خواننده: این همسایگی چیزی که به خندق KKK روابط و تغییر نام استاپلتون

در حالی که این روند به تغییر نام استاپلتون است و در راه با نه فینالیست اعلام کرد هفته گذشته یکی استاپلتون صاحب

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

در حالی که این روند به تغییر نام استاپلتون است و در راه با نه فینالیست اعلام کرد هفته گذشته یکی استاپلتون صاحب خانه استدلال کرد که نگرش, نیست, نام, نیاز به تغییر, در مقاله خود "بودن همسایگی به معنای صحبت کردن به همسایگان خود."

و مقدار زیادی از همسایه ها صحبت می کرد در پاسخ.

ارین می گوید:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من نمی تواند مخالف بیشتر با فرانک Conry جولای 12 op-ed. اول تیتر این op-ed گمراه کننده است. آن را باید به عنوان خوانده شده "بودن همسایگی به معنی حفظ وضع موجود. آن را به همسایگی مدافع برای تغییر اجتماعی می گوید: این صاحب خانه است." همچنین باید به نام برای آنچه در آن است: یک انتقاد از تلاش برای شروع به سمت راست در گذشته اشتباهات در لباس یک whitewashed نسخه بودن همسایگی.

من حق را از طریق آن و پس از انجام بسیاری از دیگران است. بودن همسایگی اولین و مهمترین وسیله گوش دادن به همسایگان خود. این چیزی است که این نویسنده گفت: او زمانی که احترام به درخواست همسایه خود را به انجام چیزی است که نویسنده در بر داشت منفور و ناخوشایند و دست و پا گیر. و این چیزی است که ما انجام می دهند با تغییر نام محله ما.

ما در حال گوش دادن به همسایگان ما — در اندازه بزرگتر به معنی واقعی کلمه — از جمله کسانی که در سراسر پارک هیل و دنور که به ما گفته اند بارها و بارها بیش از چند دهه است که این نام باعث می شود آنها آسیب برساند. اما به شبیه تغییر نام یک محله که افتخارات یک نژادپرست شهردار و عضو KKK به اجازه دادن به سگ سکس با زن همسایه خود را حیاط آشکارا پوچ. گفت: "ما نمی توانیم همه با هم کنار بیاییم و بیشتر همسایگی?" است که دقیقا چگونه وضعیت موجود نگهداری می شود. این است چگونه سفید برتری کار می کند.

بودن همسایگی نیز شامل نه با نژاد پروفایل همسایگان ما از رنگ. بودن همسایگی به معنای درگیر شدن همسایگان ما از رنگ در مکالمه و گوش دادن به و باور خود زندگی تجربه است. آن می رود به مراتب فراتر از کمک به یکدیگر لکه نرده; آن است که در واقع در مورد مرمت حصار یا بهتر است مصرف پایین نرده ها که ما را از هم جدا. و در آنجا به مراتب کار بیشتری باید انجام شود وجود دارد. تغییر نام اولین گام و به عنوان بسیاری اشاره کرده اند که در محله ما از آن بی فایده است — و رک و پوست کنده unneighborly — به تماس برای دومین الزام آور رای دادن. که کشتی میره هفته پیش یک بازمانده از دورانی که در آن ما نادیده گرفته نژادپرستانه نمادها.

در حال حاضر کشتی لنگر انداخت در بندر. ما در انتظار یک نام بهتر است که علامت یک زمان هنگامی که ما را در این کار برای تبدیل شدن به بیشتر فراگیر و ضد نژادپرستانه و اقدامات تعریف واقعی از درمان همسایگان ما به عنوان برادران و خواهران ما. بیایید واقعا همسایگی و گرد هم می آیند برای یک نام است که همه ما می تواند افتخار.

یادداشت امیلی:

به معنای واقعی کلمه بزرگترین بی عدالتی این مرد را تجربه کرده است که قادر به اجازه دهید سگ خود را ادرار در یک چمن همسایه و در عین حال او به شکایت در مورد تغییر یک نام است که افتخارات یک نژادپرست Klansman.

برای تلفن های موبایل در مورد سفید.

می افزاید: Phil:

به استفاده از قیاس همسایه خود را از شما خواسته برای جلوگیری از اجازه دادن به سگ خود را رفتن بر روی چمن خود را, اما شما نمی, بنابراین در حال حاضر همسایه خود را در حال رفتن به قرار دادن یک حصار از آنجا که شما نمی توانید دیگران احترام و درک کنند که چگونه اقدامات خود را در اشتباه هستند, حتی اگر آن را از لحاظ فنی خوب است.

سال گذشته رای بود بپرسید به انجام کار درست. تنها 1/3 از صاحبان و حتی مراقبت به بازگشت خود رای و 2/3 از آن دسته از افرادی ساخته شده که سازمان ملل متحد همسایگی انتخاب به نگه داشتن نام و بنابراین در حال حاضر ما در حال ساخت حق انتخاب برای آنها.

و این از سوفی:

آه, bitch please: به عنوان اینکه هر کارن و بکی در St*pl*t*n نیست فقط شکایت در مورد افراد بی خانمان و نوجوانان در کنار درب.

آرا در حال حاضر در راه در استاپلتون با برنده میله میله بود اعلام کرد در تاریخ 1 اوت. چه چیزی شما فکر می کنم استاپلتون باید تغییر نام داد? دیدن فینالیست در اینجا و سپس ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب