رامبراند میرو واکشی میلیون ها نفر در سياست مجازی حراج

لندن (AP) — خود-پرتره رامبراند فروش 14.5 میلیون پوند ($18.7 میلیون دلار در ساتبی مجازی حراج سهشنبه – یک رکورد

توسط MORVARIDEASIA در 8 مرداد 1399

لندن (AP) — خود-پرتره رامبراند فروش 14.5 میلیون پوند ($18.7 میلیون دلار در ساتبی مجازی حراج سهشنبه – یک رکورد قیمت برای یک سلف-پرتره توسط استاد هلندی این حراج گفت.

ساتبی گفت: "پرتره از خود پوشیدن یک تکبر و کلاه سیاه" از 1632 زمانی که نقاش بود و در سن 26 بود که به دنبال شش مناقصه. آن کاهش یافت و در 12 تا 16 میلیون پوند برآورد. آخرین پرتره رامبراند به نظر می رسد در حراج فروخته شد و 6.9 میلیون پوند در سال 2003 ساتبی اضافه شده است.

نقاشی به فروش می رسد روز شنبه یکی از تنها سه پرتره توسط نقاش به باقی می ماند در دست بخش خصوصی و "تنها تا کنون به احتمال زیاد برای آمدن به حراج." این اقدامات در حدود 22 16 سانتی متر یا حدود 8 6 اینچ.

فروش بخشی از یک زندگی جریان جهانی حراج شامل 70 قطعه از آثار هنری پوشا پنج قرن از تاریخ هنر, از, رامبراند به پیکاسو و خوان میرو به Banksy. این رویداد را دیدم از کارکنان خانه حراج نیویورک, لندن و هنگ کنگ دفاتر با عصبانیت gesticulating و زمزمه به همراه, به عنوان مناقصه رقابت برای شکست دادن هر یک از دیگر.

از جمله نکات برجسته بودند Miró را "Peinture (Femme au شاپو روژ)" (زن در یک کلاه قرمز) از سال 1927 که برای فروش به 23.7 میلیون پوند ($30.7 میلیون) و یک مجسمه از یک شکل زن توسط Alberto Giacometti که ذهن 10.7 میلیون پوند ($13.8 میلیون.)

هلنا نیومن, صندلی ساتبی در اروپا گفت: طیف گسترده ای از هنر در فروش caters به "نسل جدیدی از جمع (who) نشان می دهد کمتر نگرانی با هنر سنتی بازار دسته از گذشته است."

"با هنر جهانی تقویم منتقل داشتن ما بیش از حد کشف و ضبط کرده اند این فرصت را به انجام کارهای متفاوت است," او گفت:.

این حراج همچنین شامل یک نقاشی سه قابی توسط Banksy به نام "دریای مدیترانه, مشاهده," نقاشی در سال 2017. ارائه شده در مفصل سنتی فریم ویژگی های آن نارنجی جلیقه نجات و اشاره به زندگی از دست داده در دریا در اروپا بحران مهاجرت. درآمد حاصل از این نقاشی ها می رود به بهانه از $1 به $1.5 میلیون دلار را جمع آوری پول برای یک بیمارستان در بیت لحم.

ساتبی در لندن گفت: دو سوم از این آثار در فروش هرگز در حراج قبل از. از بقیه بیشتر شده بود از بازار برای دو دهه بوده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب