آخرین: کره جنوبی گزارش 20 ویروس جدید, موارد, چین 4

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— چین 4 جدید تایید موارد coronavirus.

— دنور پست الکترونیکی مرکز توزیع بسته پس از چند کارکنان تست مثبت است.

— مغلوب ساختن پیشی جستن به سفارش ایالات متحده, پرچم, پرواز در نیمه کارکنان بیش از 3 روز آینده به عنوان COVID-19 مرگ و میر رویکرد 100,000.

— فرماندار میشیگان برنده مبارزه قانونی با قانونگذاران بیش ویروس.

— رسمی: واشنگتن دهکدهای از دست داده و صدها میلیون دلار به جعلی برای رفع بیکاری.

___

پکن — چین گزارش کرده است چهار مورد تأیید از coronavirus.

یکی دیگر از 372 مردم در انزوا و تحت نظارت بودن موارد مشکوک و یا بعد از تست مثبت بدون نشان دادن علائم و 82 باقی می ماند در بیمارستان برای درمان COVID-19.

این موارد جدید آمده به چین باز می شود جلسه سالانه خود را تشریفاتی مجلس ملی است که برگزار می شود تا حد زیادی در پشت درهای بسته در پکن برای جلوگیری از عبور عفونت ها را به عنوان کشور به نظر می رسد برای جلوگیری از موج دوم از موارد.

چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر در میان 82,971 موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در ووهان. مرکزی چینی صنعتی شهرستان نقل مکان کرد این هفته به طور کامل ممنوعیت جمع آوری و فروش برای مصرف انسان از حیوانات وحشی که در نظر گرفته کلیدی وکتور برای انتقال این ویروس از خفاش ها به مردم است.

___

دنور دنور بهداشت مقامات دستور داده اند که بسته شدن از ایالات متحده خدمات پستی مرکز توزیع که دسته همه ایمیل برای کلرادو و وایومینگ گفت: این مرکز دارای چندین تایید موارد coronavirus در میان کارکنان آن است.

KUSA-تلویزیون گزارش مقامات بهداشتی دولت را تایید کرد پنج کارگران آزمایش مثبت برای این ویروس در یک مرکز که در مورد استخدام 1,800. دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست صادر شده منظور پنج روز بعد از محققان گفت: آنها محروم بودند دسترسی کامل به امکانات.

این USPS در بیانیه ای گفت: این بسته متوجه نمی استناد به هر گونه عوارض جانبی یافته و می تواند بر تحویل محرک کنترل تجویز داروها, مکاتبات شخصی و حیاتی دیگر تحویل کالا به بیش از 6.5 میلیون مشتری در کلرادو و وایومینگ.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را سفارش پرچم ایالات متحده به پرواز در نیمه کارکنان بیش از سه روز آینده به عنوان تلفات از COVID-19 پیشی 95,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه: "من خواهد بود کاهش پرچم در تمام ساختمان های فدرال و آثار تاریخی ملی به نیمی از کارکنان بیش از سه روز آینده در حافظه از آمریکایی ها ما از دست داده اند به کوروناویروس."

او گفت: پرچم خود ادامه خواهد داد و به پرواز در نیمه کارکنان در روز یادبود به افتخار کسانی که در نظامی که جان خود را در خدمت کشور خود.

این حرکت به دنبال یک درخواست از رهبران دموکرات برای انجام این کار به رسمیت شناختن "غم روز حساب هنگامی که ما رسیدن به 100,000 مرگ و میر."

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر در نامه ای به تهمت که به منظور پرواز پرچم آمریکا در نیمه کارکنان خواهد "به عنوان یک خدمت ملی بیان غم و اندوه بنابراین نیاز به توسط هر کس در کشور ما است."

___

دیترویت — رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer غالب پنج شنبه در یک high-stakes چالش از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که شکایت بیش از قدرت به اعلام شرایط اضطراری و سفارش جارو محدودیت در طول شیوع کروناویروس.

یک سال 1945 قانون ذکر شده توسط Whitmer یک دموکرات است و نه محدود به, محلی و منطقه ای در شرایط اضطراری تنها و می تواند بدون تاریخ پایان گفت: قاضی سینتیا Stephens دادگاه ادعا می کند.

این دعوی که توسط مجلس نمایندگان و سنا رشد از نا امیدی با Whitmer یک اندازه استراتژی برای جلوگیری از گسترش coronavirus با نگه داشتن مردم در خانه ایالتی و تعطیل کسب و کار, حتی اگر برخی از مناطق صدمه نمی شد مقدار توسط ویروس و یا COVID-19.

قوه مقننه نیست گسترش Whitmer را فاجعه اورژانس اعلامیه در اواخر ماه آوریل است اما او در عمل به هر حال با اشاره به '45 قانون است.

قوه مقننه ترجیح 1976 اساسنامه است که به آن می گویند در اورژانس اظهارات پس از 28 روز. در واقع قاضی گفت: فرماندار نمی توانید استفاده کنید که قانون برای گسترش شرایط اضطراری بدون ورودی از قانونگذاران.

تصمیم گرفت سومین بار است که یک دادگاه ادعا می کند قاضی حکم به نفع Whitmer. دیگر دعاوی آورده بودند توسط ساکنان یک صاحب کسب و کار و یک گروه جدید است که سازماندهی تظاهرات در کنگره.

همچنین Whitmer بیشتر آرام ماندن در خانه محدودیت و گفت: ممنوعیت غیرضروری روشهای درمانی خواهد بود برداشته هفته آینده و این گروه تا به 10 نفر می تواند جمع آوری بلافاصله پیش از آخر هفته روز یادبود.

خرده فروشان می تواند بازگشایی توسط قرار ملاقات فقط با شروع از شنبه تا زمانی که وجود دارد بیش از 10 مشتریان در داخل در یک زمان. مردم همچنین می توانید یک قرار ملاقات برای بازدید از یک فروشنده خودرو نمایشگاه است. اجتماعی فاصله مورد نیاز در محل باقی می ماند.

او روز پنجشنبه گفت که اقامت-صفحه اصلی که باقی می ماند در اثر از طریق مه 28, احتمال تمدید شود.

___

لس آنجلس — Los Angeles County مرگ و میر از coronavirus گذشت 2,000 حتی به عنوان چهره های دیگر با اشاره به پیشرفت در کاهش گسترش عفونت است.

بزرگترین شهرستان در کالیفرنیا ثبت شده 46 بیشتر COVID-19-مربوط به مرگ و میر در روز پنج شنبه در مجموع 2,016 فتح.

که نشان دهنده حدود 60 درصد از تمام ویروس های مربوط به مرگ و میر در کالیفرنیا است. بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر خواستار آن را "بسیار غم انگیز نقطه عطف است."

اما او همچنین اشاره می کند به طور متوسط اخیر میزان بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در این شهرستان در حال کاهش و یک مطالعه نشان می دهد نرخ COVID-19 شيوع نمی رود بین ماه های مارس و آوریل. شهرستان دیده می شود بیش از 42000 موارد است.

___

المپیا بشویید. — شبه باید مورد استفاده قرار گیرد به سرقت اطلاعات دهها هزار نفر از مردم در کشور به متقلبانه دریافت صدها میلیون دلار در مزایای بیکاری سر از واشنگتن امنیت اشتغال بخش خبر داد.

کمیسر سوزی لوین گفت که دولت در حال حاضر با اجرای قانون فدرال و موسسات مالی و وزارت کار ایالات متحده برای بررسی تقلب و به سعی و بازیابی پول پرداخت می شود در طول coronavirus بحران است.

لوین گفت که او نمی تواند از انتشار شماره های خاص و یا جزئیات این حال بررسی است. اما او گفت که اقدامات صورت گرفته توسط دولت را "مانع صدها میلیون دلار اضافی از بیرون رفتن به جنایتکاران و مانع هزاران نفر از ادعای جعلی بودن واصل شده است."

___

مینیاپولیس — مینیاپولیس شهردار یعقوب فری امضا اضطراری مقررات شنبه نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک یا دیگر پارچه پوشش صورت شروع روز سه شنبه زمانی که آنها در داخل فروشگاه ها و هتل ها و مراکز تفریحی را راه هوایی سیستم و دیگر ساختمان های دولتی.

"با بیشتر فعالیت های تجاری مجموعه ای برای از سرگیری این مهم است که ما راست-اندازه رویکرد ما به بهداشت عمومی مقررات داده شده شهر ما outsized ردپا در دولت" دموکراتیک شهردار گفت.

مینیاپولیس کسب و کار ملزم به ارائه ماسک به مشتریان و یا کارکنان هر چند کارفرمایان مورد نیاز خواهد بود به دستور استفاده از ماسک توسط خود کارگران است. نقض می تواند با جریمه تا 1000$.

___

آمریکا مقامات وزارت بهداشت در حال برنامه ریزی برای رسم خون از مردم در 25 شهر در سال آینده به عنوان بخشی از یکی از بزرگترین دولت مطالعات در عین حال برای درک بهتر چگونه به طور گسترده ای coronavirus گسترش یافته است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که همکاری با دیگر سازمان های فدرال و سازمان های دیگر برای گسترش مطالعه اهدای خون نمونه از بوستون به لس آنجلس, مینیاپولیس, نیویورک شهرستان, سان فرانسیسکو و سیاتل. لیست 19 اضافی مناطق مترو هنوز نهایی نشده CDC مقامات روز پنجشنبه گفت.

محققان به دنبال آنتی بادی است که سیگنال های گذشته coronavirus عفونت است.

نزدیک به 300,000 نمونه خون مورد آزمایش قرار خواهد شد در سال آینده, CDC گفت. نمونه مجموعه قرار است برای شروع در ماه آینده و در ادامه هر ماه تا مارس سال 2021 با یک نهایی مجموعه در اکتبر 2021.

هدف این است که ببینید که چگونه به طور گسترده ای coronavirus گسترش در نقاط مختلف کشور است.

CDC را شریک در این پروژه عبارتند از موسسه ملی بهداشت ایالات متحده غذا و دارو Vitalant موسسه تحقیقات و تعداد زیادی خون آژانس های مجموعه است.

___

ریو دو ژانیرو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro گفت که تصویب یک بسته مالی به ارزش 60 میلیارد reais ($10.8 میلیارد دلار) برای کمک به ایالات و شهرستانها در طول همه گیر و از آنها خواست تا در بازگشت به طرح خود برای توقف کارمند حقوق.

خود ویدئو کنفرانس با فرمانداران چیزی بود که از یک شاخه زیتون پس از یک زمان چند ماه. Bolsonaro بارها برخورد با رهبران محلی است که به معرفی اقدامات برای محدود کردن گسترش این کروناویروس جدید مانند خاموش کردن کسب و کار و یا معرفی که مردم در خانه بمانند.

برزیل رهبر می گوید این اقدامات می تواند یک ضربه مرگبار بر اقتصاد و در نهایت صدمه زدن به مردم بیش از این ویروس خود را.

موقت وزیر بهداشت ، Eduardo Pazuello نیز برگزار شد اولین جلسه با دولت و شهرداری بهداشتی دبیران به بحث در مورد این کشور COVID-19 پاسخ.

مقامات بهداشت فدرال گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که تعدادی از شهرداری که ثبت نام کرده اند COVID-19 موارد یافت بیش از دو ماه گذشته به 3,488 که نشان دهنده 60 درصد از شهرستانها برزیل.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد راه اندازی یک ابتکار جدید به ثبت نام میلیون ها نفر از "digital اولین پاسخ" در سراسر جهان برای مقابله با اطلاعات غلط در مورد COVID-19 همه گیر و گسترش این واقعیت مبتنی بر اطلاعات و مشاوره را به شبکه خود را از دوستان و پیروان.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که اعلام کرد این طرح در روز پنج شنبه گفت: "ما نمی توانیم صرفنظر کردن از ما فضاهای مجازی به کسانی که ترافیک در دروغ و ترس و نفرت است."

U. N. رئیس گفت: "اطلاعات غلط گسترش آنلاین در برنامه های پیام رسانی و فرد به فرد" و "سازندگان آن با استفاده از ادراک تولید و توزیع مواد و روش ها."

اشاره به این حادثه تلخ گفت که دانشمندان و نهادهایی مانند سازمان ملل متحد نیاز به رسیدن به مردم با اطلاعات دقیق می تواند اعتماد به مقابله با اطلاعات غلط و به همین دلیل سازمان ملل راه اندازی این طرح به نام "تایید نشده است."

این است که درخواست از مردم علاقه مند در سراسر جهان به ثبت نام برای تبدیل شدن به "اطلاعات داوطلبان" — نیز نامیده می شود "دیجیتال اولین پاسخ" در https://www.shareverified.com/ و به اشتراک گذاری روزانه تغذیه از تایید اطلاعات که شمارنده اطلاعات غلط و یا پر اطلاعات درجه اعتبار ساقط است."

___

Universal Orlando با هدف بازگشایی پارک آن در اوایل ماه ژوئن, رفت و آمد مکرر و رسمی گفت: بیش از دو ماه پس از این شرکت پیوست تالار گفتمان رقیب دیزنی جهان و سی ورلد در بسته شدن دروازه های خود را برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در طول گردشگری فروم در اورلاندو با معاون رئیس جمهور مایک پنس در چهارشنبه سی ورلد مدیر عامل موقت مارک سوانسون گفت: او همچنین انتظار بازگشایی در ماه ژوئن. مقامات با Disney World نیست گفت: زمانی که آنها برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

Universal Orlando اجرایی جان Sprouls خواسته اورنج کانتی شهردار جری Demings برای تصویب به باز کردن شرکت پارک در اوایل ژوئن 5, Orlando Sentinel گزارش روز شنبه.

Demings باید ثبت نام کردن در جهانی را بازگشایی طرح قبل از آن سر به فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خود را برای تصویب این روزنامه است.

جهانی دیزنی جهان و سی ورلد بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس در تلاش برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

هر دو دیزنی و یونیورسال در اورلاندو بازگشایی مجتمع های خرید و رستوران ها در هفته گذشته با چند محدودیت است.

همه کارگران و بازدید کنندگان باید ماسک می پوشند اگر چه دیزنی معاف کودکان زیر 3. درجه حرارت در حال بررسی در ورودی به حفظ کردن هر کسی که با یک تب از 100.4 درجه (38 درجه سلسیوس) یا بالاتر و تعداد محدودی از مردم مراجعه کننده به اجازه می دهد, اجتماعی, فاصله.

بسیاری از کسانی که همان پروتکل اجرا خواهد شد در پارک. بازی کودکان مناطق بسته باقی خواهد ماند و کارکنان نخواهد بود های کمد Sprouls گفت.

___

کنکورد, N. C. — فدرال بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که او آمد به کارولینای شمالی برای دیدن این کار در حال انجام در شارلوت و برجسته آینده نسکار Coca-Cola 600.

او در توصیف این مسابقه به عنوان "بخش مهمی از گرفتن امریکا بازگشت و به کار به مدرسه به عملکرد به مردم و فعالیت های ما رفتن دوباره."

ستایش او حرکت می کند که فرمانداران اند به بازگشایی اقتصاد خود را — با کارولینای شمالی مجموعه برای ورود به مرحله دوم را سست محدودیت های سهشنبه — گفت که با وجود خطرات بهداشتی در ارتباط با محدود کردن اقتصاد است که باید وزن را در برابر خطرات ناشی از ویروس است.

او گفت که رکود اقتصادی می تواند منجر به افزایش نرخ خودکشی کاهش در غربالگری سرطان و کاهش واکسن استفاده کنید.

آذر خطاب به خبرنگاران پس از سفر یک مرکز تست در شارلوت موتور جاده سریع السیر و بحث با سلامت رهبران در مورد بازگشایی اقتصاد از دولت است.

پرسیده شده توسط یک خبرنگار اگر دولت reopenings ایجاد یک خطر موج دوم ویروس موارد آذر گفت: آن را خیلی زود به بگویید.

پرسید: درباره چه چیزی آماده سازی شارلوت نیاز به با خیال راحت به میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت آذر گفت که افزایش تست ظرفیت مهم می باشد. اما او نمی اشاره به RNC به عنوان یک یقین بلکه اشاره کرد که "ما چندین ماه دور از امکان RNC."

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: "کامل" G7 اجلاس گرد هم آوردن رهبران بزرگ جهان اقتصاد "به نظر می رسد مانند" آن "خواهد بود."

اما او می گوید که در شخص رویداد — که اوراق در ماه مارس به دلیل coronavirus — شرکت محل را "در درجه اول در کاخ سفید" با "یک تکه از آن را" شاید در نظر گرفتن محل در نزدیکی کمپ دیوید ریاست جمهوری عقب نشینی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است این نظرات در حالی که خروج کاخ سفید برای سفر به میشیگان در روز پنج شنبه.

منطقه کلمبیا همچنان تحت اقامت در خانه سفارشات و ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در محل باقی می ماند و در بسیاری از گروه هفت سازمان ملل.

اما تهمت و گفت: برگزاری این رویداد خواهد بود "نشانه ای بزرگ برای همه" است که همه چیز به حالت عادی بازگشت.

او گفت: رسمی اعلام خواهد شد و به احتمال زیاد اوایل هفته آینده.

___

مادرید — اسپانیایی مقامات بهداشتی می گویند که روزانه مرگ و میر آن COVID-19 شیوع باقی مانده است به خوبی زیر 100 مرگ و میر برای پنجمین روز متوالی.

اما دولت منجر ویروس متخصص پنج شنبه هشدار داد که اسپانیا نمی اجازه دهید آن گارد یک روز پس از صدها نفر از مردم سعی به حمام افتاب گرفتن در بارسلونا زمانی که ساحل بازگشایی شد تنها برای دویدن و قدم زدن است. پلیس تا به حال به آنها یادآوری می کنند که گردهمایی های اجتماعی هنوز هم مجاز نیست.

"این تصاویر که هیچ کس را دوست دارد" منجر سلامت رسمی فرناندو سیمن گفت. "آنها نشان می دهد که وجود دارد این است که بخشی از جمعیت است که هنوز به طور کامل آگاه (از خطر)."

به طور کلی هر چند سیمن گفت: اسپانیا است که حفظ آن مطلوب تکامل از شیوع کروناویروس.

وزارت بهداشت گزارش تایید 48 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته اما این رقم از دست رفته داده ها از منطقه کاتالونیا خانه به بارسلونا یکی از سخت ترین مناطق ضربه. سیمن گفت: این منطقه هنوز تایید داده های خود را برای بعد اما که او انتظار می رود کامل روزانه تعداد مرگ برای کشور به حدود 50.

اسپانیا در حال ظهور است که به آرامی از یک سخت مستند به ارمغان آورده است که آن را روزانه عفونت افزایش نرخ از بیش از 20% در ماه مارس و آوریل به کمتر از 1% برای هفته گذشته. روز جمعه مقامات بهداشتی باید تصمیم بگیرید که اگر رئال مادرید و بارسلونا در وضعیت شل محدودیت و بازگشایی صندلی در فضای باز برای رستوران ها و کافه ها که بسته شده اند و برای بیش از دو ماه است.

___

شهر اوکلاهما — اوکلاهما وزارت اصلاحات در حال حرکت است بیش از 140 سالم زندانیان از یک زندان شهرستان است که گزارش آن را بد مجهز برای مقابله با کروناویروس به یک زندان ایالتی.

توضیحات گوید Comanche County بازداشتگاه زندانیان با دو تست منفی آغاز شد و در حال نقل مکان کرد در روز چهارشنبه.

شهرستان زندانیان که آزمایش مثبت برای ویروس باقی می ماند در قرنطینه این زندان در Lawton.

این گروه در انتشار اخبار گفت: پنج شنبه که 73 زندانی شده بود نقل مکان کرد و 69 بیشتر خواهد شد و حمل و نقل به امکانات دولتی. بیش از 100 زندانی و 16 کارکنان در زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

___

لاس وگاس — سه کازینو در لاس وگاس شرکت اعلام کرد کارکنان خود را تست خواهد شد برای COVID-19 قبل از بازگشت به کار.

Las Vegas Review-Journal گزارش داد که MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی, Caesars Entertainment و بوید بازی راه اندازی کارمند تست اقدامات به عنوان کسب و کار در حال آماده سازی برای بازگشایی شده است.

یک بیانیه مشترک می گوید: مرکز پزشکی دانشگاه را اداره آزمون در مرکز کنوانسیون لاس وگاس. نتایج انتظار می رود ظرف 48 ساعت. بسته به جایی که کار کارمندان تست ممکن است مورد نیاز است.

کازینو عملیات در نوادا متوقف شد و در ماه مارس پس از لیبریا استیو Sisolak تحمیل اقامت در خانه نظم و تعطیلی غیر ضروری کسب و کار.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب