بعد از دو هفته حیاتی برای کالیفرنیا به عنوان coronavirus شدت گرفتن بدون کنترل در اطراف دولت

دو هفته آینده در حال شکل دادن به بحرانی برای کالیفرنیا به عنوان مقامات صبر کنید اگر جارو محدودیت های اعمال شده

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

دو هفته آینده در حال شکل دادن به بحرانی برای کالیفرنیا به عنوان مقامات صبر کنید اگر جارو محدودیت های اعمال شده در اواخر ماه ژوئن و ژوئیه نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش سریع گسترش coronavirus در جوامع در سراسر کشور.

این هفته مشخص شد یک سری از گریم نقاط عطف کالیفرنیا شکسته یک روز رکورد جدید کروناویروس موارد — بیش از 11,000 روز سه شنبه — و همچنین افزایش نرخ ابتلا به عفونت و تعداد رو به رشد از بستری شدن در بیمارستان. چون coronavirus هفته طول می کشد برای جوجه کشی بسیار از زمان خروش است هنوز هم به افراد در معرض این ویروس در ماه ژوئن به عنوان شهرستانهای استان به سرعت در حال بازگشایی اقتصاد و بسیاری از بازگشت به قدیمی است اما در حال حاضر خطرناک روال مانند نوار رقص و حضور در احزاب و دیگر رویدادهای اجتماعی. همچنین بسیاری از بازگشت به محل کار که نمی اجرای جدید پروتکل های ایمنی.

سوال بزرگ در حال حاضر این است که آیا کالیفرنیا تغییر رفتار خود را به اندازه کافی در ماه جولای به کاهش نرخ ابتلا به عفونت. مقامات شروع به بالا بردن آلارم در روز قبل از ژوئیه 4 تعطیلات و در طول چند هفته گذشته بسته اند میله داخل سالن ناهار خوری و مراکز خرید و سالن های ورزشی و دیگر موسسات خرده فروشی در بسیاری از مناطق.

"این نوع در همه دست در حال حاضر گفت:" باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای L. A. شهرستان است. "ما لازم نیست که مقدار زیادی از زمان ، در برخی از نقطه شما به نوبه خود آن گوشه که در آن شما در واقع انتظار بیمارستان ها به ارائه راه مراقبت بیشتر از ممکن است."

تبلیغات

در ژوئن 28, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور میله بسته در L. A. شهرستان و چند نفر دیگر و یک روز بعد فرر هشدار داد از "هشدار دهنده افزایش موارد مثبت نرخ و بستری شدن در بیمارستان." در ژوئیه 1, Newsom دستور داخلی رستوران غذاخوری و میله بسته شده در 19 شهرستان موثر بر 72 درصد از جمعیت این ایالت.

از آن شده است حدود دو هفته پس از آن است, اما آن را حداقل به مدت سه هفته به یاد بگیرند که آیا اقدامات صورت گرفته است که هفته قاطعانه تغییر این دوره از بیماری همه گیر گفت: دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات بهداشتی و درمانی برای لس آنجلس. Ghaly گفت: اگر مردم به امن تر رفتار — ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است اجتناب از گردهمایی های اجتماعی پوشیدن پوشش صورت حفظ فاصله فیزیکی و محل کار جدید زیر پروتکل های ایمنی — L. A. شهرستان می تواند در جلوگیری از داشتن بيمارستان و Icu غرق شده است.

حتی بیشتر کسب و کار را تعطیل این هفته با Newsom, سفارش, بسته شدن همه بارها و داخل اتاق ناهار خوری در رستوران. و در سخت ترین-آمار شهرستان ها هستند که خانه را به بیش از 88 درصد از کالیفرنیا او همچنین بسته های داخلی عملیات ورزشگاه, مکان های عبادت, مو سالن ناخن سالن مراکز, تا تو, سالنهای بولینگ کوچه ها بازی های آرکید و دفاتر برای غیرضروری صنایع.

اگر یک چیز روشن است و مقامات سراسر کشور گفت: این شرکت تا به ساکنان و کسب و کار به انجام بهترین خود را به سرعت گسترش بیماری. درصد از بزرگسالان جوان آلوده شدن با کروناویروس در حال رشد است و بزرگسالان جوانتر در حال حاضر ساخت تا سهم بیشتری از بستری COVID-19 بيمار ساخت تا نزدیک به 30 درصد از آنها در L. A. شهرستان است.

تبلیغات

"تولد احزاب بازديد با پدربزرگ و مادربزرگ و ... کباب: آنها در حال کمک به تاخیر انداختن و یا عقبگرد در بازگشایی کسب و کار," دکتر گفت: اعطای, Colfax, سان فرانسیسکو بهداشت عمومی مدیر.

کالیفرنیا روز سه شنبه ثبت بالاترین تعداد موارد جدید در یک روز 11,142 عفونت; سهشنبه نیز مشخص شده دوم بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز تنها ایالت با 144 مرگ و میر شمارش با توجه به لس آنجلس تایمز' کالیفرنیا coronavirus ردیاب.

روز چهارشنبه حداقل یکی دیگر از 8000 جدید کروناویروس موارد و بیش از 125 مرگ و میر گزارش شده در سطح ایالت.

تبلیغات

شده اند وجود دارد تجمعی در مجموع بیش از 354 ، 000 فوت موارد تایید شده و بیش از 7,300 مرگ و میر مربوط به کروناویروس در سطح ایالت. از آنها بیش از 143,000 موارد و بیش از 3,900 مرگ و میر رخ داده است در میان L. A. ساکنان شهرستان.

بیش از 6,700 مردم با تایید coronavirus عفونت در بیمارستان ایالت شنبه. که بیش از دو برابر میانگین روزانه در ماه مه هنگامی که وجود دارد حدود 3000 نفر در بیمارستان بستری ایالت با تایید عفونت.

در L. A. County, مقامات تخمین زده می شود که موثر و نرخ انتقال از coronavirus کمی افزایش یافته است به 1.07 با توجه به آمار منتشر شده در دوشنبه, اگر چه تعداد واقعی می تواند در هر نقطه از 0.94 به 1.2. این بدان معناست که مقامات تخمین می زنند که به طور متوسط هر 1 نفر مبتلا به این ویروس انتقال آن به 1.07 افراد دیگر است.

سان فرانسیسکو در روز چهارشنبه گزارش داد که حتی بدتر نرخ انتقال حدود 1.3.

تبلیغات

"این ویروس نه تنها هنوز هم در خارج وجود دارد آن است که در خارج وجود دارد بیشتر از همیشه قبل از" گفت: Colfax, شهر سلامت عمومی مدیر. "اگر ما نمی بهتر است ما به دنبال در عمده مشکلات اواخر ماه اوت و سپتامبر با میانگین اوج 900 نفر از بيماران بستری در اوایل اکتبر" — تعداد 10 بار به عنوان بد به عنوان آنچه که این شهر دیدن است در حال حاضر.

Colfax گفت که "قطعا امکان پذیر است" که اگر شرایط را بهبود نمی بخشد مقامات ممکن است نیاز به رول بازگشایی تلاش در سان فرانسیسکو و بیشتر منطقه خلیج.

با شواهد روزافزون در مورد نامتناسب تاثیر این بیماری همه گیر است که با داشتن در لاتین و سیاه و سفید جوامع L. A. مسئولان شهرستان روز شنبه اعلام کرد برای گسترش برنامه های تست که در آن مورد نیاز است.

تبلیغات

مقامات اعلام کرد آنها باز خواهد شد شش جدید تست سایت در جوامع رنگ — Montebello دروازه جنوبی, Azusa چشم انداز شهر کامپتون و داونی-نورواک منطقه است. و آنها را اضافه ظرفیت در چهار سایت های موجود در بللفلور در شهر پومونا ال مونته و شرق لس آنجلس.

شگفت آور 89 درصد از مردم تست مثبت برای coronavirus در سایت در ویلووبروک جنوب وات بوده لاتین, حتی اگر 71 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند شناسایی خود را به لاتین گفت: دکتر اریکا فلورس اوریبه اورژانس پزشک و مدیر از زبان دسترسی و ورود در این شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی بخش.

نتیجه این است که از مطالعه در سان فرانسیسکو ماموریت منطقه که در آن 95 درصد از مردم تست مثبت برای coronavirus بودند لاتین.

بعلاوه, لاتین ساکنان در حال آزمایش مثبت در یک نرخ بسیار بالاتر از هر نژادی یا قومی در لس آنجلس یک روند است که ثابت شده است برای ماه گفت: Ghaly L. A. شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر.

تبلیغات

L.A. County positive test rate by race/ethnicity - July 15, 2020

لاتین ساکنان در حال آزمایش مثبت در یک نرخ بسیار بالاتر از هر نژادی یا قومی در لس آنجلس

(Los Angeles County Department of Health Services)

این اختلاف می تواند انعکاسی از ساکنان سفید داشتن کمتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به coronavirus.

ساکنان سفید کمتر احتمال دارد به زندگی در خانواده شلوغ و یا کار ضروری در شغل های که نیاز به کارکنان به ترک خانه برای کسب درآمد Ghaly گفت. اختلاف در اصطلاح رای مثبت نیز می تواند منعکس کننده بیشتر دسترسی به و استفاده از تست منابع توسط ساکنان سفید.

تبلیغات

"متاسفانه دلایل اساسی که چرا جوامع از رنگ به طور نامتناسبی تحت تاثیر بدترین نتایج COVID-19 مربوط به دیرینه ساختاری و مسائل سیستمیک از جمله عوامل اجتماعی موثر بر سلامت که در شهرستان در حال کار به آدرس و کاهش در میان این همه گیر" Ghaly گفت.

فقر نیز افزایش می دهد خطر ابتلا به تست مثبت است.

Poverty also increases the risk of testing positive.

فقر نیز افزایش می دهد خطر ابتلا به تست مثبت است. در جوامع با بالاترین نرخ فقر بیش از 15 درصد از coronavirus آزمايش نتایج تایید عفونت; در ثروتمندترین محله های کمتر از 8 درصد از آزمون برگشتم مثبت است.

(Los Angeles County Department of Health Services)

"این نشان دهنده, دوباره, بار است که ما کم درآمد جوامع صورت نظر خود را قرار گرفتن در معرض ویروس و همچنین این واقعیت است که آنها نمی شد — و هنوز هم هستند — دسترسی به تست در سطح مناسب داده شده و مدرک خود را از بار" Ghaly گفت.

تبلیغات

به کشف کردن که در آن شهرستان باید اضافه کنید تست سایت های مقامات انجام یک تجزیه و تحلیل برای ایجاد یک نقشه از مناطق L. A. شهرستان است که تا به حال بزرگترین ، نیاز coronavirus تست کردن بر اساس از عوامل مانند مثبت بودن نرخ coronavirus مرگ و میر و نرخ که در آن ساکنان از دسترسی به خدمات تست.

نتایج نشان داد بخشهایی از جنوب لس آنجلس در جنوب شرقی L. A. شهرستان سن گابریل دره پومونا دره سن فرناندو ولی و دره آنتلوپ مورد نیاز دسترسی بیشتر به تست.

L.A. County officials released a map showing areas in highest need of additional resources to test for the coronavirus.

L. A. مسئولان شهرستان منتشر شد یک نقشه نشان دادن مناطق (به رنگ قرمز) در کمترین نیاز به منابع اضافی برای تست coronavirus.

(Los Angeles County Department of Health Services)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن