مکزیکی-آمریکایی سازي

ایالات متحده-مکزیک, مرز, یا لا فرنترا است از 1800 مایل طولانی عملا خط فرضی از نرده سیم خاردار یک رست مسکیت یا

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

ایالات متحده-مکزیک, مرز, یا لا فرنترا است از 1800 مایل طولانی عملا خط فرضی از نرده سیم خاردار یک رست مسکیت یا چاپارل و به راحتی forded رودخانه.

سخنوران هر دو آمریکایی و مکزیکی خواهم به توصیف مرز جدا کشورهای خود را به عنوان یکی از دو تنها چنین unfortified مرز در جهان دیگر اینکه آمریکا و مرز کانادا.

برای بسیاری از آمریکایی ها زندگی در غرب و به بسیاری از مکزیکی ها زندگی در شمال مکزیک این مرز نمادین منفی تفاوت های بین دو کشور است.

آمریکایی ها که می دانند تنها سایه جنبه های, شهرهای مرزی فکر می کنم از مکزیک به عنوان یک محل که در آن آنها می توانند لذت بردن از انجام آنچه مجاز نیست در خانه—اما خواهد بود شوکه شده صبح روز بعد از, اگر چنین اتفاقات در اجازه داده شد در "امریکا است."

تبلیغات

مکزیکی ها به اندازه کافی خوش شانس به میان آمریکای لاتین مرفه فکر می کنم آمریکا, شهرهای مرزی به عنوان معادن طلا که در آن قطعات را می توان برداشت کردن خیابان ها. و هنگامی که آنها کشف این درست نیست انفجار آنها آمریکایی ها به عنوان بهره برداران غافل که آنها تا به حال خود را ایجاد تصویر نادرست از ایالات متحده است.

این سطحی و نادرست مفاهیم هر دو کشور کمک کند تنها به گسترش درک شکاف میان دو ملت که بسیار نزدیک از نظر جغرافیایی و در بسیاری از راه های دیگر دور از هم.

که ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا مکزیکی-آمریکایی می تواند احساس عمیق و دردناک تردید در مورد خود.

آنها می توانند عشق ایالات متحده به دلایل مکزیکی ها نمی توانند درک کنند در حالی که داشتن مکزیک به دلایل آمریکایی ها نمی توانند درک کنند.

تبلیغات

یک مکزیکی-امریکایی یک تکان دادن یک بار گفت: می تواند شما را با تنها خط تیره.

در ایالات متحده و دیگر مرزی وجود ندارد چنین باطنی ملاحظات.

کانادایی ها امکان پذیر ممکن است احساس تلخ در مورد این واقعیت است که امپراتوری بریتانیا را از دست داد 13 مستعمرات اما این شوونیسم است خو با دانستن که بعد از همه کانادایی ها و آمریکایی ها در برقراری ارتباط به راحتی و لذت بیشتر از کمتر همان مواد و کالا.

مردسالارانه مکزیکی, اما, بسیار آگاه از این واقعیت است که در مکزیک از دست داده و آنچه که در حال حاضر جنوب غربی آمریکا به ایالات متحده در مکزیک در آمریکا که حتی ژنرال Ulysses S. Grant به نام "ناعادلانه است."

تبلیغات

مکزیکی خواهم به استدلال می کنند که اگر ایالات متحده تا به حال نه "به سرقت رفته" نیمی از مکزیک به خاک مکزیک خواهد بود به عنوان غنی به عنوان ایالات متحده در حال حاضر. این تاریخی اختلاف در حال حاضر در بیشتر قسمت ها به آرامی گرفته ممکن است ناپدید شده اند در مجموع در حال حاضر آن است که گفت: "اگر مکزیکی و آمریکایی ها به همان زبان صحبت در هر دو طرف مرز و بنابراین درک یکدیگر بهتر است.

در عین حال بسیاری از مکزیکی-آمریکایی در شمال غرب که هر دو زبان صحبت می کنند و تحسین هر دو کشور احساس عجیبی خارجی در سرزمین خود.

اعضای اقلیت های دیگر—ایتالیایی ها و ایرلندی ها و غیره.—اغلب تعجب می کنم که چرا مکزیکی-آمریکایی ها شده اند قادر به جذب به عنوان به خوبی به عنوان آنها باید.

آنها تمایل به فراموش کرد که ایتالیا, ایرلند, لهستان و.... در حال اقیانوس دور از ایالات متحده در حالی که مکزیک است که بسیار در شواهد به جنوب غربی به هشت میلیون و یا پس مکزیکی-آمریکایی است.

تبلیغات

این باعث می شود آن را دشوار برای مکزیکی-آمریکایی را به فکر می کنم از مکزیک, انتزاعی, به عنوان, به عنوان مثال, ایرلندی-آمریکایی ها ممکن است فکر می کنم از ایرلند.

مشکلات مکزیک هستند و باقی خواهد ماند مربوط به مکزیکی-آمریکایی است. روابط بین مکزیک و ایالات متحده تاثیر می گذارد مکزیکی-آمریکایی در جنوب غربی مادی و عاطفی است.

در مناطق مرزی به عنوان مثال تعداد زیادی از مکزیک عبور بین المللی خط هر روز به کار در ایالات متحده می تواند به طور مستقیم بر زندگی اقتصادی مکزیکی-آمریکایی ها که باید در رقابت با این نیروی کار ارزان.

پروژه هایی مانند عملیات رهگیری سرکوب در پیش بینی قاچاق در سراسر مرز مکزیک صدمه زدن به غرور و افتخار از جنوب غربی مکزیکی-آمریکایی ها که احساس می کنید ایالات متحده در تلاش است به سرزنش مکزیک برای یک مشکل است که تا حد زیادی منحصر به فرد "انگلیس."

تبلیغات

مرز در واقع ممکن است unfortified اما آن را جدا دو ملت که ایجاد مکزیکی-آمریکایی—یک فرد چند بار عذاب کشیدن از دو متمایز فرهنگ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب