چینی میلیاردر کمک L. A. عضو شورای حل و فصل آزار و اذیت جنسی کت و شلوار فدرال می گویند

به عنوان لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar آماده شد به اجرا خود را برای سومین و آخرین دوره در سال 2014 او رو

توسط MORVARIDEASIA در 9 خرداد 1399

به عنوان لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar آماده شد به اجرا خود را برای سومین و آخرین دوره در سال 2014 او رو زیاد فشار سیاسی است.

شهرستان سرپرست گلوریا ملینا یکی از بزرگترین نامها در Eastside سیاست فقط در حال راه اندازی یک کمپین برای سرنگون کردن او را. یکی از کارکنان سابق را متهم کرده بود که او را از آزار و اذیت جنسی و به دنبال پرداخت از شهرستان.

سپس طرح دعوی در دادگاه بود ناگهان حل و فصل. این شهرستان پرداخت می شود او هیچ چیز نیست. و Huizar حاضر به می گویند که چگونه او را متقاعد کرده بود فرانسین Godoy خود زمانی معاون رئیس ستاد به رها کردن او ادعا می کند.

پس از نزدیک به شش سال است که راز به نظر می رسد که در نهایت شکسته را به نمایش عمومی با سابق Huizar دستیار موافقت به اعتراف به گناه در وسیع فدرال فساد تحقیقات و دادن او و دادستان' — نسخه حوادث.

تبلیغات

جورج اسپرزا که مشغول به کار به عنوان Huizar ویژه دستیار گفت: در مورد درخواست که یک میلیاردر چینی انجام کسب و کار در Huizar منطقه نقش حیاتی در کمک به شورای حل و فصل دعوی در دادگاه.

میلیاردر نام در فدرال براده تنها به عنوان رئیس E شده بود به دنبال ساخت یک 77-طبقه آسمان خراش در Huizar منطقه. در سال 2014 میلیاردر ارائه $600,000 در وثیقه به عنوان عضو شورای شد درخواست برای وام با توجه به اسپرزا را مورد درخواست.


ترتیب اجازه Huizar به امن $570,000 وام بانکی و پرداخت آزار و اذیت جنسی حل و فصل حل و فصل آن را بدون هر گونه افشای عمومی از جزئیات با توجه به اسپرزا را مورد درخواست.

تبلیغات

تا به حال این شهرستان پرداخت می شود, مالی حل و فصل در مورد شرایط خود در امر عمومی تبدیل شده اند. خصوصی شهرک نیاز به افشا می شود و اغلب نیاز به احزاب به وعده هرگز به بحث در مورد publicly.

اسپرزا زندگی می کند که در بیل هایقتس چهارمین فرد به توافق برسند به اعتراف به گناه در جارو بررسی است که هنوز هم در جریان است. او وکیل نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر.

چند مقامات شهرستان را به نام Huizar به استعفا در هفته های اخیر. رئیس شورای Nury مارتینز بود تا روز شنبه گفت: آخرین پرونده به طور مستقیم در برگیرندۀ Huizar در "غیر قانونی و توهین آمیز و مطلق سوء استفاده از قدرت روح است."

شهردار اریک Garcetti گفت: او پشتیبانی تماس خود را برای Huizar استعفای گفته این عضو شورای رفته بود و اعتماد عمومی است.

تبلیغات

ملینا که در نهایت از دست داد به Huizar در 2015 انتخابات این هفته گفت که او آرزو عمومی می تواند مطلع شده است از رسیدگی به امور مالی حل و فصل قبل از آنها رای خود را. حتی پس از آن او گفت: هیچ کس که می دانستند Huizar اعتقاد بر این است که او توانایی پرداخت گودوی خود را.

Gloria Molina

سابق شهرستان سرپرست گلوریا ملینا تصویر در سال 2014 گفت که او آرزو می تواند رای دهندگان شناخته شده اند که در آن سال در مورد ترتیب است که گفته می شود مجموعه ای برای حل و فصل عضو شورای خوزه Huizar را آزار و اذیت جنسی دعوی در دادگاه.

(باربارا دیویدسون / لس آنجلس تایمز)

"همه می دانستند که او نمی باید که پول" ملینا گفت: در مصاحبه. "هیچ کس نمی خواهد می گویند چقدر [استقرار] بود, اما کسی تا به حال به آن را داده اند به او."

دادستان فدرال باید نام نه Huizar در هر یک از آنها براده. اما آنها از ارائه جزئیات متعدد در سوابق دادگاه آن را روشن است که او عضو شورای در مرکز از آنچه آنها توصیف به عنوان یک جنایتکار سازمانی است که با تکیه بر رشوه اخاذی و دیگر فعالیت های غیر قانونی.

تبلیغات

Huizar وکلای بارها و بارها کاهش یافته است به نظر بررسی است. گودوی وکیل پاسخ نمی دهند به بار' سوالات.

دادستان نیست نام این شرکت به دنبال ساخت 77-طبقه آسمان خراش. اما جزئیات در فدرال براده مطابقت یک پروژه پیشنهاد شده توسط شنژن جهان جدید گروه است که به دنبال توسعه 77-داستان برج در اموال اشغال شده توسط L. A. گراند هتل در مرکز شهر در فیگوئروا خیابان. این بار قادر به رسیدن به یک نماینده شرکت برای نظر.

چینی میلیاردر در نهایت ارائه شده بیش از 1 میلیون دلار رشوه به شورای برای کمک به پیشرفت شرکت خود را توسعه برنامه های دادستان گفت. اسپرزا بستری توسعه دهنده ارائه شده او و رئیس خود را با "منافع مالی" در بیش از ده سفر به کازینو در لاس وگاس و استرالیا بین 2014 و 2018 از جمله پرواز در جت خصوصی قمار چیپس و گران قیمت, وعده های غذایی, پرونده های دادگاه نشان می دهد.

تبلیغات

در یک نقطه Huizar مشاور گفت یک همکار که با توجه به آنچه که رئیس خود را بدهکار توسعه "باید تمام اهرم در جهان" با توجه به تشکیل پرونده فدرال.

گودوی ظ او طرح دعوی در دادگاه در سال 2013 متهم Huizar از راه انداختن "کمپین مقابله به مثل" در برابر او بعد از رد درخواست برای نعمت جنسی. او همچنین ادعا کرد که دستکاری پیشنهاد او برای یک صندلی در لس آنجلس Community College District هیئت مدیره و کوچک و به او مسئولیت های سفارش خود را به کار از خانه.

"شاکی خواهد در خانه نشستن مقدار از زمان خود را با هیچ کار به انجام پس از او بود که انتقام برابر با Huizar با توجه به عدم داشتن رابطه جنسی با او را" طرح دعوی در دادگاه گفت.

تبلیغات

Huizar را تکذیب کرد گودوی این اتهامات خواستار رابطه با "گاه به گاه و با رضایت طرفین." این عضو شورای عبدالله به نام گودوی ادعا می کند "نادرست و مخرب" و گفت: Huizar عمیقا ابراز تاسف درگیر شدن در کار و خارج ازدواجی.

"او و همسرش در حال حاضر در کار تعمیر ازدواج خود را" سخنگوی رابرت Alaniz گفت: در آن زمان.

با طرح دعوی در دادگاه در جریان نفوذ رقم در تالار شهر پدید آمده برای کمک به Huizar پیدا کردن یک راه حل دادستان گفت: در این هفته.

ری چان, سپس بالای اجرایی در شهرستان بخش ساختمان و ایمنی خواست میلیاردر چینی برای ارائه $600,000 مورد نیاز برای حل و فصل این عضو شورای جنسی آزار و اذیت طرح دعوی در دادگاه با توجه به جزئیات در فدرال پرونده.

تبلیغات

دادستان نیست نام چان در پرونده شناسایی او به عنوان فردی 1 اما شامل کلید زندگینامه جزئیات است که بازی خود را از سر گرفت.

میلیاردر ارائه کمک مالی پس از عضو شورای معرفی کرده بود یک حرکت برای کمک به اطمینان حاصل شود که ساختمان و ایمنی اجرایی نگهداری می شود کار خود را با توجه به پر کردن.

دادستان ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد که در حال حرکت است. اما در سال 2013 کمیته جلسه Huizar ساخته شده یک اصلاح حرکت برای قرار دادن یک برنامه به ترکیب چان آژانس با دیگر گروه شهرستان یک حرکت است که ممکن است مانع از دست دادن مشاغل در سازمان.

تبلیغات

چان وکیل تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در آخرین اتهامات. اما او قبلا گفته چان چیزی اشتباه است.

در ازای قرار دادن وثیقه میلیاردر شروع به درخواست برای "یک سری از نعمت" دادستان گفت. 2017, یکی از توسعه دهنده مدیران بود اعمال فشار یادآوری اسپرزا از کمک میلیاردر ارائه شده بود دادستان گفت.

دادستان گفت که در یک تماس تلفنی با اسپرزا, یک شرکت اجرایی ساخته شده روشن است که توسعه دهنده انتظار کمک با پروژه آسمان خراش — یا دیگری عضو شورای را به "پرداخت که $600,000."

فدرال براده نشان می دهد که در ماه دسامبر سال 2018 هفته پس از FBI حمله Huizar خانه این عضو شورای شکست خورده بود به سه پرداخت بهره وام بانکی است که اجازه داده او را به حل و فصل آزار و اذیت طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

که ماه به بانک صادر $600,000 وام شنود گذاشته وثیقه ارائه شده توسط میلیاردر با توجه به تشکیل پرونده فدرال. که حرکت دادستان گفت: معنای Huizar دیگر مجبور به پرداخت باقی مانده $575,000 او بدهکار بانک است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب