آخرین: Colo. فرماندار پیش بینی تنظیمات برای مدارس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 28 اردیبهشت 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— وزیر بهداشت نمی انتقاد از رهبران محلی شلوغ بیش از میله boardwalks.

— موارد آهسته در روسیه به عنوان پیشگیری اقدامات ادامه خواهد داد.

— هند گسترش آن مستند تا پایان ماه.

— مراکز بازگشایی در تایلند به عنوان ویروس محو می شود.

___

واشنگتن — بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در حال کاهش است به انتقاد از رهبران محلی در میان تصاویر شلوغ میله و boardwalks در مناطق که در آن coronavirus محدودیت ها برداشته بودن.

آذر گفت: سی ان ان در مصاحبه ای گفت: "رئیس جمهور آن را ترک کرده است تا به کشورهای خود می دانند محلی وضعیت بهترین" و گفت: آن را در نتیجه "بسیار سخت برای قضاوت در هر جامعه که آیا یک نوار در حال باز کردن یک رستوران و یک مدرسه درست است."

آذر اشاره کرد که بسیاری از استان ها در سراسر کشور هنوز به رنج می برند تنها یک مورد مرگ و بنابراین "وجود دارد نباید one-size-fits-all روش برای بازگشایی."

اما او می افزاید: "بازگشایی ما باید دلیل آن را نمی سلامت در مقابل اقتصاد آن را در واقع سلامت در مقابل سلامت" با استناد به "پیامدهای جدی سلامتی" ناشی از خاموش شدن از جمله خطر خودکشی تاخیر قلبی روش و قراضه سرطان.

به عنوان برای تصاویر او گفت: "من فکر می کنم در هر فردی به عنوان مثال شما در حال رفتن به دیدن مردم انجام کارهایی است که غیر مسئولانه" اما می گوید: "این بخشی از آزادی ما در اینجا در امریکا است."

___

مسکو — روسیه ثبت شده هفتگی شمارش جدید کروناویروس عفونت کمتر از هفته گذشته اما این کشور رئیس اپیدمیولوژی می گوید ساکنان باید همچنان برای یک دوره طولانی به رعایت اقدامات برای جلوگیری از گسترش.

روسیه روز یکشنبه گزارش داد 9,709 موارد جدید COVID-19 دومین روز متوالی تعداد موارد جدید بود کمتر از 10 ، 000. تعداد موارد جدید برای هفته بودند 2,937 کمتر از هفته گذشته است.

رئیس اپیدمیولوژی آنا Popova روز یکشنبه گفت که وضعیت تثبیت شده اما اقدامات پیشگیری ادامه خواهد داشت.

"در حال حاضر وجود دارد شرایط جدید آنها در حال حاضر در اینجا و آنها را مجبور به زندگی با یک, زمان," او گفت:.

روسیه به ثبت بیش از 281,000 coronavirus موارد و 2,631 مرگ و میر — میزان مرگ و میر پایینتر از متوسط جهانی است. اما روسیه مقامات بهداشت در حال شمارش نیست مرگ در همان راه به عنوان در کشورهای دیگر. مسکو وزارت بهداشت می گوید: بیش از 60 درصد از مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس در مسکو بودند نسبت به علل دیگر از جمله بیماری های قلبی و عروقی و سرطان و بیماری مربوط به نارسایی ارگان ها.

___

TELFORD انگلستان — پلیس بریتانیا می گویند که آنها را شکست تا با بیحوصلگی حرف زدن در یک پارک کشور کامل با دی جی بود که با حضور ده ها تن از مردم بودند که با نادیده گرفتن اجتماعی فاصله قوانین به این دلیل که آنها خسته از خود جدا.

این Telford نیروی پلیس توییتی که ماموران در بر داشت یک "جرم جمع آوری/دیوانه" در پارک غربی بیرمنگام با حضور 70 نفر در شب شنبه.

این رویداد به نظر می رسد برنامه ریزی شده در پیش بود و DJ مجموعه, پلیس گفت:. افسران گزارش داد که یک reveler به آنها گفت که آنها "بیمار از خود جدا می کند."

پلیس گفت: ماموران گروه خواست تا برای متفرق کردن آنها انجام داد.

مقامات را نگران کرده است و در مورد گردهمایی بزرگ این آخر هفته برای اولین بار پس از دولت کاسته مستند قوانین در انگلستان با اجازه دادن به مردم آزادی بیشتری برای انجام فعالیت در فضای باز. سختگیرانه تر مستندات در محل باقی می ماند در ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

___

دهلی نو — هند توسعه یافته نزدیک به دو ماه را دقیق مستند توسط دو هفته دیگر با بمبئی, دهلی نو, چنای و برخی دیگر از مناطق کلیدی هنوز مبارزه برای کنترل افزایش منحنی از coronavirus عفونت.

دولت-اجرای ملی مدیریت بحران اقتدار در بیانیه ای گفت: روز یکشنبه که تازه دستورالعمل صادر خواهد شد که از نظر نیاز به باز کردن فعالیت های اقتصادی.

دولت در بیانیه ای گفت: سفر هوایی و مترو باقی خواهد ماند تعطیل در سراسر کشور تا پایان ماه مه. مدارس, هتل ها, رستوران ها, مراکز خرید, سینما و مکان های عبادت نیز بسته در سراسر کشور.

در مه 4, دولت کاسته برخی از محدودیت ها اجازه می دهد بازگشایی محله و مغازه های تولید و کشاورزی در مناطق روستایی است. آن را نیز از سر گرفته و در حال اجرا تعداد محدودی از قطار به طور عمده برای حمل این رشته کارگران است.

وزارت بهداشت روز یکشنبه گزارش داد یک رکورد پرش از نزدیک به 5000 موارد COVID-19 در 24 ساعت گذشته بالا بردن تعداد موارد تایید شده به 90,927 با 2,872 مرگ و میر. هند تا به حال کمتر از 500 موارد مثبت و نه مرگ و میر زمانی که این مستند برای اولین بار اعمال شده در مارس 25. تعداد روزانه مرگ و میر در هند است که در حدود 100.

___

مادرید — اسپانیا وزیر بهداشت می گوید دولت در نظر خواهد ساخت و استفاده از ماسک های صورت اجباری در فضاهای عمومی.

ماسک صورت در اسپانیا در حال حاضر تنها اجباری در حمل و نقل عمومی در حالی که به شدت توصیه می شود در فضاهای عمومی. بسیاری از مردم در حال حاضر آنها را می پوشند در حالی که از خانه های خود را پس از اسپانیا موفق به غلبه بر کمبود ماسک در اولین هفته از این بیماری همه گیر.

وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: "وجود یک اجماع گسترده (در میان اسپانیا و منطقه ای فرمانداران) به منظور تقویت تعهد به پوشیدن ماسک."

Illa گفت: وزارت کارشناسان هنوز هم نیاز به زمان برای مطالعه جزئیات بیشتر در مورد محدودیت های جدید.

اسپانیا در حال ظهور است از سخت مستند است که آهسته یک COVID-19 شیوع است که به کشته شدن بیش از 27000 نفر در کشور آلوده به بیش از 277,000.

___

مادرید — اسپانیا دو تا از بزرگترین شهرستانها هنوز هم تا حد زیادی تعطیل در حالی که بسیاری از این کشور را آغاز کرده است برای بازگشایی زیر یک مستند برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

مادرید و بارسلونا بوده است گفت صبر کنید توسط دولت مقامات بهداشتی شده اند سخت ترین آمار مناطق و نیاز به بهبود ظرفیت خود را برای نظارت بر موارد جدید.

که منجر به شکایت مادرید رهبران منطقه ای و به تظاهرات چند صد نفر در یکی از پایتخت مجلل محلات و شهرهای دیگر مانند سالامانکا و ساراگوسا. بسیاری از راهپیمایان حمل اسپانیایی پرچم و فریاد "آزادی!"

اسپانیا راست Vox حزب و رهبر محافظه کار از منطقه ابراز داشته اند حمایت خود را از این تظاهرات اعلام کرد که اقتصاد این شهر باید به زودی راه اندازی مجدد برای صرفه جویی در شغل.

نخست وزیر پدرو سانچز یک درخواست در روز شنبه برای مخالفان خود را در نظر بگیرید که نگه داشتن بحران بهداشت و درمان تحت کنترل کلید برای حفاظت از کشور را اقتصاد شکننده.

"صرفه جویی در زندگی ما همچنین صرفه جویی در کسب و کار و شغل" سانچز گفت.

___

استانبول — ترکیه از شهروندان ارشد اجازه داده شد به ترک خانه های خود برای بار دوم به عنوان کشور همچنان به سهولت برخی از coronavirus محدودیت.

افراد بالای 65 — گروه سنی بیشتر در معرض خطر COVID-19 — می تواند در خارج به مدت شش ساعت در روزهای یکشنبه اما خود را مستند در روزهای دیگر همچنان ادامه دارد. از وزیر بهداشت خواست آنها را به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی از راه دور.

ترکیه برقرار جزئی مستندات با افراد بالاتر از 65 و کمتر از 20 دستور داد تا در خانه بمانند. اقدامات برای شهروندان ارشد, زمان اثر در مارس 21 و آرام برای اولین بار در تاریخ و زمان آخرین یکشنبه.

کودکان و نوجوانان نیز اجازه این هفته در روز های مختلف برای چند ساعت.

آخرین آمار از وزارت بهداشت و درمان قرار داده و تایید عفونت در ترکیه در 148,067 و مرگ و میر در 4,096.

___

لندن — بریتانیا استخدام شده بسیاری از 18,000 تماس با ردیاب به آن نیاز دارد برای تست و ردیابی آن برنامه برنامه های به رول از ماه آینده زمانی که مستند محدودیت ها کاسته بیشتر است.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove به بی بی سی گفت در روز یکشنبه که 17,200 افراد استخدام شده است اجازه می دهد دولت برای پاسخگویی به آن هدف استخدام هفته آینده.

تماس با ردیاب را پیگیری کردن هر کسی که در تماس نزدیک با کسانی که تست مثبت برای COVID-19. آنها بخشی از برنامه مقامات برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه ژوئن هنگامی که برخی از دانش آموزان مجاز به بازگشت به مدرسه ها و مغازه ها می توانید شروع به بازگشایی در مراحل. مقامات نیز تست گوشی های هوشمند ردیابی نرم افزار برای کمک به با تلاش.

این ردیاب ترکیبی از افرادی که در آموزش بالينی و کسانی که می توانند با ارائه یک تماس با مرکز خدمات گوو گفت. بریتانیا در اروپا کمترین تلفات و تعداد تایید ویروس موارد است.

___

بانکوک — تایلند شده اند جریان به مراکز خرید به عنوان کشور برطرف یکی دیگر از محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با این تهدید از coronavirus.

دولت تصمیم گرفت اجازه می دهد تا مراکز به بازگشایی تایلند شماره جدید COVID-19 نفر از پناهندگان به تک رقمی برای همه اما یک روز بیش از بیش از دو هفته است.

مراکز بسته شده بود پس از ماه مارس را به عنوان یک اندازه گیری برای مبارزه با گسترش ویروس. دولت به سازمان دیده بان برای دیدن اینکه آیا عفونت نرخ پایین باقی مانده قبل از تصمیم گیری در مرحله بعدی این طرح برای بازگرداندن اوضاع عادی است.

___

مادرید — اسپانیا ثبت شده اول آن روزانه مرگ و میر کمتر از 100 تایید مرگ و میر پس از اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با کروناویروس دو ماه پیش.

اسپانیا وزیر بهداشت می گوید مقامات منطقه ای باید گزارش 87 جدید, مرگ و میر, کمترین روزانه تعداد از مارس 16. اسپانیا گزارش داد بیش از 900 تن در روز در ارتفاع شیوع.

این کشور از 47 میلیون نفر تا به حال 27,650 مرگ و میر و 277,719 عفونت از COVID-19.

اسپانیا کاهش آن سخت مستند که اقدامات موفق در کند کردن روند گسترش این ویروس نیز به ارمغان آورد اقتصاد آن را متوقف کند.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید ممکن است وجود دارد هرگز یک واکسن برای COVID-19 با وجود این تلاش جهانی برای توسعه.

دولت بریتانیا است و به 93 میلیون پوند ($110 میلیون دلار) در بودجه برای سرعت بخشیدن به باز شدن واکسن جدید تولید و نوآوری مرکز. جانسون گفت: بریتانیا نیز حمایت از تحقیقات به درمان مواد مخدر برای کمک به مردم سرعت بازیابی از ویروس.

جانسون نوشت در پست روز یکشنبه روزنامه "وجود دارد باقی می ماند یک راه بسیار طولانی برای رفتن و من باید فرانک که یک واکسن ممکن است به ثمر می آیند."

جانسون می گوید: "ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای کنترل ویروس" از جمله تست افرادی که علائم و ردیابی تماس های از آن دسته از افراد آلوده.

دولت بریتانیا آرام برخی از محدودیت در فعالیت های بیرون از خانه در انگلستان در هفته گذشته و برنامه ریزی برای ادامه کاهش قوانین بیش از چند ماه آینده.

جانسون می گوید: "من می دانم که این آسان نخواهد بود — اولین گام کودک هرگز هستند."

___

آتن — کلیساها در سراسر یونان درهای خود را به مؤمنان پس از دو ماه.

آنها محدود تعدادی از عبادت و توزیع مواد ضد عفونی کننده در خارج, اما همدلی داده شد با استفاده از همان قاشق.

کسانی که رفتند به کلیساها برای جرم یکشنبه شنبه سه صندلی از هم جدا و مشاهده اجتماعی فاصله حداقل 1.5 متر (5 فوت) از هر یک از دیگر. تعداد زیادی از مردم حضور محدود بود به 1 به ازای هر 10 متر مربع (108 فوت مربع). بسیاری از آنها خارج از سمت چپ اما اجتناب از ازدحام و کلیساها استفاده از بلندگو برای پخش جرم است.

برخی از کلیساها انجام جرم دو یا سه بار به جای تعداد زیادی از مردم که نشان داد تا.

یونان است که به تدریج کاهش سختگیرانه قرنطینه اقدامات آن تحمیل شده بود در ماه مارس و باید کمک کرد تا حد مرگ و میر ناشی از COVID-19 162. شده اند وجود دارد کمتر از 3000 موارد تایید شده.

یونانیان خواهد بود قادر به سفر آزادانه در سرزمین اصلی و جزیره کرت شروع دوشنبه. کافه ها و رستوران ها را بازگشایی مارس 25.

___

سئول — کره جنوبی بالا ضد بیماری رسمی می گوید آن را خیلی زود به یک دیدگاه خوش بینانه است که اخیر شیوع کروناویروس مرتبط با لکه های شبانه در سئول می تواند سرکوب شده است.

Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ساخته شده نظرات ساعت پس از گزارش آژانس 13 موارد اضافی — دوم راست, روز است که این کشور روزانه پرش داشت زیر 20.

یونگ می گوید: شیوع اخیر نیست و تا کنون نشان داد "مواد منفجره" موج در عفونت. اما او می گوید: ـلی برای کسانی که به تازگی بازدید شبانه در سئول Itaewon سرگرمی نیست به پایان رسید و تعداد زیادی از افرادی که در تماس با کسانی که clubgoers شد و هنوز هم تحت قرنطینه.

او می گوید مقامات در مورد نیاز یک هفته برای ارزیابی چشم انداز برای شیوع است.

یونگ می گوید: 168 بیماران جدید که تا کنون یافت شده است مربوط به Itaewon باشگاه است. از کسانی که با 89 بازدید از موسسات و 79 آمد در تماس با آنها.

او می گوید: پنج نفر از 13 مورد جدید گزارش روز شنبه همراه بود Itaewon باشگاه است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب