فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز شنبه برای فعال کردن حالت گارد ملی به عنوان خشونت هایش در آتلانتا و در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور پس از کشتار در مینه سوتا جورج فلوید پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که او را بازداشت.

یکی دیگر از 500 سربازان گارد بسیج شدند در مینیاپولیس و شهرهای اطراف که در آن فلوید درگذشت و یک افسر مواجه اتهامات جمعه در مرگ او.

گارد نیز در حالت آماده به کار در منطقه کلمبیا که در آن یک جمعیت بزرگ شده در خارج از کاخ سفید و شعار لعنت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در داخل. برخی از معترضان تلاش برای فشار از طریق موانع راه اندازی توسط سرویس مخفی ایالات متحده در امتداد خیابان پنسیلوانیا و پرتاب بطری و اشیاء دیگر در افسران پوشیدن دنده ضد شورش که در پاسخ با اسپری فلفل.

یک نفر کشته شد در مرکز شهر دیترویت درست قبل از نیمه شب پس از کسی که در یک SUV اخراج عکس به جمعیت معترضان در نزدیکی شهر Greektown سرگرمی, منطقه, پلیس گفت:. و نمایندگان در سن خوزه کالیفرنیا اخراج در یک SUV است که گزارش را به فرار شدند.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گفت: در یک جفت توییتهایی که تا به 500 نفر از اعضای گارد استقرار بلافاصله "برای حفاظت از افراد و اموال در آتلانتا."

او گفت که او عمل کرده و در درخواست از شهردار آتلانتا Keisha لنس کف که پیش از آن به دادگاه تجدید نظر بیهوده برای آرام است.

در صحنه هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز در سراسر کشور هزاران نفر از معترضان شعار "نه عدالت بدون صلح" و "می گویند نام خود را. جورج فلوید." آنها برافراشتند نشانه خواندن به او گفت: "من نمی توانم نفس بکشم. عدالت برای جورج."

آتلانتا مقامات گزارش آتش سوزی در دلم فریسکو رستوران در Buckhead محله چند مایلی شمال اعتراض سایت مرکز شهر و مسئولان گفت: خدمه قادر به رسیدن به آتش چون از معترضان وجود دارد.

برخی از تظاهرکنندگان شکست ماشین پلیس و اسپری-رنگ نمادین, لوگو, ثبت نام در سی ان ان آمریکا است. حداقل سه افسر پلیس زخمی شد و متعدد وجود دارد, دستگیری آتلانتا سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت: به عنوان معترضان به ضرب گلوله در افسران با BB اسلحه و پرتاب آجر و بطری و چاقو.

"این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور" کف التماس معترضان فایده ای نداشت. "شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است."

پایین بود و flanked توسط دختر پادشاه, Bernice پادشاه رپ T. I. و قاتل مایک.

"ما باید بهتر از به آتش کشیدن خانه خود ما. چرا که اگر ما از دست دادن آتلانتا آنچه را که ما کردم ؟ " گفت: Killer Mike, که, گریه, به عنوان او صحبت کرد.

در مینیاپولیس در آنجا پراکنده بودند آتش کوچک و برخی از فروشگاه ها در مرکز نوار شکسته شد و به نزدیکی شهر 5th حوزه.

معترضان در شهر نیویورک sparred با افسران تخریب خودروهای پلیس و آتش زدند.

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد ماموران با استفاده از باطوم و تنه زدن معترضان را به عنوان آنها در زمان مردم را بازداشت و پاکسازی خیابان ها.

تظاهرکنندگان را لرزاند یک ون پلیس, تنظیم آن را به آتش کشیده و سپس ناخوانا, نقاشی های دیواری در سراسر آن سوخته هالک و آن را در آتش برای بار دوم به عنوان افسران عقب نشینی از این منطقه است. بلوک دور معترضان با استفاده از یک باشگاه به خمیر یکی دیگر از وسیله نقلیه پلیس.

"ما یک شب جلوتر از ما در بروکلین" شهردار, بیل د Blasio توییتی. "ما تنها تمرکز deescalating این وضعیت و گرفتن مردم در خانه امن است. وجود خواهد داشت یک بررسی کامل از آنچه امشب اتفاق افتاده است. ما هرگز نمی خواهم برای دیدن یک شب دیگر شبیه به این."

اداره پلیس گفت متعدد ماموران مجروح شدند از جمله یکی که تا به حال دندان زدم.

نام سیاه و سفید از مردم کشته شده توسط پلیس از جمله فلوید و اریک گارنر که در استاتن آیلند در سال 2014 بودند نشانه های انجام شده توسط کسانی که در جمعیت و در خود پرداختند.

"این وظیفه من به اینجا" گفت: Brianna Petrisko در میان کسانی که در فولی مربع در پایین منهتن که اکثر آنها با پوشیدن ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر. "کشور ما یک بیماری. ما باید از اینجا. این تنها راهی است که ما در حال رفتن به شنیده می شود."

معترضان در هوستون که در آن جورج فلوید بزرگ شده, شامل 19 ساله جیمی Ohaz که از نزدیکی شهر ریچموند, Texas.

"سوال من این است که چگونه بسیاری از چگونه بسیاری از بیشتر است ؟ من فقط می خواهم به زندگی می کنند در آینده ای که در آن همه ما در آرامش زندگی می کنند و ما نه مظلوم."

تظاهرکنندگان در سواحل غرب مسدود بزرگراه در لوس آنجلس و اوکلند و سانتا کلارا شهرستان کلانتر دفتر بود که در اعتراض های مربوط به تیراندازی.

سن خوزه پلیس گزارش داد تیراندازی, اما گفت که خود را ماموران درگیر شدند. سن خوزه مرکوری نیوز گزارش داد که نمایندگان شات در یک فرار SUV بود که نشان داده شده در فیلم قابل توجه معترضان قبل از فرار از صحنه.

حدود 1000 نفر از معترضان در اوکلند شکست ویندوز, اسپری ساختمان با "کشتن پلیس" گرافیتی و ملاقات با مواد شیمیایی اسپری از پلیس. اوکلند پلیس گفت: چندین افسر زخمی شدند پرتابه.

چند تن از تظاهر کنندگان بازداشت شدند در لس آنجلس و یک افسر دریافت درمان های پزشکی, پلیس گفت:. یک خودرو پلیس لس آنجلس به حال خود ویندوز شکست و سی ان ان گزارش داد که کسی که نوشت: "قاتل" در یک ماشین گشت.

معترضان بارها و بارها با پلیس درگیر شدند در دره سیلیکون شهر سن خوزه گفت: شهردار سام Liccardo و پلیس در پاسخ با فلش-انفجار نارنجک و گلوله های لاستیکی. یک افسر بود در بیمارستان تحت درمان مصدومیت بود که تهدید کننده زندگی او و مقامات پلیس گفت:.

Liccardo گفت: خود افسران مشترک جامعه را خشم بیش فلوید را در مرگ بازداشت.

"این یک بی عدالتی وحشتناک. من می خواهم مبادرت به حدس می زنم که هر افسر پلیس وجود دارد احساس می کند خیلی از همان خشم در مورد آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس گفت:" آسوشیتد پرس.

سی مایل به غرب سانتا کروز رئیس پلیس Andrew G. میلز در بیانیه ای گفت که این اقدامات توسط مینیاپولیس افسران در Floyd مرگ "در نقطه مقابل آنچه ما به عنوان پلیس خوب."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب