Runyon دره عمیق و باریک بازگشایی برای پیاده روی با کروناویروس جدید اقدامات ایمنی در محل

کوهنورد شادی. لس آنجلس محبوب Runyon دره عمیق و باریک پارک بازگشایی با اقدامات اضافی در محل برای جلوگیری از گست

توسط MORVARIDEASIA در 7 خرداد 1399

کوهنورد شادی. لس آنجلس محبوب Runyon دره عمیق و باریک پارک بازگشایی با اقدامات اضافی در محل برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

مقامات پارک را کاهش چگونه بسیاری از مردم می توانید وارد کنید در یک زمان نصب دوربین های دیجیتال و برقی شمارنده برای نظارت بر جمعیت اضافه شده کارکنان اضافی و تبدیل دنباله به یک راه حلقه به گفته شهردار اریک Garcetti.

"جدید Runyon ویژگی های ایمنی دائمی نیست اما خواهد شد در محل در حالی که ما در زندگی با COVID-19" او نوشت: سه شنبه شب در توییتر. "اگر آن را بیش از حد شلوغ ما را تنظیم ساعت و یا نزدیک دنباله دار در صورت لزوم. لطفا با استفاده از یک چهره پوشش در هنگام نزدیکی به دیگران و اطمینان از شش فوت از راه دور با افراد خارج از خانه خود را."

همه لس آنجلس ساکنان — به جز برای کسانی که معلول خاص و کودکان — ملزم به پوشیدن ماسک در هنگام رفتن خارج.

تبلیغات

هفته های اخیر دیده اند تدریجی بازگشایی پارک مسیرهای پیاده روی و سواحل که توقیف شد به عنوان coronavirus همه گیر شروع به خشم در این شهر و شهرستان از لس آنجلس.

مقامات نیز مایل به بسته همه چیز را هنگامی که شرایط حکم.

L. A. شهرستان بخش از پارک ها و تفریح و سرگرمی در روز یکشنبه بسته یکی دیگر از محبوب پیاده روی مقصد ایتون دره طبیعی منطقه در پاسادنا "با توجه به قریب به اتفاق جمعیت که پس از COVID-19 سلامت عمومی مورد نیاز است."

تبلیغات

مقامات پس از تمدید شده است که بسته شدن از طریق پایان ماه.

"در حالی که ما درک می کنیم که مسیرهای پیاده روی در حال معشوق شکلی از تفریح و سرگرمی است که ارائه می دهد بسیار مورد نیاز فرصت هایی برای ورزش و مهلت گرفتن هوای تازه و اتصال با طبیعت, عمومی نیست به دنبال دستورالعمل های مورد نیاز در آن قرار داده و خود و کارکنان در معرض خطر" مقامات شهرستان در بیانیه ای گفت.

در حالی که بسیاری از مناطق در فضای باز از لس آنجلس در حال حاضر در دسترس برای استفاده عمومی با محدودیت های داخلی پارک و امکانات تفریحی مانند ورزشگاهها و جامعه آبزی و مراکز ارشد — و همچنین به عنوان ویژگی های مانند زمین های بازی تجهیزات ورزشی و اسکیت پارک باقی می ماند خارج از محدوده.

تبلیغات

یک لیست کامل از چه باز و چه بسته است ارسال شده در پارک ها بخش وب سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب