شرکت منشور است که عمل هلیکوپتر در کوبه برایانت سقوط کرده فدرال coronavirus بودجه

شرکت منشور است که عمل هلیکوپتر که سقوط کرد در ماه ژانویه به قتل Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت دیگران دریافت

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

شرکت منشور است که عمل هلیکوپتر که سقوط کرد در ماه ژانویه به قتل Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت دیگران دریافت کرده است بیش از $600,000 از طریق برنامه فدرال برای حمایت از صنعت حمل و نقل هوایی payman در میان coronavirus بحران است.

ساحل طولانی مستقر در جزیره بیان هلیکوپتر رو پرداخت ممکن است 1 از طریق مراقبت در عمل به گفته وزارت خزانه داری سوابق.

این شرکت یکی از 202 مسافر هوایی از تمام اندازه ها که با دریافت حقوق و دستمزد پشتیبانی از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی در عمل مقدار از $5,900 به $5.8 میلیارد دلار است.

بیست و چهار شرکت از جمله جزیره اکسپرس در حال مستقر در کالیفرنیا است. بزرگترین در دولت-توزیع — $26.9 میلیون — رفت و به خشت بند دار حمل و نقل هوایی در وان Nuys شود. سیزده از شرکت دریافت 1 میلیون دلار یا بیشتر در کمک های اولیه.

تبلیغات

یک سخنگوی جزیره اکسپرس کاهش یافته است به نظر.

این شرکت با چهار دعاوی غیر عمدی در Los Angeles County Superior Court مربوط به سقوط.

در سال 1991 Sikorsky S-76B حمل برایانت ناودان به دامنه کوه در کالاباساس در نزدیکی لس Virgenes جاده و بید گلن خیابان در انبوه مه Jan. 26. هلیکوپتر بود در مسیر به یک بسکتبال جوانان بازی در برایانت آکادمی ورزشی در هزار اوکس.

تبلیغات

در علاوه بر این به کوبه و Gianna برایانت جان کری و الهام Altobelli; Payton و سارا چستر; Christina Mauser و خلبان Ara Zobayan نیز کشته شدند.

ونسا برایانت شکایت کرد در ماه فوریه در همان روز به عنوان یادبود عمومی در مرکز استیپلز برای همسر و دخترش.

"متهم جزیره بیان هلیکوپتر مجاز به کارگردانی و/یا اجازه پرواز با آگاهی کامل که موضوع هلی کوپتر پرواز به ناامن شرایط آب و هوا" طرح دعوی در دادگاه گفت.

در پاسخ به این شکایت هفته گذشته وکیل جزیره بیان استدلال کرد که مسافران می دانستند "خطرات خاص" از سفر با هلیکوپتر و فرض آنها را به طور داوطلبانه. تشکیل پرونده در توصیف این تصادف به عنوان یک "حادثه اجتناب ناپذیر."

تبلیغات

یکی از برایانت وکلای نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد مراقبت در عمل بودجه.

اعضای باقی مانده از Altobelli چستر و Mauser خانواده نیز شکایت شرکت.

جزیره اکسپرس به طور نامحدود به حالت تعلیق در عملیات پس از سقوط. وب سایت خود را به روز رسانی در اوایل ماه مارس ارائه خدمات منشور یک بار دیگر.

تبلیغات

"وقت خود را با ارزش است و با تراکم ترافیک در بدترین حالت آن در, CA, ما می تواند به نوبه خود از دو ساعت سوار تاکسی از سهل انگاری به 12 دقیقه پرواز" سایت گفت.

جدید ترین شرکت Instagram پست گفت: در اواسط ماه مارس که آن را در ادامه به ارائه پروازهای روزانه به و از جزیره کاتالینا برای "سفر ضروری" و "ما نمی توانیم صبر کنید تا همه چیز به حالت عادی بازگشت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن