مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد عملیات استخدام 1500 در زمینه کارکنان

واشنگتن (AP) — کمیته ملی حزب جمهوری خواه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی می گویند که در حا

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

واشنگتن (AP) — کمیته ملی حزب جمهوری خواه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی می گویند که در حال حاضر استخدام 1500 در زمینه کارکنان با هدف تبدیل مالی خود را استفاده بیش از دموکرات ها به رای در نوامبر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی این میدان مشترک تلاش دو سازمان روز دوشنبه اعلام کرد استخدام اضافی 300 کارکنان مجموعه به آمار 20 هدف متحده روز چهارشنبه در بزرگترین میدان عملیات بیش سوار توسط یک جمهوری خواه است.

هدف این است که به نوبه خود از آرا به نمایندگی از جمهوری خواهان بالا و پایین بلیط این سقوط. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم می گوید آن است که در سرعت به گرفتگی 2.2 میلیون داوطلب مجموع کمک کرد که تجدید انتخاب رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012.

اعلام می آید عمومی و خصوصی سنجی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در سراسر کلید میدان نبرد متحده و در سراسر کشور. رئیس جمهور تیم استدلال می کند که نظرسنجی همچنین نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اما او با این حال کشیده شدن به یک برنده است.

RNC صندلی Ronna McDaniel گفت: کارکنان و داوطلبان به دنبال استفاده از RNC گسترده داده ای و رای دهندگان نمرات برای رسیدن به یک نوار رو به کاهش نوسان رای دهندگان و مراتب بزرگتر جهان کم گرایش رای دهندگان — که بسیاری از آنها در حال حاضر مانند تهمت اما بعید است رای بدهند.

یک زمینه برنامه به تنهایی نمی پیروزی در انتخابات و چهار سال پیش بود مغلوب ساختن پیشی جستن زمین بازی که عقب مانده هیلاری کلینتون — اما در انتخابات ایران استدلال می کند می تواند طلسم تفاوت بین پیروزی و شکست است.

"در یک انتخابات بود که در آن آن را به پایین آمده به چند هزار رای در یک زن و شوهر از کشورهای که زمانی که شما زمین بازی مهم" McDaniel گفت.

واکنش سریع به یاد داشته باشید که خود را کارمند تعداد در این زمینه است که بیش از دو برابر است که از بایدن که هدف این بود 600 زمینه کارکنان تا پایان ماه ژوئن است. علاوه بر این, RNC کارکنان شده اند بر روی زمین برای سال در برخی از موارد در حالی که بایدن تنها به تازگی آغاز شده نورد از خود فهرستی از میدان نبرد مدیران دولتی.

و در حالی که بایدن کمپین اتحاد خارج مطرح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن تیم معتقد است که نقد آن را در دست استفاده و استخدام و شروع به سر دادن آن مانع لبه در رسیدن به رای دهندگان.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن زمینه عملیات رفت و مجازی تا حد زیادی یک شبه در اواسط ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رسید. مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است برخی از سرگیری فرد در فعالیت های انتخاباتی به عنوان متحده برداشته اند برخی از ویروس محدودیت.

"ما بزرگترین و بهترین زمین بازی عملیات تا کنون دیده ام" گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh. "ما ساخته شده است روابط پایدار با رای دهندگان بر روی زمین است که قدرت رئیس جمهور تهمت به پیروزی در ماه نوامبر. جو بایدن به ندرت ظهور از زیرزمین است محزون می خوانی در سازمان های دولتی و فاقد هر گونه شور و شوق پشت نامزدی خود را."

بایدن انتخاباتی را رد کرد انتقاد و اظهار گسترده تر استفاده توسط دموکرات.

"در این لحظه از بحران, جو بایدن, پیام طنین با رای دهندگان زیرا او نمایش داده می شود مسئولیت و رهبری است که مردم آمریکا انتظار از رئیس جمهور — در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است careened از شکست به شکست و تضعیف مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با بی ثباتی و سوء مدیریت در حالی که گسترش نفرت به تقسیم کشور ما در زمانی که ما نیاز به گرد هم می آیند بیشتر از همیشه" بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس گفت.

این RNC به سرمایه گذاری بیش از 350 میلیون دلار در اطلاعات و تکنولوژی زمینه برنامه از سال 2013. یک ابزار کلیدی است "مغلوب ساختن پیشی جستن بحث" که مهار هر دو سیاسی و تجاری داده ها برای ارائه به کارکنان و داوطلبان با پویا اسکریپت برای استفاده در هنگام تماس با رای دهندگان در شخص و یا از طریق تلفن.

"اگر شما در حال ضربه زدن اشتباه درهای سپس شما به هدر رفتن تلاش" McDaniel گفت.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش ساخته شده است که بیش از 55 میلیون رای دهنده مخاطبین این ریاست جمهوری چرخه بیش از آن در همه 2016 — و انباشته 1.4 میلیون داوطلب.

محسوب می شود به عنوان یک داوطلب "شما گرفته ام یک عمل است که ما اندازه گیری: یک تماس تلفنی درب دست کشیدن. نوعی از رای دهندگان تماس با ما" گفت: RNC رئیس ستاد ریچارد والترز. که مهم است گفت: McDaniel چرا که "بهترین راه برای تغییر ذهن رای دهندگان است برای کسی که ارزش آنها به گفتگو با آنها است."

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست "زمین بازی است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب