USC معکوس قوی سقوط بازگشایی برنامه می پرسد دانش آموزان به ماندن در خانه برای کلاس های آنلاین

در میان نگران کننده افزایش coronavirus گسترش USC اعلام کرد که دیگر نمی خواهد همه را با دانشجویان به دانشگاه بر

توسط MORVARIDEASIA در 13 تیر 1399

در میان نگران کننده افزایش coronavirus گسترش USC اعلام کرد که دیگر نمی خواهد همه را با دانشجویان به دانشگاه برای ترم پاییز و حرکت به طور عمده کلاس های آنلاین معکوس زودتر تصمیم به استقبال دانش آموزان را برای یک مدل ترکیبی.

تصمیم اعلام شده توسط کشيش چارلز Zukoski اواخر روز چهارشنبه, آمد همان روز رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد تشدید محدودیت در فعالیت های داخلی است. Zukoski توصیه می شود که دانش آموزان نه بازگشت به دانشگاه برای ترم و به جای ادامه تحصیل خود را آنلاین.

"یک بار-در-یک-قرن COVID-19 همه گیر است و تغییر هر جنبه ای از زندگی ما — راه ما تعامل و معاشرت و با هر جایگشت از این بیماری همه گیر ما باید در پیدا کردن راه هایی برای رشد" Zukoski نوشت: در نامه ای به دانش آموزان است.

"با توجه به تداوم محدودیت ایمنی و محدود تراکم مجاز در دانشگاه ما دانشجویان کارشناسی که عمدتا یا منحصرا خواهد شد در نظر گرفتن دوره های خود را آنلاین در پاییز اصطلاح" او گفت:. "در پردیس مسکن و فعالیت های محدود خواهد شد."

تنها 10 تا 20 درصد از دوره های آموزشی در طول ترم پاییز انجام خواهد شد در شخص و در محوطه دانشگاه. این دوره ها شامل برخی از آزمایشگاه های استودیو و عملکرد کلاس ها و مطالعات تحقیقاتی که نیاز به دست در کار است.

تبلیغات

تاریخ جایا Hinton, co-مدیر USC سیاه, دانشجو, مجمع گفت: این تغییر به کلاس های آنلاین امن ترین حرکت می کند. اما او نگرانی چگونه دانش آموزان کم درآمد و کسانی که برای اولین بار در خانواده خود را برای حضور در دانشگاه ممکن است مبارزه داده می شود در سال آینده 3.5 درصد شهریه افزایش و دسترسی به اینترنت برای برخی ممکن است محدود در خانه.

"شارژ کامل شهریه مضحک به نظر می رسد," او گفت:. "این فقط ما قرار می دهد آسیب پذیر ترین جمعیت در یک نقطه سخت."

برای Hinton که پدر و مادر در حال کار از خانه و دو خواهر و برادر 10 و 17 نیز در مدرسه تغییر به کلاس های آنلاین در مارس ثابت به یک چالش — به خصوص در یک خانواده با هفت نفر.

"اینترنت ما فقط حفظ نمی تواند هر کس که تا به حال به صورت آنلاین در همان زمان" او گفت:. "این فقط یک مشکل تجربه برای همه ما است."

تبلیغات

جدید USC تصمیم پژواک دانشگاه UCLA برنامه ریزی برای سقوط به ارائه تنها 15 تا 20 درصد از دوره های آموزشی در دانشگاه و این نشان دهنده چگونه دانشگاه های سراسر کشور و ملت در حال حرکت به شدت محدود در شخص دوره ادامه با آموزش آنلاین و به طور چشمگیری تغییر زندگی دانشجویی در طول بیماری همه گیر.

هر دو این دانشگاه بزرگترین دانشگاه چهار ساله نظام در این کشور — و لس آنجلس Community College District نیز نقل مکان کرد و اکثریت قریب به اتفاق از کلاس های خود را آنلاین در پاییز.

دانش آموزانی که در تلاش برای اتصال پردیس قادر خواهید بود به درخواست برای یک بار به بورس ارائه به کلاس های رایگان برای 2021 تابستان جلسه "برای کمک به اطمینان حاصل شود تحصیلی پیشرفت" USC گفت: این دانشگاه نیز گسترش مالی و پشتیبانی فنی برای دانش آموزان با مسائل مربوط به اتصال.

دانش آموزان با در پردیس مسکن قرارداد را مجاز به لغو آنها را از طریق ژوئیه 15. برای دانش آموزانی که نیاز به زندگی در محوطه دانشگاه تنها یک دانشجو مجاز خواهد بود در هر اتاق خواب است. کسانی که زندگی در نزدیکی پردیس مورد نیاز خواهد بود برای ایجاد یک قرار ملاقات برای استفاده از فضاهای کتابخانه و یا امکانات ناهار خوری.

تبلیغات

"آیا دانش آموزان در اینجا در محوطه دانشگاه و یا به دنبال مطالعات خود و فعالیت های آنلاین ما می خواهیم همه را به احساس امنیت و پشتیبانی" Zukoski نوشت: در این نامه است. "ما در این با هم و در کنار هم ما را به این سقوط یک تجربه غنی و پرارزش."

این تصمیم جدید می آید تنها یک ماه پس از رئیس جمهور کارول Folt گفت: دانش آموزان خواهد بود قادر به بازگشت به دانشگاه برای ترم و سه روز پس از USC ارشد بهداشت افسر نشان داد برنامه ریزی برای کاهش تعداد دانش آموزان در پردیس مسکن و بررسی علائم به صورت روزانه با توجه به روزانه Trojan.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب