آخرین: دوک می گوید: 25 از بازگشت ورزشکاران تست مثبت

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ جورج واشنگتن قطع هفت برنامه های ورزشی سه که رقابت در N

توسط MORVARIDEASIA در 11 مرداد 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

جورج واشنگتن قطع هفت برنامه های ورزشی سه که رقابت در NCAA سطح و چهار غیر NCAA ورزش به عنوان بخشی از دانشگاه تلاش به آدرس انتظار 200 میلیون دلار کمبود بودجه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

GW اعلام کرد پس از این سال تحصیلی آن را برش NCAA برنامه های در مردان سرپوشیده آهنگ های تنیس مردان و زنان آب چوگان. این دانشگاه همچنین در نظر دارد برای از بین بردن مردان قایقرانی و مردان و زنان اسکواش.

جورج واشنگتن رقابت در اقیانوس اطلس 10 در بسیاری از ورزش. مدارس گفت: اگر ورزش می تواند خود حفظ آنها خواهد بود پشتیبانی در سطح باشگاه.

___

Pro Football Hall of Fame خواهد شد ارائه "جاده به سوپر باول" در آن تئاتر اما با پروتکل های جدید با توجه به کوروناویروس.

این فیلم گذاشتن درپوش Kansas City Chiefs' اولین سوپر باول پیروزی در نیم قرن است که نشان داده شده در 40-plus-پا صفحه نمایش با 15 کانال صدای فراگیر و به ویژه ایجاد شده برای سالن سوپر باول تئاتر است. تئاتر دارای ظرفیت 44 بینندگان اما محدود خواهد شد تا نه کاربران در مشاهده. ماسک مورد نیاز در طول سالن در هر ایالت اوهایو دستورالعمل.

در سراسر موزه ها 6-پا فاصله نشانگر جریان یک طرفه علائم ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و styluses داده شده به مهمانان در ورودی تا نمایشگاه "touchless" به مهمان دست. ___

"این یکی از پیش بینی ترین به روز رسانی به سوپر باول تئاتر در سال های بسیاری از" سلیم Choudhry معاون رئیس جمهور از نمایشگاه موزه/خدمات میگه از فیلم است. "اشراف ملت بوده و مشتاقانه در انتظار این نسخه جدید به موزه تجربه و تولید نهایی نا امید نمی کند."

___

دانشگاه ایندیانا تیم فوتبال از سر گرفته است و داوطلبانه تمرینات پس از دو هفته توقف زیر شش مثبت COVID-19 انجام شد.

مدرسه پزشکی گروه مشورتی مورد تایید از سرگیری پیشرفته داوطلبانه تابستان آموزش. بازیکنان در حال حاضر مجاز به صرف تا هشت ساعت در هفته در آموزش قدرت شش ساعت در هفته در جلسات و بررسی فیلم, و شش ساعت در هفته پیاده روی-throughs.

ورزشی گروه می گوید آن را انجام داده 480 آزمون با 33 آینده مثبت است. هر کسی با یک نتیجه مثبت باید خود را منزوی تا اطلاع ثانوی و تماس با ردیابی اقدامات تاسیس شده است. هر کسی باید در تماس نزدیک با فردی که آزمایش مثبت نیز قرنطینه تا اطلاع ثانوی.

___

Jacksonville Jaguars دفاعی در مقابله با آل جنگل که برای پنج تیم خود را در طول 10 سال NFL حرفه ای است امید بستن به خارج از 2020 فصل است.

33-year-old جنگل امضا یک سال $2.75 میلیون مقابله با جکسون در آژانس رایگان. او برای سیاتل در سال 2019. او همچنین صرف زمان با Indianapolis, تنسی, پیتسبورگ و خلیج تمپا از آنجا که پیش نویس در دور چهارم در سال 2010. او 196 پردازد و 5 ½ کیسه.

"سلامت و ایمنی خانواده من همواره مهم ترین چیز در زندگی من" جنگل در بیانیه ای گفت. "من عاشق بازی فوتبال و خواهد بود ریشه سخت برای هم تیمی های من در این فصل و من مشتاقانه منتظر دوباره این پلنگ در سال 2021."

پلنگ مربی داگ Marrone می گوید: او می داند وودز' تصمیم گیری است.

"ما به طور کامل پشتیبانی از هر یک از بازیکنان و مربیان را انتخاب کنید که به انتخاب کردن در این فصل" Marrone گفت. "این مهم است که برای هر فردی به احساس راحت و به این باور است که آنها در حال انجام چه کاری مناسب برای خود و خانواده خود را. به عنوان یک سازمان ما احترام Al تصمیم و به طور کامل درک."

___

سه MotoGP مسابقات لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

MotoGP می گوید: این مسابقات در آرژانتین و تایلند و مالزی هستند برای این سال است.

این مجموعه همچنین اضافه شده یک مسابقه در اروپا است. آن را در ماه نوامبر پس از مسابقه در والنسیا. محل برگزاری اضافی مسابقه هنوز اعلام خواهد شد.

___

بریتانیا وارونه شده است و البته در حال حاضر می گوید تماشاگران را نمی خواهد بود قادر به حضور در رویدادهای ورزشی در انگلستان به دلیل عفونت کروناویروس نرخ در حال افزایش است.

طرفداران بودند با توجه به حضور اسب مسابقه کریکت و اسنوکر در روزهای آینده به عنوان بخشی از خلبان رویدادهای اما نخست وزیر بوریس جانسون می گوید طرفداران دیگر نمی خواهد به جمع آوری در رویدادهای ورزشی حداقل تا آگوست ، 15.

آنها در ابتدا تایید شده به روش آزمون جلوتر از برنامه ریزی گسترده تر دوباره افتتاح استادیوم در ماه اکتبر.

بیضی ورزشگاه کریکت در لندن استفاده شده است به عنوان یک آزمون برای طرفداران بازگشت در هفته گذشته است.

___

فرمول یک راننده سرجیو پرز می گوید او ممکن است قرارداد coronavirus را در طول سفر به مکزیک بین نژادها در مجارستان و بریتانیا است.

مسابقه نقطه راننده آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پنجشنبه را از دست ندهید نژاد روز یکشنبه در Silverstone و یکی دیگر از هفته بعد در همان مسیر در حالی که در انزوا.

پرز می گوید او با دیدن مادر خود را در مکزیک پس از او در بیمارستان بستری شد پس از یک "حادثه بزرگ."

پرز می گوید که "یکی از غم انگیزترین روز در زندگی حرفه ای من" گم شده نژادها "اما آن را فقط نشان می دهد که چگونه آسیب پذیر ما (هستند) به این ویروس است."

مکزیکی با استفاده از یک جت خصوصی برای پرواز به خانه و می گوید او هیچ علائم.

همه گیر تاخیر در شروع فصل بیش از سه ماه.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب