نوارتیس می پردازد $678M به حل و فصل با توجه به بیش از شم دکتر گردش

نیویورک (AP) — نوارتیس داروسازی شرکت پرداخت خواهد شد $678 میلیون دلار به دولت آمریکا و کشورهای مختلف برای حل و

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

نیویورک (AP) — نوارتیس داروسازی شرکت پرداخت خواهد شد $678 میلیون دلار به دولت آمریکا و کشورهای مختلف برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه بیش از یک شم سخنران برنامه است که توزیع پول نقد, شام گران قیمت و دیگر رفتار برای وادار کردن پزشکان به تجویز محصولات خود مقامات فدرال چهارشنبه اعلام کرد.

حل و فصل دعوی در دادگاه اعلام شد اقدام منهتن آمریکا وکیل آدری اشتراوس که گفت: شرکت splurged در "صحبت کردن هزینه های گزاف وعده های غذایی و قفسه بالای الکل است که چیزی بیش از رشوه گرفتن پزشکان در سراسر کشور به تجویز نوارتیس مواد مخدر."

پیام به دنبال نظر شدند با وکلای نوارتیس داروسازی است که بخشی از سوئیس تولید کننده مواد مخدر نوارتیس بین المللی AG.

حل و فصل حل 2011 whistleblower طرح دعوی در دادگاه متهم نوارتیس از نقض فدرال ادعای قانون و ضد پس زدن قانون.

این شرکت پذیرفته دادن پزشکان نقدی گلف و ماهیگیری سفر و اسراف وعده های غذایی در برخی از کشور fanciest رستوران ها برای وادار کردن آنها به تجویز نوارتیس قلبی و عروقی و دیابت مواد مخدر بودند که بازپرداخت توسط فدرال بهداشت و درمان برنامه های دولت گفت: در یک نسخه.

مقامات فدرال گفته است که نوارتیس به دست آورده صدها میلیون دلار در بازپرداخت فدرال برای فروش مواد مخدر به فروش می رسد توسط پزشکان با بهره گیری از ده ها هزار نفر از شم رویدادهای آموزشی در پایان رستوران ها و مکانهای دیگر.

با این برنامه این شرکت پرداخت می شود و گزاف سخنران هزینه برای پزشکان است که به هیچ معنی دار سخنرانی در حالی که مهمانان خود لذت می برد خوب مواد غذایی و نوشیدنی, دولت در دادگاه گفت مقالات.

در حل و فصل نوارتیس ساخته گسترده واقعی پذیرش و توافق به محدودیت های سفت و سخت در آینده هر سخنران برنامه با توجه به شرایط معامله.

William F. Sweeney جونیور سر از نیویورک به دفتر اف بی آی گفت: این شرکت انجام شد و "قابل سرزنش و نادرست است."

"نه تنها نوارتیس تشویق پزشکان برای میزبانی این صحبت حوادث تکرار رشوه پزشکان برای نوشتن بیشتر نسخه های این شرکت را مواد مخدر به نوارتیس یک مزیت بیش از رقبای خود در زمینه" او گفت:. "حرص و آز جایگزین مسئولیت عمومی انتظار دارد از کسانی که عمل پزشکی است."

برخی از تجویز پزشکان دریافت ده ها یا صدها هزار دلار برای کار خود را به عنوان نوارتیس اغلب بازپرداخت همان گروه از پزشکان و همکاران و دوستان که تا به حال شام هم بارها و بارها از دولت گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب