آدیداس HR سر استعفا داد به عنوان شرکت به آدرس مسائل مربوط به تنوع

نیویورک (AP) — رئیس جهانی منابع انسانی در ورزش پوشاک و کفش های شرکت Adidas استعفا شنبه زیر انتقاد از کارکنان ا

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

نیویورک (AP) — رئیس جهانی منابع انسانی در ورزش پوشاک و کفش های شرکت Adidas استعفا شنبه زیر انتقاد از کارکنان از آنچه آنها را به عنوان شرکت عدم تنوع در نیروی کار خود را.

کارین Parkin استعفای آید بعد از یک گروه از کارکنان به نام آدیداس' هیئت نظارت بررسی و استراتژی برای پرداختن به مسائل نژادی در محل کار. کارکنان نیز با فشار دادن این شرکت مستقر در هرزگنورچ آلمان برای ایجاد یک ناشناس کانال عمومی به ارائه هر گونه مشکلات در مورد نژاد پرستی.

مطالبات از کارکنان شد, گزارش وال استریت ژورنال در اواسط ماه ژوئن.

"من عمیقا متعهد به اهداف ما از ایجاد متنوع تر و فراگیر و عادلانه شرکت" Parkin, یک عضو هیئت مدیره در بیانیه ای گفت. "در حالی که ما را ساخته اند پیشرفت در بسیاری از مناطق وجود دارد خیلی بیشتر کار انجام شود. اما آن را برای من روشن شده است که برای متحد کردن سازمان از آن بهتر خواهد بود برای من به بازنشسته و هموار کردن راه برای تغییر."

ایگور لاندو رئیس Adidas AG هیئت نظارت گفت: در بیانیه ای که Parkin تصمیم به ترک این شرکت نشان دهنده باور خود را که HR رهبر را "بهترین درایو رو به جلو با سرعت از تغییر است که آدیداس نیاز در این زمان است."

در پی اعتراض به خشونت پلیس موجب مرگ جورج فلوید که چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم شده اند آدیداس مانند بسیاری از مارک های دیگر را به رسانه های اجتماعی در حمایت از برابری نژادی. اما کارکنان در آدیداس و شرکت های دیگر مانند آمازون و متهم آنها را از نفاق و گفت خود حقوقی واجد شرایط فاقد تنوع است.

پس از انتقاد آدیداس گفت که می خواهد سرمایه گذاری 120 میلیون دلار نسبت به ایالات متحده در طرح های متمرکز بر پایان دادن به نژادی و بی عدالتی و حمایت از جوامع سیاه از طریق 2025. در میان طرح های دیگر آن را وعده داده است که حداقل 30 درصد از تمام موقعیت های جدید — داخلی و خارجی — پر خواهد شد با سیاه پوست و لاتین استعداد.

آدیداس در مورد استخدام 59,000 مردم در سراسر جهان است.

آدیداس گفت: آن مدیر عامل شرکت Kasper Rorsted خواهد مسئولیت جهانی منابع انسانی به طور موقت تا زمانی که جانشین منصوب شده است.

Parkin اول پیوست آدیداس در سال 1997 به عنوان مدیر فروش برای آدیداس, انگلستان است. از آن زمان او برگزار شد تعدادی از موقعیت های افزایش مسئولیت در این شرکت در سراسر خدمات به مشتریان و توسعه کسب و کار زنجیره تامین و منابع انسانی منجر می زنیم تا جهانی بخش منابع انسانی بیش از گذشته 5 1/2 سال است. او منصوب شد به شرکت هیئت اجرایی در سال 2017.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب