USC اولین-همیشه آنلاین فارغ التحصیلی: حقیقی با شکوه و بی سابقه شرایطی

با مجازی پمپ میان بی سابقه شرایطی USC جشن اولین-همیشه آنلاین فارغ التحصیلی جمعه اعطا درجه در 19,832 اعضای کلاس

توسط MORVARIDEASIA در 26 اردیبهشت 1399

با مجازی پمپ میان بی سابقه شرایطی USC جشن اولین-همیشه آنلاین فارغ التحصیلی جمعه اعطا درجه در 19,832 اعضای کلاس 2020 به عنوان coronavirus بحران نیروهای دانشگاههای سراسر کشور برای به تعویق انداختن عظمت سنتی مراسم و به جای تلاش کوچک-صفحه نو.

USC یکی از اولین دانشگاه های کالیفرنیا به رول مجازی فارغ التحصیلی مارک تلاش ها را به فارغ التحصیلان برخی از حس موفقیت و شادی در میان ناامیدی خود را لغو مگا رویداد در یک بسته بندی محوطه دانشگاه.

رئیس جمهور کارول Folt پوشیدن تشریفاتی کاردینال ردا و طلا مدال ریاست جمهوری, استقبال بینندگان آنلاین از سراسر جهان به عنوان ماسک ماندگاری کارکنان در نگاه. او صحبت از پردیس دفتر اشاره به این یاس و اطمینان فارغ التحصیلان که USC خواهد نگه واقعی شروع به محض این که آن را امن برای انجام این کار.

"این یک مراسم برای کتاب رکورد و شما خوش شانس شما می توانید یک دوم مراسم من قول می دهم در فرد" Folt گفت. "مثل همه شما من تصور ما می خواهم زیر یک آسمان آبی صبح قدم زدن به خوبی مسیرهای سفر در سراسر محوطه دانشگاه. تصویر امروز کاملا متفاوت است اما نکته مهم این است که آیا در فرد و یا عملا ما با هم به جشن می گیرند."

تبلیغات

اصلی جشن لگد کردن در ساعت 9 صبح در زبان انگلیسی, ماندارین و اسپانیایی شد و به ادامه در طول روز با 34 دیگر جشن های برگزار شده توسط 23 مختلف مدارس و واحد است. 45 دقیقه ای اصلی مراسم ویژه تعجب مهمان — بازیگر Will Ferrell گفت که فارغ التحصیلان به "آغوش همسایگان خود خانواده و دوستان خود را در حالی که هنوز اقامت شش فوت از هم جدا اگر شما می توانید."

جشن Trojan Marching Band played مدرسه کلاسیک آهنگ ها "مبارزه" و "تسخیر" در یک عملکرد با هم دوخته شده با فردی اعضای بازی طوباس, ترومبون, سازهای کوبه ای, فلوت و سازهای دیگر. این 2020Trojan.usc.edu سایت ویژه رسانه های اجتماعی تبریک, پست, پیام های ضبط شده از جشن فارغ التحصیلان و زنده نظر هیئت مدیره.

ماریا دل پیلار مورالس, دریافت مدرک خود در بهداشت جهانی به تماشای جشن از خانه اش در نارنجی با مادر و ناپدری و برادر. او گفت که او تا به حال تا به حال سوء ظن در مورد مجازی فارغ التحصیلی رفتم ولی بهتر از انتظار می رود.

برخی از لحظات مورد علاقه او گفته بودند فرل ظاهر و عملکرد با او همکار اعضای گروه.

تبلیغات

بهترین از همه, او قادر بود برای به اشتراک گذاری لحظه ای با دوستان و خانواده در مکزیک و شهر لس آنجلس و باغ بیشه. آنها را در لبخند و claps زمانی که Folt اعطا درجه و اعلام کرد "تبریک فارغ التحصیلان! شما در حال رسما USC فارغ التحصیلان."

"من تقریبا پاره کردن" مورالس گفت. "این واقعا سرد بود قادر به اشتراک گذاشتن تجربه. ... این همه برای خانواده من است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net