Prince george's County مونتاژ coronavirus انطباق تیم

پرنس جورج ایالت مریلند مونتاژ یک coronavirus انطباق تیم پس از دیدن تعداد افزایش در برخی از آنها داده های اخیر

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

پرنس جورج ایالت مریلند مونتاژ یک coronavirus انطباق تیم پس از دیدن تعداد افزایش در برخی از آنها داده های اخیر.

این COVID-19 سفیر انطباق تیم ایجاد شد تا اطمینان حاصل شود که موسسات به دنبال این شهرستان coronavirus پروتکل های مانند صورت پوشش نیازهای اجتماعی و افزایش فاصله اقدامات Prince george's County اجرایی آنجلا Alsobrooks.

این تیم تشکیل شده از بیش از 70 بازرسان از چند سازمان به عنوان بخشی از این تلاش است.

"شاهزاده گرجی انجام یک کار فوق العاده ای از پوشیدن ماسک تمرین مناسب اجتماعی فاصله و ماندن در منزل مگر اینکه آنها نیاز به بیرون رفتن برای ضروری سفر" Alsobrooks گفت.

"با این حال ما شاهد یک افزایش اندک در برخی از نقاط داده ها, بنابراین ما در حال بدست گرفتن این فرصت را به همه یادآوری اهمیت ادامه به هوشیار با این پروتکل های ایمنی و برای کمک به اطمینان از کسب و کار ما در حال پیوستن به آنها و همچنین, بنابراین ما مجبور به تحمل دیگری shutdown."

یک county انتشار اخبار ذکر شده افزایش عفونت رای دادن به عنوان به خوبی به عنوان یک رشد تعداد موارد تایید شده.

با وجود آن روند اخیر در این شهرستان را مثبت رای شماره در دسترس تخت بیمارستان و مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری اند trended "در مسیر درست" بیانیه ای گفت:.

تحت کامل فاز دو اجرایی بازگشایی سفارش فروشگاه های خرده فروشی می تواند با باز کردن یک نفر در هر 100 فوت مربع فضا به بیش از 50 درصد ظرفیت با مهمانان و کارکنان پوشیدن صورت پوشانده اند. فاصله نشانگر نیز باید وجود داشته باشد.

مراکز خرید بازگشایی شد و در 50 درصد ظرفیت در حالی که رستوران می توانید در فضای باز و سرپوشیده صندلی در نیمی از ظرفیت.

این تیم را بازدید محلی و موسسات آخر این هفته توزیع بسته های اطلاعاتی در coronavirus پروتکل در حالی که همچنین نظارت بر دستورالعمل های ایمنی برای ظرفیت و اجتماعی فاصله.

کسب و کار و موسسات خرده فروشی است که نقض پروتکل را هم به حل مسئله طول اولیه بازديد توسط بازرسان. اما اگر متوجه انطباق پس از دیدار دوم مالکیت می تواند 1000 $خوب است.

اگر استقرار در ادامه نقض قوانین در سومین دیدار این شهرستان گفت: از آن خواهد شد مجبور به تعطیل کسب و کار پایین.

اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل های ایمنی برای Prince george's County کسب و کار در شهرستان coronavirus صفحه وب.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب