Op-Ed: در حال حاضر زمان برای همه Coloradans به کار با هم

این ناامید کننده بود به خواندن اخیر op-ed در Westword این ادعا که کلرادو آپارتمان انجمن صحبت نمی کنم برای همه

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

این ناامید کننده بود به خواندن اخیر op-ed در Westword این ادعا که کلرادو آپارتمان انجمن صحبت نمی کنم برای همه Coloradans. انجمن نشان دهنده بیش از 3000 عضو که خود را و/یا مدیریت بیش از 300 ، 000 آپارتمان خانه که در مجموع بیش از $88 میلیارد دلار دارایی. همراه با محلی وابسته به ملی مسکن چند شورای ملی و آپارتمان Association, CAA ارائه می دهد یک شبکه قوی از اطلاعات آموزش و پرورش و نمایندگی برای چند خانواده مسکن میباشد. بر خلاف مقاله ادعا کا نشان دهنده 75 درصد از اجاره بازار مسکن در کلرادو و داده ها و اعداد برای توجیه گزارش منتشر شد.

در حالی که دزیره کین و Ean Tafoya نویسندگان "کلرادو آپارتمان انجمن صحبت نمی کنم برای همه کلرادو" را به عنوان نظر خود آنها و نه به عنوان مجموعه خود را از حقایق است. کا سنجی اعضای آن به عنوان نشانی از NAA و NMHC و سهام داده ها با مردم به عنوان اطلاعات پایه برای کلرادو که در آن است در مقایسه با شماره ملی وقتی که می آید به پرداخت اجاره جمع آوری شده است.

فقط به عنوان کلرادو همچنان نیاز به پرداخت برای سایر ملزومات زندگی مانند مواد غذایی مسکن از این قاعده مستثنی است. لغو اجاره یا لغو وام مسکن است که جواب را برای COVID-19-نهفته ساکنان و در نهایت می تواند یکی دیگر از بحران مسکن است که بدتر شدن شرایط اقتصادی و رفاه برای همه Coloradans.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

برای آگاهی موقعیتی حدود 40 درصد از پرداخت اجاره استفاده می شود برای پوشش وام مسکن; باقی مانده 60 درصد استفاده می شود برای سایر هزینه ها مانند مالیات بر املاک, کارکنان, حقوق و دستمزد, فروشنده پرداخت تسهیلات تعمیر و نگهداری و تعمیرات ، اجاره و یا وام مسکن یخ جلوگیری می کند مسکن ارائه دهندگان از حفظ خود واحد پرداخت کارکنان خود را پرداخت فروشندگان و.... در نتیجه تهدید معیشت ساکنان کلرادو و حتی بیشتر. بر خلاف ادعاهای ساخته شده در op-ed وجود دارد مسکن ارائه دهندگان در کلرادو است که نمی توانیم به حفظ عملیات بدون پرداخت اجاره. علاوه بر این صدها نفر از کارکنان صنعت از جمله تعمیر و نگهداری حرفه ای و ارائه دهندگان خدمات را در خطر از دست دادن شغل خود را با چنین افراطی پاسخ. آنها را به خانواده ها به حمایت بیش از حد.

کلرادو مسکن ارائه دهندگان در حال کار با ساکنان در برنامه های پرداخت اجاره deferrals و راه حل های دیگر برای ساکنان شده اند که نهفته COVID-19. کمتر از 3 درصد از ساکنان کلرادو درخواست طرح پرداخت. علاوه بر این کا و اعضای آن با همکاری مقیم امداد پایه و اساس برای جمع آوری کمک برای ساکنان اینجا در کلرادو. این یکی از بسیاری از کمک های مالی این رسانه ها که در دسترس است که به ساکنان. کا را COVID-19 مرکز منابع لیست بیش از 100 county-منابع خاص برای کمک به ساکنان نهفته از COVID-19 شغل یا از دست دادن درآمد. خوشبختانه کم واکنش به طرح پرداخت است که به احتمال زیاد به دلیل بیش از 95 درصد از Coloradans پرداخت اجاره بها در ماه مه افزایش از ماه آوریل است.

این بیماری همه گیر است که یک فرصت برای همه Coloradans با هم کار کنند به خصوص ساکنان مسکن و ارائه دهندگان خدمات. اجاره اعتصاب گروه راه حل نیست و در حال ایجاد بخش های غیر ضروری در طول زمان هنگامی که ما بیشتر به یکدیگر نیاز دارند.

تری سیمون رئیس جمهور کلرادو آپارتمان انجمن.

Westword هرازگاهی op-eds در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. اگر شما یکی از شما می خواهم به ارسال و ارسال آن به editorial@westword.com که در آن شما همچنین می توانید پاسخ به این قطعه. و یا فقط ارسال یک نظر زیر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب