هزاران نفر تشکیل زنجیره انسانی در برلین علیه نژادپرستی

برلین (AP) — هزاران نفر از مردم با تشکیل یک زنجیره انسانی از طریق برلین در روز یکشنبه در پیامی در برابر نژادپر

توسط MORVARIDEASIA در 25 خرداد 1399

برلین (AP) — هزاران نفر از مردم با تشکیل یک زنجیره انسانی از طریق برلین در روز یکشنبه در پیامی در برابر نژادپرستی و تبعیض و نابرابری های اجتماعی در میان علل دیگر.

سازمان از روز یکشنبه "تفکیک" تظاهرات که برنامه ریزی شده نه کیلومتر (5 ½ -مایل) زنجیره ای از دروازه براندنبورگ جنوب شرقی به Neukoelln محله گفته شد نیاز به شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک. معترضان همچنین خواسته شد به نگه داشتن به خوبی از هم جدا.

آنها در ارتباط با روبان های رنگی تشکیل آنچه سازمان به نام "روبان همبستگی." مردم به نظر می رسد برای حفظ بهداشت محدودیت در طول این رویداد به طول انجامید که در کمی بیش از یک ساعت.

پلیس با قرار دادن تعدادی از شرکت کنندگان در حدود 5000 در حالی که سازمان برآورد آن در بیش از 20 ، 000. وجود دارد کوچکتر تظاهرات در دیگر شهرهای آلمان.

برلین به تازگی برداشته coronavirus مربوط به محدودیت در تعداد افرادی که می توانند به شرکت در تظاهرات هر چند مردم هنوز هم نیاز به نگه داشتن حداقل 1.5 متر (پنج متر) از هم جدا ،

آخر هفته گذشته حداقل 15000 نفر با حضور یک ضد نژادپرستی تظاهرات در برخی از موارد از نزدیک با هم بسته بندی شده. که باعث انتقاد از مقامات اگر چه آنها ابراز درک برای شود. این یکی از بسیاری از تظاهرات در سراسر جهان در حوادث پس از انتخابات 25 مه مرگ جورج فلوید, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به گردن او.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب