جدید این هفته: غذاهای دریایی Tacos, Mochi دوناتها و تخصص در بازار

گسترش غذاهای دریایی tacos, burritos, کوکتل و دو طرف از آبی جزر و مد Tacos. علامت Antonation جدید مواد غ

توسط MORVARIDEASIA در 17 خرداد 1399
Seafood tacos, burritos, cocktails and sides from Blue Tide Tacos.گسترش

غذاهای دریایی tacos, burritos, کوکتل و دو طرف از آبی جزر و مد Tacos.

علامت Antonation

جدید مواد غذایی همچنان به راه ما آمده در دنور. این هفته اضافه شده به آشپزی صحنه شامل Baja-سبک tacos و burritos غیر معمول قهوه-و-doughnut دسته کوچک موسیقی جاز و قصاب فروشگاه با یک ناهار و شام منوی بین المللی طعم.

آبی جزر و مد Tacos

2625 شرق خیابان دوم
303-333-2462


آبی جزیره صدف Bar & غذاهای دریایی است و به عقب باز در Cherry Creek اما این رستوران به رسمیت می شناسد که برخی از مشتریان هنوز هم راحت تر سفارش غذا برای خوردن در خانه. مالک و بومی انگلند جدید Sean Huggard است با وسواس جنوب کالیفرنیا-سبک مکزیکی کرایه تشکر به همسرش, یک سان دیگو بومی است. بنابراین او راه اندازی یک جدید اخبار و burrito مفهوم ابی به نام جزر و مد Tacos از غذاهای دریایی رستوران برای بایگانی اطلاعات و تحویل مشتریان. غذاهای دریایی هنوز هم نقش یک رول بزرگ در قالب سیاه cod ترد میگو یا ماهی تن ahi tacos همراه با burritos پر شده با ترد cod, تایلندی, کالاماری, خرچنگ و میگو و استیک و میگو. نیز وجود دارد مرغ و ancho, استیک گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان یک کلاسیک در کالیفرنیا burrito پر استیک گوشت مزه دار شده, آوکادو, سیاه, لوبیا و سالسا و سیب زمینی سرخ کرده! ساندویچ طرف و بایگانی اطلاعات کوکتل دور از منو در دسترس برای سفارش آنلاین از 11:30 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه آغاز و تا روز دوشنبه, ژوئن 8.

Elita تخصص بازار و آشپزخانه

2501 دالاس خیابان شفق
720-328-8930


آشپز Raquela Serber فقط عرضه جدید قصاب مقابله با تخصص فروشگاه و رستوران در داخل استنلی بازار ارائه بین المللی مجموعه ای از انتخاب های الهام گرفته از آمریکای لاتین و طعم مدیترانه ای. آشپز شده در شارژ از در ارس خوک برای دو سال و به تازگی خریداری کل کسب و کار, تغییر نام و تمرکز خوردم. همراه با گوشت کاهش و housemade سوسیس, شما پیدا کردن نرخهای سس ترشی و محلی و نان پخته شده است. Takeout مواد غذایی شامل پرو, چیزاستیک, ساندویچ, تونس, سالاد تن ماهی و chipotle حموس با سالسا میوه و flatbread. Elita باز است از ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر سهشنبه تا یکشنبه.

سوم & لوگان

2501 دالاس خیابان شفق


شما ممکن است فکر می کنم که یک رستوران به نام سوم & لوگان خواهد بود در گوشه ای از این دو دنور خیابان. اما سر جای استنلی بازار که در آن فرهنگ سوم نانوایی و لوگان قهوه خانه را به همکاری در یک فروشگاه doughnut با یک پیچ و تاب. فرهنگ سوم ارمغان آورده است mochi کلوچه و دونات از کالیفرنیا به شرق Colfax خیابان در ماه فوریه به دنور طعم چیزی جدید. نانوایی است که مصرف بیش از استنلی فضایی که قبلا اشغال شده توسط لعاب & Confuzed و آنها را نیز در خدمت matcha چای سبز و لوگان خانه سرد-دم کردن قهوه بر روی آن ضربه بزنید. پس از باز کردن نرم این آخر هفته سوم & لوگان خواهد بود باز شروع یکشنبه, ژوئن 10, اولیه ساعت از 11 صبح تا 2 بعد از ظهر هر روز به جز جمعه. استنلی بازار در حال حاضر باز برای محدود از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه اما سوم & لوگان خود را گسترش دهد ساعت یک بار بازار می کند. در ضمن شما می توانید لذت بردن از قهوه و دونات در حیاط خلوت در استنلی, مرکز خرید را تمدید هوای منطقه صندلی.

چه چیز دیگری جدید است در محله شما ؟ ارسال نظر و یا ارسال یک یادداشت به cafe@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب