مغلوب ساختن پیشی جستن تحریم ونزوئلا مادورو منجر به مکزیک

کاراکاس, ونزوئلا (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش فشار بر رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو روز شنبه ه

توسط MORVARIDEASIA در 30 خرداد 1399

کاراکاس, ونزوئلا (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش فشار بر رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو روز شنبه هدف قرار دادن تاسیسات او استفاده می شود برای فروش نفت خام اجرا شده توسط همکاران نزدیک از رهبر سوسیالیست بود که اخیرا آمریکا در کیپ ورد.

با تمرکز در درجه اول در مکزیک بر اساس افراد ایالات متحده مقامات وزارت خزانه داری تحریم سه نفر و شرکت آنها را زد. همه آنها در حال حاضر مسدود شده و از انجام هر کسب و کار با ایالات متحده و یا شهروندان آمریکایی است.

سفت مالی حرکت طراحی شده است به قطع مادورو دولت از پول نقد سخت به دست آورده از فروش نفت در یک کمپین به رهبری ایالات متحده با هدف پایان دادن به حکومت خود و ملت تاریخی, سیاسی و اقتصادی بحران.

"نامشروع مادورو رژیم ایجاد یک راز شبکه برای فرار از تحریم های, که وزارت خزانه داری در حال حاضر در معرض" گفت: معاون وزیر جاستین G. Muzinich در بیانیه ای گفت. "ایالات متحده همچنان خستگی ناپذیر به دنبال تحریم evaders که غارت ونزوئلا منابع برای منافع شخصی در هزینه از مردم ونزوئلا."

این اقدامات مالی نیست به طور مستقیم ضربه مادورو متحد و کلمبیا شهروند الکس ساب که در حال حاضر تحت تعقیب مقامات آمریکایی و بازداشت در روزهای اخیر. اما مقامات می گویند آنها خالص ساب همکاران که متهم به تلاش برای کمک به ونزوئلا متعلق به دولت شرکت نفتی PDVSA فرار از تحریم های ایالات متحده.

تازه تحریم ها هدف ساب دانشیار, Joaquin Leal که یک ملی مکزیک. مقامات ایالات متحده را متهم به دو مرد از فروش نفت خام از ونزوئلا تحت پوشش عامل "نفت برای غذا" برنامه ای است که هرگز منجر به مواد غذایی تحویل به ونزوئلا است.

Leal کار با مکزیک شرکت های مبتنی بر Libre Abordo و Schlager گروه کسب و کار — نیز به تازگی تحریم — به کارگزار re-فروش بیش از 30 میلیون بشکه نفت خام از طرف PDVSA. مقامات ایالات متحده که به مبلغ حدود 40 درصد از PDVSA صادرات نفت در ماه آوریل است.

اولگا ماریا Zepeda و مادرش ورونیکا اسپرزا شد تحریم به عنوان صاحبان شرکت از دو شرکت گفته است.

Schlager کسب و کار که تا به حال هیچ تجربه قبلی در بخش نفت عمدتا درگیر در کسب و کار اداری و پشت دفتر خدمات پشتیبانی, مقامات گفت.

آن را هدف قرار داده بود به اتهام عامل در جهانی نفت جهان در ونزوئلا طرف با ارائه مالی و پشتیبانی فنی به صورت PDVSA احمر گفت.

Libre Abordo یک شهر مکزیک-بر اساس شرکت است که به فروش می رسد تمیز کردن لوازم و تجهیزات بیمارستانی و محصولات کشاورزی. این ادعا از آن ورشکست شده است اما مقامات وزارت خزانه داری می گویند که در واقع آن را دوباره به فروش می رسد بیش از 30 میلیون بشکه نفت از ونزوئلا نفت خام است. این شرکت تا به حال هیچ تجربه قبلی در بخش نفت قبل از امضای قرارداد با PDVSA, مقامات گفت.

در ماه جولای سال 2019 آن را امضا دو قرارداد با ونزوئلا کنترل شرکت برای عرضه ذرت و نفتکش ها به ونزوئلا است. به جای در نظر گرفتن شرکت ذرت و کامیون Libre Abordo پذیرش پرداخت در ونزوئلا نفت خام در یک طرح مقامات ایالات متحده گفته بود که هماهنگ با ساب و عالی رتبه ونزوئلا رسمی Tarek ال Aissami.

ساب مجرم شناخته شد در سال گذشته توسط دادستان فدرال در میامی در پول شویی اتهامات متصل به اتهام رشوه خواری طرح که به جیب بیش از $350 میلیون از اقشار کم درآمد مسکن پروژه برای دولت ونزوئلا که هرگز ساخته شده است. در خصوصی مقامات ایالات متحده توصیف ساب به عنوان خواننده گروه برای Maduro.

ساب دستگیر شد و روز شنبه در حالی که در مسیر به ایران در یک ضربه به مادورو دولت. مقامات ایالات متحده بر این باورند که او نگه می دارد بسیاری از اسرار در مورد چگونگی ونزوئلا رهبر خانواده و دستیاران گفته siphoned کردن میلیون ها دلار در قراردادهای دولتی در میان گرسنگی گسترده در این کشور غنی از نفت.

معلوم نیست که چگونه مقامات آمریکایی که تا به حال شده است با هدف قرار دادن کلمبیا تاجر برای سال در نهایت با او. ساب همچنان در بازداشت در غرب جزیره آفریقایی و وکیل او گفت که او در نظر دارد برای مبارزه با استرداد به آمریکا

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب