کاندی CdeBaca مصرف نمی داوطلبانه کردند به عنوان یک اعتراض

با شهر دنور کارکنان دستور داد به مدت هشت روز furloughs در ماه های آینده, دوازده اعضای شورای شهر دنور را به طور

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

با شهر دنور کارکنان دستور داد به مدت هشت روز furloughs در ماه های آینده, دوازده اعضای شورای شهر دنور را به طور داوطلبانه مورد توافق را به furloughs خود را برای نشان دادن حمایت برای کارکنان شهرستان. این همه اما یکی از councilmembers به عنوان Councilwoman کاندی CdeBaca تصمیم گرفته است را به کردند روز از آنچه او می گوید که اعتراض به هنکاک دولت.

"کارکنان حق دارند حقیقت را در مورد شهر ما منابع مالی و ژست نمادین از electeds نوشتن یک بررسی برای یک کردند در همبستگی با furloughed کارگران شهرستان نتواند به طور معنی داری آدرس گرفتاری کسانی که نمی توانیم به از دست دادن هر روز" CdeBaca می گوید. "من حاضر شخصا به هر دلار به یک صندوق به طور کلی در حال, بنابراین به شدت نامناسب. دفتر ما استفاده خواهد کرد چه خواهد بود ما کردند پس انداز برای ادامه دادن به طور مستقیم به کسانی که بیشترین نیاز به آن در جامعه ما است."

CdeBaca تصمیم می آید یک روز پس از شهردار مایکل Hancock فرستاده شهر از کارکنان به اعلام furloughs.

"از همان آغاز ما گام خود را برای کاهش بودجه تاثیر: ما به حالت تعلیق استخدام, کاهش هزینه های شنود گذاشته به بودجه اضطراری کاهش بودجه آژانس و شناسایی دیگر سراسر شهر بود پس انداز. اما روشن است که این اقدامات را نمی خواهد به اندازه کافی برای بستن بودجه شکاف. به عنوان یک نتیجه, ما باید در حال حاضر استقرار هشت بودجه کردند روز در سال 2020 به صرفه جویی در اضافی $16 میلیون در این صندوق به طور کلی," هنکاک نوشت: در مارس 13.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

بودجه مقامات انتظار می رود شهر به کوتاه $226 میلیون درآمد در این سال عمدتا به دلیل پیش بینی کاهش فروش در مالیات بر درآمد. در صورتی که طرح دارای این شهرستان را جمع آوری 15 درصد کمتر از $1.485 میلیارد آن انتظار داشتند درآمد برای سال 2020 است. که $226 میلیون عمده افزایش بیش اولیه طرح از یک $180 میلیون دلار کسری منتشر شد تنها چند هفته پیش.

کارکنان با دنور وزارت مالیه نیز انتظار می رود به شیب به شهر صندوق ذخیره ای برای حداقل 100 میلیون دلار برای پوشش این صندوق به طور کلی کمبود. علاوه بر این بخش است و با توجه به شتاب اوراق قرضه تامین مالی پروژه های ساخت و ساز برای کمک به رونق اقتصاد محلی.

در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام این تصمیم از دوازده councilmembers به طور داوطلبانه کردند روز رئیس شورای Jolon کلارک می گوید: "اعضای شورای متحد با شهرستان کارکنان. مصرف این کردند روز کمک می کند تا این شهر با بازگشت درآمد ما برای آن روز اما همچنین نشان می دهد که ما برای حمایت از کارکنان اختصاص داده شده که در ادامه به سختی کار می کنند از طریق همه گیر و در حال حاضر به صورت اجباری مرخصی بدون حقوق."

اما CdeBaca که برخورد با Hancock دولت پس از او انتخاب شد به دنور شورای شهر در سال گذشته می گوید: او معتقد است که "قوه مقننه شد و در حال حاضر عامل در کم خونی بودجه" حتی اگر شورای شهر در دفاتر انتظار می رود به "ارائه پشتیبانی بیشتر به دلیل مجریه است نه عملکرد به عنوان nimbly."

و او بیشتر بگویم. در اینجا CdeBaca کامل پاسخ به سوالات ما در مورد این که آیا او خواهد بود مصرف کردند روز:

ما در واقع در حال تهیه مطبوعاتی در این مورد بیشتر اطلاعات جامع در مورد چگونه قوه مقننه شد و در حال حاضر عامل در کم خونی بودجه ما گفته بودن ( یک شاخه جداگانه از دولت) به قطع ما دفتر بودجه در حالی که ارائه پشتیبانی بیشتر به دلیل مجریه است نه عملکرد به عنوان nimbly. ما باور نمی کنیم شهرداران "برابر کاهش" در سراسر هیئت مدیره آدرس اصلی بی عدالتی شده اند افزایش است. برای مثال چرا ما قطع در پیری و ناتوانی در تمام زمانی که ما با ارائه بسیار کمی برای شروع و در حال حاضر نیاز خود را بیشتر از همیشه ؟ چرا ما قطع نمی ترین پف سازمان پرداخت بالاترین حقوق و تمام غرور پروژه به طوری که هر کس می تواند در ادامه به چیزی در یک زمان مثل این.

آنها هنوز هم هل دادن از طریق majorly گران قیمت و غیر ضروری غرور پروژه های مانند 16th Street, مرکز ملی غرب مثلث و غیره و تظاهر مانند شهردار نوشتن یک بررسی برای furloughed روز معنی است. که یک پلیس و یک سیلی به در تماس کارگران در Parks & Rec که فقط موفق به کسب حداقل افزایش دستمزد تنها به قطع و یا furloughed. آن است که یک تن def پاسخ به بحران است. شبیه به دنور سلامت مدیر عامل معرفی کارکنان خود را اهدا زمان بازگشت به این سازمان آن را نشانی از هیچ چیز به آدرس ناخالص نابرابری که در حال حاضر برخی از گرسنگی در حالی که ارائه یک کوسن برای دیگران به امتیاز دادن یک روز در اینجا و وجود دارد.

کارکنان حق دارند حقیقت را در مورد شهر ما منابع مالی و ژست نمادین از Electeds نوشتن یک بررسی برای یک furloughed در همبستگی با furloughed کارگران شهرستان نتواند به طور معنی داری آدرس گرفتاری کسانی که نمی توانیم به از دست دادن هر روز. من حاضر شخصا به هر دلار به یک صندوق به طور کلی در حال, بنابراین به شدت نامناسب. دفتر ما استفاده خواهد کرد چه خواهد بود ما کردند پس انداز برای ادامه دادن به طور مستقیم به کسانی که بیشترین نیاز به آن در جامعه ما است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن