با استناد به 'تهدید وجودی,' خانه طرح اقدام آب و هوا دارای یک تمرکز بزرگ در کالیفرنیا

کالیفرنیا و دیگر ایالات آمریکا صورت "یک تهدید وجودی" از تغییر آب و هوا است که نیاز به یک قوی دولت پاسخ یک خانه

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

کالیفرنیا و دیگر ایالات آمریکا صورت "یک تهدید وجودی" از تغییر آب و هوا است که نیاز به یک قوی دولت پاسخ یک خانه را انتخاب کنید کمیته اظهار داشت: در 538 صفحه طرح اقدام سه شنبه.

بلند پروازانه برنامه نوشته شده توسط کنگره اول تا کنون کمیته اختصاص داده شده به طور انحصاری به تغییر آب و هوا می تواند یک چارچوب برای پرداختن به این سیاره گرم شدن بسته به نتایج انتخابات ماه نوامبر.

"افراد و بخش خصوصی نمی تواند رسیدن به بی سابقه ای کاهش آلودگی خود را به" خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا گفت: در آن گزارش. "تنها از طریق هماهنگ ملی پاسخ می تواند به ایالات متحده تحویل فوری و تغییرات سیستمیک مورد نیاز برای جلوگیری از بدترین عواقب ناشی از تغییر آب و هوا."

این گزارش خواستار 12 ستون از عمل از جمله کاهش آلودگی کربن ساخت جوامع بیشتر انعطاف پذیر به اثرات تغییر آب و هوا و ساختمان عادلانه تر, انرژی, اقتصاد. اهداف خاص شامل آوردن آمریکا به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و ارائه $8 تریلیون بهداشت و مزایای آب و هوا.

تبلیغات

ممکن است سال 2020 گره خورده است برای بالاترین جهانی ممکن است متوسط پس از رکورد نگه داشتن شروع 141 سال پیش با توجه به NOAA. آن را نیز بیش از بالاترین میانگین ماهیانه برای اتمسفری دی اکسید کربن با غلظت.

طرح تاکید بر ایجاد آلودگی اهداف کاهش — از جمله کاهش قابل توجهی در خالص ایالات متحده انتشار گازهای گلخانه ای — با هدف معکوس و یا حداقل کاهش این روند اما بعید است به هر گونه تاثیر فوری پس از آن نیاز به آغوش جمهوری خواه به رهبری سنا و رئیس جمهور تهمت که به نام تغییر آب و هوا جعل و منصوب منتقدان به بالای محیط زیست و انرژی پست.

در گذشته جمهوری خواهان بحرانی شده است, دموکراتیک برنامه عمل مانند سبز جدید معامله معرفی شده توسط Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و سناتور. Edward J. Markey ماساچوست استدلال چنین نقشه صدمه دیده خواهد شد که اقتصاد ایالات متحده و بخش های وابسته به ارزان منابع انرژی.

در یک بیانیه مشترک صادر سه شنبه جمهوری خواهان در کمیته گفت: آنها نا امید شدند این طرح را اجرای شامل نمی شود یک "اصلاح فرایند که در آن تمام اعضای این کمیته می تواند رای در توصیه به ارائه گزارش به کنگره" و استدلال کرد که این کشور باید به سمت انرژی های تجدید پذیر به عنوان مکمل و نه جایگزینی برای نفت و گاز است.

تبلیغات

"هوشمند آب و هوا سیاست باید به دنبال راه هایی برای رسیدگی به تولید گازهای گلخانه ای در حالی که حفاظت از اقتصادی و ژئوپولیتیک ارزش منابع طبیعی" آنها نوشت.

اما دموکرات ها دیدن برنامه عمل به عنوان یک راه برای بالا بردن مسائل زیست محیطی به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن خانه و برگشت در سنا و کاخ سفید در انتخابات آینده.

"در برابر این پس زمینه یکی ممکن است تعجب که چرا انتخاب کمیته دموکرات را انتخاب کنید به انتشار این گزارش با توصیه هایی برای حل بحران آب و هوا," مقدمه می خواند. "ما نمی توانیم صبر کنید."

این گزارش همچنین بازدید به خانه: آن خواستار ایجاد "انرژی پاک" شغل یک زمینه که در آن بیش از 100 ، 000 کارگران در کالیفرنیا گذاشته شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

آن را توصیه به موقع اقدام در چند کالیفرنیا-معرفی آب و هوا صورتحساب از جمله آتش سوزی دفاعی عمل می کنندکه سبب جوامع محلی برای اجرای آتش سوزی پیشگیری و مقابله با روشها و غرب سواحل اقیانوس قانون حفاظت از آن را ممنوع داخلی بخش از صدور نفت و گاز اجاره در سواحل کالیفرنیا و اورگان یا واشنگتن. سه کمیته است و نه دموکراتیک اعضای تگرگ از کالیفرنیا.

"ما گزارش خواهد ساخت در پیشرفت در کالیفرنیا با اقدام جسورانه و قانون" گفت: committe عضو Rep. مایک لوین (D-San Juan Capistrano) "در حالی که همچنین قرار دادن کنگره در یک راه برای اطمینان حاصل شود ما دولت فدرال شریک است که واقعا می خواهد برای رسیدگی به بحران آب و هوا."

در موارد متعدد این طرح اقدام آب و هوا امتیاز به کالیفرنیا به عنوان یک مدل برای کشورهای دیگر به دنبال آن موجب اقتدار دولتی جری براون 2018 قانون نیاز به 100% صفر-کربن الکتریکی نسل توسط 2045 و شناسایی کالیفرنیا به عنوان "قوی ترین مثال" دولت مجاز سرمایه گذاری برای مشارکت عمومی در گاز رسیدگی است. همچنین بازار سیاهی دولت موضع در گازهای خروجی خودرو و توصیه می کند که به کنگره اجازه می دهد همه کشورها به اتخاذ و اجرای کالیفرنیا خودرو موتور استاندارد."

تبلیغات

اما این گزارش همچنین با اشاره به کالیفرنیا به عنوان یک مطالعه موردی اثرات منفی تغییر آب و هوا. دولت پیری الکتریکی بخش — که اختلال در عملکرد تجهیزات تشکیل سومین علت آتش سوزی — آسیب پذیر است به قطع ناشی از تبخیر و خشک کن شرایط. خواستار طرح جامع فدرال استراتژی برای کمک به شبکه اپراتورها و خدمات مانند PG&E برنامه ریزی و جلوگیری از قطع برق در صورت افزایش حوادث آب و هوایی شدید.

و اشاره کرد که کالیفرنیا و دیگر کشورهای غربی تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای در معرض خطر آتش سوزی, سیل خشکسالی و دیگر بلایای طبیعی ناشی از شرایط شدید تر آن را نیز منعکس شده در زمان لحظه — COVID-19 گیر شایع بیکاری و نژادی عدالت تظاهرات — به استدلال می کنند که تغییر آب و هوا است که مطمئن شوید که برای گسترش آثار آن به طور یکنواخت و در حال حاضر در حال انجام این کار است.

"جمعیت که در حال حاضر آسیب پذیر از جمله کاهش درآمد جوامع, جوامع رنگ کودکان و افراد مسن بیشتر در معرض خطر به سلامت اثرات تغییر آب و هوا" در این گزارش است.

تبلیغات

مانند سبز جدید توافق جدید طرح اقدام آب و هوا به دنبال مقابله با محیط زیست بی عدالتی. آن خواستار ایجاد یک خصوصی حق عمل تحت حقوق مدنی قانون متفاوت اثرات آلودگی و همچنین سرمایه گذاری مسکن و پروژه های انرژی خورشیدی و کاهش آلودگی در جوامع نهفته.

"تعامل با رهبران این جوامع اولیه در فرایند سیاستگذاری و خواهان تخصص خود را در سراسر ضروری است برای اطمینان از این سیاست ها را در جوامع خود و به نفع کسانی که بیشترین نیاز" این گزارش می خواند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن