Neiman Marcus می شود 2nd عمده و خرده فروش به دنبال فصل 11

نیویورک (AP) — Neiman Marcus, 112 ساله طبقه لوکس فروشگاه های زنجیره ای است برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت ا

توسط MORVARIDEASIA در 18 اردیبهشت 1399

نیویورک (AP) — Neiman Marcus, 112 ساله طبقه لوکس فروشگاه های زنجیره ای است برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از اولین فروشگاه های زنجیره ای به سرنگون توسط coronavirus بیماری همه گیر.

حرکت پنج شنبه اعلام کرد, به پیروی از تشکیل پرونده ورشکستگی توسط J. Crew که شد اولین عمده فروش و خرده فروش به سازمان دهی مجدد در طول بیماری همه گیر. کارشناسان معتقدند وجود خواهد داشت بیشتر به آمده حتی به عنوان وجود دارد در حال حرکت به بازگشایی کسب و کار در بخش هایی از کشور مانند تگزاس و فلوریدا.

"قبل از COVID-19, Neiman Marcus گروه ساخت جامد پیشرفت در سفر ما به سود بلند مدت و پایدار رشد" گفت: Neiman Marcus مدیر عامل گروه Geoffroy ون Raemdonck در بیانیه ای. "با این حال مانند بسیاری از کسب و کار امروز ما بی سابقه ای مواجه اختلال ناشی از COVID-19 همه گیر است که قرار داده شده شفقت فشار بر کسب و کار ما."

این شرکت گفت: این انتظار به ظهور از ورشکستگی توسط این پاییز آینده.

مانند دیگر غیر ضروری, فروشگاه, Neiman مارکوس به طور موقت بسته فروشگاه خود را که شماره 43 در اواسط ماه مارس. حدود 10 فروشگاه شده اند بازگشایی برای منظقه وانت به عنوان برخی از ایالت ها را آرام مستند سفارشات.

به عنوان بخشی از پرونده ورشکستگی دالاس مبتنی بر Neiman مارکوس می گوید آن را امن $675 میلیون نفر در تامین مالی از طلبکاران به نگه داشتن عامل در بازسازی برگزاری بیش از دو سوم از بدهی این شرکت. ورشکستگی پر کردن یک ضربه بزرگ به ارث مدیریت و طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره که خریداری Neiman مارکوس در سال 2013 به 6 میلیارد دلار.

تشکیل پرونده وارد و پس از این فروشگاه بر دوش با بدهی تا به حال موفق به پرداخت به یک کلید دارندگان اوراق قرضه به عنوان فروشگاه خود را رفت و تاریک به کمک شامل گسترش ویروس.

بیش از 60 درصد از خرده فروشان ایالات متحده آمریکا را نیز به طور موقت توقیف از مارس اما فروشگاه های بزرگ در حال حاضر در یک دولت ضعیف طولانی قبل از آن. آمریکایی ها دیگر علاقه مند در انجام همه خرید خود را تحت یک سقف به جای چیدن و انتخاب اقلام مانند کفش یا تاپ. هنگامی که آنها را خرید لباس آنها سر به T. J. Maxx و خرده فروشان آنلاین است.

"فروشگاه های مبارزه کرده اند برای یک مدت زمان طولانی" گفت: Craig Johnson, رئيس جمهور از مشتری رشد شرکای خرده فروشی و مشاوره. "در حال حاضر آن را به یک حمام خون. چگونه بسیاری از زنده خواهد ماند نامشخص است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن