سیاه خرس سرقت مواد غذایی سریع اردوگاه تعطیلی در Lassen آتشفشانی پارک ملی

به عنوان سیاه و سفید خرس همچنان به ضربه تند وشدید زدن انسان مواد غذایی backcountry اردوگاه تعطیلی در حال گسترش

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

به عنوان سیاه و سفید خرس همچنان به ضربه تند وشدید زدن انسان مواد غذایی backcountry اردوگاه تعطیلی در حال گسترش در Lassen آتشفشانی پارک ملی.

پارک مقامات تعطیل دوقلو و رنگین کمان دریاچه مناطق برای کمپینگ در ژوئن 10, با توجه به این پارک Facebook صفحه.

"حداقل یک خرس سیاه آموخته کاردانی به انسان ها و تجهیزات خود را با مواد غذایی است. یک خرس با قاطعیت جستجو یک اردوگاه و دنده مصمم توسط برگشت و فریاد و ایجاد صداهای بلند در نزدیکی" یک پست به عنوان خوانده شده.

سپس بعد از آن در ماه ژوئن پارک اعلام کرد گسترش آتن "با توجه به حوادث متعدد از یک یا بیشتر از یک خرس سیاه و سفید به دست آوردن غذا از برگشت." منطقه شرق کلاه نهر پارک بزرگراه و پادشاهان نهر در حال حاضر بسته شده است.

تبلیغات

"بسته شدن را کاهش می دهد خطر ابتلا به خرس گرفتن انسان به مواد غذایی و تشویق آنها به علوفه طبیعی در منابع غذایی" انتشار در پارک در وب سایت گفت.

پیاده روی است که هنوز هم بازی منصفانه در Lassen آتشفشانی و حتی در مناطق بسته به کمپ پارک Facebook صفحه گفت. بازدید کنندگان می توانند هنوز هم زمین چادر در Lassen آتشفشانی بیش از حد -- آنها فقط نیاز به چوب به باز توسعه یافته اردو مانند کسانی که در Juniper دریاچه و در امتداد Lassen, پارک ملی بزرگراه.

تل یا تپه, دریاچه منطقه نیست و بسته به دلیل خرس اما در حال حاضر غیر قابل دسترس به دلیل گراز آتش آن سوخته است بیش از 5,800 هکتار در شهرستان لاسن.

پارک هشدار داد بازدید کنندگان بالقوه به "خرس آگاه" باید آنها را در سراسر آمده هر ursine افراد است.

تبلیغات

"از آنجا که خرس(ع) به دنبال انسان به مواد غذایی به خصوص هوشیار در حفظ[ing] بسته خود را در بازوی دسترس در همه زمان ها" پارک نوشت.

اگر بازدید کننده به تماس با یک خرس سیاه آنها باید آرامش باقی می ماند در یک گروه و نگه دارید و بر روی خود بسته پارک وب سایت می گوید. وجود دارد بدون استفاده در حال اجرا و یا پوسته پوسته شدن درختان پارک ادامه می دهد: خرس می تواند صعود و آنها می توانند پیشی جستن انسان است.

پارک Facebook پست گفت اولیه بسته خواهد آخرین برای مدت 60 روز به "ارائه خرس(ع) با یک دوره برای بازگشت به حالت عادی رفتار جستجوگری قبل از اقدام بیشتر مورد نیاز است." مقامات پارک می تواند بلافاصله نمی توان به صورت اضافی در نظر دوشنبه, اما یک رنجر گفت: از طریق رسانه های اجتماعی است که آتشفشانی لاسن تلفن و خدمات اینترنت بود نه عملکرد.

خرس ناشی از خاموش شدن نیست و تنها بسته شدن مربوط به آتشفشانی لاسن حیوانات ساکنان. در اوایل این ماه در پارک مقامات بسته Manzanita دریاچه با توجه به رودخانه سمور خطر بیان کرد که "یک زن است که به طور طبیعی و حفاظت از آن در نوزادان با پرخاشگری است."

تبلیغات

سخت طرفه قایق می تواند ضربه دریاچه آب, اما تنها در مناطق خاص. شناگران و نرم طرفه دستگاه های شناوری مجاز نیست.

پارک ملی 180 مایلی شمال ساکرامنتو به حدود 30 خرس سیاه و سفید. پارک سایت هشدار می دهد که "یک تغذیه خرس مرده است،"

"اجازه می دهد یک خرس به دست آوردن مواد غذایی انسان — حتی یک بار — اغلب منجر به رفتار پرخاشگرانه است که می تواند به علت یک خرس تخریب" وب سایت می گوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن