SpaceX کشتی موشک انفجار به مدار با 2 آمریکایی

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — یک کشتی موشک ساخته شده توسط ایلان SpaceX شرکت thundered دور از زمین با دو

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — یک کشتی موشک ساخته شده توسط ایلان SpaceX شرکت thundered دور از زمین با دو آمریکایی در شنبه طلوع یک عصر جدید تجاری و سفر به فضا و قرار دادن ناسا در کسب و کار راه اندازی فضانوردان از خاک ایالات متحده آمریکا برای اولین بار در نزدیک به یک دهه.

ناسا داگ هرلی و باب Behnken سوار آسمان روی براق سفید و سیاه گلوله به شکل کپسول اژدها در بالای یک موشک فالکون 9 بلند کردن در 3:22 بعد از ظهر از همان سکوی پرتاب استفاده می شود برای ارسال فضانوردان به ماه و نیم قرن پیش است. دقیقه بعد آنها با خیال راحت وارد مدار می شود.

"اجازه دهید نور این شمع" هرلی گفت: فقط قبل از احتراق قرض گرفتن کلمات استفاده شده توسط آلن شپرد در امریکا برای اولین بار پروازهای بشر به فضا در سال 1961.

دو مرد در حال برنامه ریزی برای رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه برای اقامت تا چهار ماه پس از آن که آنها را به بازگشت به زمین را به حق چیزهای سبک فرود در دریا.

ماموریت گشوده در میان اندوه از شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها و ناآرامی های نژادی در سراسر آمریکا بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند در دستان پلیس مینیاپولیس. مقامات ناسا و دیگران برگزار شد از امید پرواز خواهد بود یک روحیه-تقویت کننده.

"شاید اینجا فرصتی برای امریکا شاید مکث و نگاه کردن و دیدن روشن و درخشان لحظه ای از امید در آنچه که در آینده به نظر می رسد که ایالات متحده امریکا می تواند به انجام کارهای فوق العاده ای حتی در شرایط دشوار" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: قبل از راه اندازی.

در زمان پرتاب, SpaceX, تاسیس توسط مشک تسلا الکتریک-ماشین رویایی شد اولین شرکت خصوصی برای راه اندازی افراد به مدار یک شاهکار به دست آورد که قبلا توسط تنها سه دولت: آمریکا, روسیه و چین است.

این پرواز نیز به پایان رسید و نه سال راه اندازی خشکسالی برای ناسا, طولانی ترین جمله وقفه در تاریخ آن است. تا کنون پس از آن بازنشسته شاتل فضایی در سال 2011 ناسا با تکیه بر سفینه های فضایی راه اندازی شد از قزاقستان به آمریکا فضانوردان از ایستگاه فضایی.

در سال دخالت ناسا برون سپاری کار از طراحی و ساخت نسل بعدی خود را از سفینه به SpaceX و بوئینگ اعطای آنها 7 میلیارد دلار در قرارداد در یک مشارکت عمومی-خصوصی با هدف رانندگی کردن هزینه ها و ترغیب نوآوری است. بوئینگ از سفینه فضایی Starliner کپسول است و انتظار نمی رود به پرواز فضانوردان تا اوایل 2021.

مشک گفت: قبلا در این هفته است که این پروژه با هدف "reigniting رویای فضا و گرفتن مردم از کار اخراج شدند تا در مورد آینده است."

در نهایت ناسا امیدوار به تکیه در آن شرکای تجاری آن را به عنوان کار می کند برای ارسال فضانوردان به ماه در چند سال آینده و به مریخ در 2030s.

قبل از تنظیم کردن برای راه اندازی پد در یک gull-بال تسلا SUV — یکی دیگر از مشک محصول — Behnken pantomimed در آغوش گرفتن او 6 ساله پسر تئو و گفت: "آیا شما با رفتن به گوش دادن به مامان و زندگی خود را آسان است؟" هرلی منفجر بوسه به او 10 ساله پسر و همسر.

راه اندازی تلاش در یکشنبه نامیده می شد با کمتر از 17 دقیقه در شمارش معکوس به دلیل رعد و برق. در شنبه طوفانی آب و هوا در فلوریدا تهدید دیگری برای تعویق ترین روز اما پس از آن آسمان شروع به روشن در afternoonjust در زمان.

نه دقیقه بعد از پرتاب موشک را در مرحله اول تقویت کننده فرود آمد به عنوان طراحی شده بر روی یک بارج چند صد کیلومتری سواحل فلوریدا.

در داخل مرکز فضایی کندی, حضور و غیاب صرفا محدود به دلیل coronavirus و جمعیت چند هزار بود و سایه ای از آنچه در آن می شده اند و بدون تهدید COVID-19. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در پرواز برای این رویداد برای دومین بار در چهار روز.

توسط ناسا, تعداد بیش از 3 میلیون بیننده کوک آنلاین.

با وجود ناسا اصرار که ایمن ماندن با ماندن در خانه تماشاگر جمع آوری شده در طول سواحل و جاده ها ساعت ها در پیشبرد.

در میان آنها بود Neil موجود زنده یک ماشین از بوفالو, نیویورک که بنا کردن یک مشاهده از راه اندازی پد از یک پارک در تیتوسویل.

"این بسیار تاریخی قابل توجهی در کتاب من و بسیاری از افراد دیگر کتاب است. با همه چیز است که رفتن در در این کشور در حال حاضر این مهم است که ما انجام کارهای فوق العاده ای در زندگی" موجود زنده گفت. "ما شده ایم با بمباران عذاب و دل تنگی برای شش هشت هفته و هر آنچه در آن است و این عالی است. آن را به ارمغان می آورد بسیاری از مردم با هم است."

فضانوردان نگه داشته شدند در نيمه قرنطینه برای بیش از دو ماه قبل از شروع. این SpaceX تکنسین های است که کمک به آنها را به خود spacesuits عینک ماسک و دستکش ساخته شده است که آنها را شبیه سیاه چادری گیر منم همین. و در راه اندازی مرکز SpaceX کنترل نشسته بودند دور از هم.

Hurley, 53 ساله و بازنشسته دریایی و Behnken, 49, یک, نیروی هوایی سرهنگ در حال جانبازان از دو شاتل فضایی پرواز در هر. هرلی سرنشین شاتل فضایی در آخرین اندازی فضانوردان از کندی در ژوئیه 8, 2011.

در همراهی با مشک امادگی برای, مربوط به اینده, فلش, فضانوردان عینک زاویه ای لباس سفید با سیاه و سفید تر و تمیز. به جای آن از حد معمول بسیاری از صفحة دستگیره و سوئیچ اژدها کپسول دارای سه صفحه لمسی.

SpaceX شده است راه اندازی کپسول باری به ایستگاه فضایی پس از سال 2012 است. در آماده سازی برای روز شنبه پرواز, SpaceX فرستاده می شود تا یک اژدها کپسول تنها با یک آزمون ساختگی داخل در سال گذشته و در آن لنگر انداخت هموار در مدار پاسگاه بر روی خلبان اتوماتیک پس از بازگشت به زمین در یک فرود.

در طول جیوه, Gemini, آپولو و شاتل برنامه های ناسا متکی هوافضا پیمانکاران برای ساخت فضاپیما با توجه به آژانس طرح است. ناسا و متعلق به اداره کشتی.

تحت, جدید, 21st-century مشارکت شرکت های هوافضا طراحی و ساخت خود را و عمل سفینه های فضایی و ناسا است که در اصل یک مشتری پرداخت در یک لیست است که در نهایت می تواند شامل غیر دولتی پژوهشگران و هنرمندان و گردشگران است. (تام کروز در حال حاضر ابراز علاقه.)

"چه Elon Musk انجام داده است برای آمریکا برنامه فضایی است که او به ارمغان آورده است چشم انداز و الهام بخش است که ما تا به حال" پس از شاتل بازنشستگی در سال 2011 Bridenstine گفت: در آستانه راه اندازی است. او به نام SpaceX رئیس "درخشان" و گفت: مشک است "کاملا تحویل" برای ناسا.

این ماموریت است که از لحاظ فنی در نظر گرفته شده توسط SpaceX و ناسا به یک تست پرواز. بعدی SpaceX سفر به ایستگاه فضایی مجموعه برای پایان مرداد ماه را کامل چهار نفر خدمه: سه آمریکایی و یک ژاپنی است.

یکشنبه اولین پرواز انسان در اصل هدفمند برای اطراف 2015. اما NASA commercial crew program مواجه تاخیر اداری و فنی شکست.

یک SpaceX کپسول منفجر شد در آزمون پایه سال گذشته است. بوئینگ اولین Starliner کپسول به پایان رسید تا در مدار اشتباه در طول یک خدمه و کمتر تست پرواز در ماه دسامبر و نزدیک بود نابود شده در این ماموریت تا پایان. هر دو شرکت تا به حال مشکل با چنین چیزهایی به عنوان فرود چتر نجات.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب