کلرادو معماران و طراحان: Scottie بورگس

کلرادو بومی Scottie بورگس دارای تطبیق پذیری از polymath با منافع در موسیقی مهندسی و طراحی خلاق, اما او تا به ح

توسط MORVARIDEASIA در 9 تیر 1399

کلرادو بومی Scottie بورگس دارای تطبیق پذیری از polymath با منافع در موسیقی مهندسی و طراحی خلاق, اما او تا به حل و فصل را به یک bold مجسمه سازی-نصب تمرین با استفاده از مخلوط جدید و بازیافت مواد. عضو دزدان دریایی تعاونی بورگس ایجاد روابط درون محلی و ملی, هنرمند جوامع در حالی که جسارت حرفه ای به عرصه عمومی هنر. بورگس های اخیر unveilings شامل یک مجسمه در یک حیاط خلوت نمایشگاه و نصب و راه اندازی در حال حاضر در نمایش در جمهوری پلازا در مرکز شهر دنور.

یاد بگیرند که چه درایوهای بورگس به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک فرد به عنوان او تکل کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Scottie Burgess, “Passing Through,” at Republic Plaza, 2020.گسترش

Scottie برگس "عبور" در جمهوری پلازا سال 2020 است.

حسن نیت ارائه میدهد از Scottie Burgess

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

Scottie بورگس: من الهه شعر و موسیقی خلاق و من یک عشق/نفرت رابطه. آن را دشوار است به نام اما بی امان باسن-kicker که رشد تحت فشار بیشتر از زمان خسته کننده صحبت می کند آرام از طریق شهود است و همواره در انجام. وجود یک اصطلاح کره ای shamans استفاده کنید که نزدیک به توصیف این فرآیند به نام هان-پوری— هان به عنوان یک نوع گره در روح و هان-پوری به عنوان انهدام, تخلیه گاز یا انتشار این گره. به نظر می رسد هر کس از این در برخی از فرم و آن را به طور معمول آشکار یا سازنده یا مخرب; دومی من بسیاری از سال را صرف تکمیل. برای من این ادامه چالش خلاقانه حل این تنش چه تمایل به سوخت کار من است.

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

از آنجا که ما در حال داشتن یک شب نشینی به صورت یک دوز سالم از حد و به ما نشان می دهد چگونه آن را انجام می شود, اولین فرد در لیست خواهد بود original club, بچه, Leigh باوری. کمک های خود را به اجتماعی عمل و نمایشی هنر جنبه ای از زندگی شبانه و فرهنگ باشگاه بسیار جذاب!

برای گفتگو و بالا بردن معنوی و دوم در این لیست را باید Hilma af Klint. او انجام اکسپرسیونیسم انتزاعی قبل از آن چیزی به عنوان نقاشی های او تبدیل نمی کند شناخته شده است و تا بیست سال پس از مرگ او در هر درخواست. او شناخته شده است برای نقاشی غیبی و باطنی و من اغلب به او هنر-روند ساخت در تحسین است. او یکی از تنها تعداد کمی از هنرمندان تجسمی آثارشان را ساخته اند من اشک ریختن.

البته ما نیاز موسیقی رانندگی این mothership خواهد بود که یک تگ تیم بین Bjrk و Erykah Badu. این موجودات به ظاهر از یک سیاره دیگر همیشه تجربه با فن آوری های جدید و در اختیار داشتن آخرتی. این حزب در حال رفتن به و همه را دعوت کرد!

Scottie Burgess, “Unearthed Screen,” 2020, twine and mixed media.گسترش

Scottie برگس "کشف نمایش" سال 2020 ریسمان و رسانه های مخلوط.

حسن نیت ارائه میدهد از Scottie Burgess

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در این زمینه خود را — و بدترین ؟

میزان همکاری و پشتیبانی به طور کلی مشترک به وفور در دنور خلاق جامعه بهترین چیز است! به عنوان یک میان رشته ای هنرمند که تجربه کار با مواد جدید و فرآیندهای من که لذت بردن از رسیدن به دیگر طراحان سوالات شایع است. اگر چه من اغلب در انفرادی راه آن را نمی تواند انجام شود به طور کامل به تنهایی و بسیاری از هنرمندان در دنور بیش از تمایل برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را. من احترام زیادی برای co-ops مانند دزدان دریایی: هنر معاصر است که اجازه می دهد برای پیشبرد ایده ها. به طور مشابه در خط مقدم رویدادهای باور نکردنی است که صورت گرفته است در سال 2020 دنور خلاق جوامع بسیج زیبایی, ساختمان, شبکه پشتیبانی در حالی که فعال با هیبت الهام بخش نوآوری است.

آن را نمی دنور خاص اما بدترین بیشتر به آنچه در جامعه چهره و چگونه ما سازش. معمای که بین ساخت یک زندگی به عنوان یک هنرمند و به خطر انداختن کار ما با ارزش پولی. من همه برای فروش محل کار ما سزاوار عادلانه پرداخت پس از همه, اما آن را افسرده دیدن برچسب قیمت مناسب در کنار یک اثر هنری است. ما سرمایه داری سیستم جایگزین ارزش همه چیز, اما چرا آن را به طوری ظاهری است ؟ باید خلاق هر تلاش شود کاهش می یابد به پولی ارزش است ؟ این سوال من به طور مستمر از بازگشت به. آن را سخت به آشتی و یکی از دلایل من یک میل برای نصب و راه اندازی و upcycled مواد.

چه جلب شما را به ساخت هنر در وهله اول ؟

تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید وجود دارد شده است و این کشش به سمت هنر. وقتی که من حدود پنج سال من رندر آرام گچ نقاشی از گل به پایان رسید که در افراد جوان حوزه هنری در کلرادو اسپرینگز هنرهای زیبا ، چند سال بعد من دریافت یک بورس تحصیلی برای تحصیل هنر در Bemis دانشکده هنر جایی که من به یاد این خاطرات خنده دار در مورد ساخت فوق العاده بد بو اشیاء است که در نگاه به گذشته من عمیقا خود آگاهانه در مورد. به عنوان من در خانه من نوسان به مطالعه خلاق دیگر رشته ها از جمله تکنولوژی موسیقی و فلسفه است. در نهایت من شنیده خواستار بازگشت به هنرهای تجسمی به عنوان مسیر خلاقیت گرایش به ترین مایع برای من. من هیچ ایده که در آن از آن می آید اما ممنون میشم برای داشتن شور و شوق است که چالش های روزانه من در حالی که کمک به ترجمه احساس معنا.

Scottie Burgess, installation view at the Amarillo Museum of Art, 2019.گسترش

Scottie بورگس, نصب, نظر در امریللو موزه هنر 2019.

حسن نیت ارائه میدهد از Scottie Burgess

چه پروژه رویایی خود را?

برای من یک رویا پروژه خواهد چیزی شبیه به کار با ناسا به مفهوم نصب و راه اندازی است که وجود دارد در ماه. بسته به سطح ماه خواهد بود یک زمینه آینه — تصویر خیالی کیهانی آینه توپ آویزان در آسمان شب! در اصل یک انعکاس از زمین و آن استوارت و ساکنان آن خواهد بود منعکس شده و به امید جهانی تحقق preciousness جهان است. کمی چشم انداز سیاره ما وابسته نمی تواند صدمه دیده است.

دنور (یا کلرادو) عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

عشق را گاهی اوقات! من متولد در کلرادو نقل مکان کرد و به میانه برای کمی مطالعه در خارج از کشور و سفر کرده اند اما دنور است هر چند دور در حال حاضر و دوباره ، زندگی در کنار کوه های راکی و پرجمعیت ترین شهر در قلب ایالات متحده, ما باید منحصر به فرد تعادل بین طبیعت و جهان وطنی. اما از آنجا که از دنور محبوبیت رو به رشد آن را تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است به کار در اینجا به عنوان یک هنرمند. هر خلاق است که در اینجا زندگی می کردند برای هر مقدار از زمان شما می توانید بگویید چالش های تهیه یک استودیو یا گالری فضا. قیمت املاک و مستغلات و مالیات تبدیل شده اند ظالمانه و متاسفانه شهرداری انجام نشده زیادی برای کمک به جبران این هزینه ها. علاوه بر این من می ترسم برای دیدن عواقب اقتصادی این بیماری همه گیر را بر روی زیرساخت های ما خلاق جوامع است. در هر صورت ما در حال دار زدن, تنگ!

Scottie Burgess, “Weight of Our Doors” at Pirate: Contemporary Art, 2016.گسترش

Scottie برگس "وزن درب ما" در دزدان دریایی: هنر معاصر, 2016.

حسن نیت ارائه میدهد از Scottie Burgess

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

متعددی وجود دارد که معماران و طراحان در کلرادو که من از نزدیک دنبال اما چند وجود دارد که باید تحت تاثیر عمل من عمیقا. با تحسین اجتماعی-عمل تیفانی Matheson فوق العاده-تحلیلی علمی و در عین حال رویکرد اهل تفریح و بازی برای هنر این است که چیزی را ببین. مایکل Brohman دارای صداقت و اخلاق کاری که من صمیمانه احترام و ارزش است. کار او این است که به چالش کشیدن خاطره انگیز و همیشه با دقت اجرا شده است. در نهایت Rian Kerrane — احتمالا یکی از سخت ترین کار هنرمندان در دنور — الهام بخش مربی در حالی که کار او این است که همواره متفکر و شاعرانه و سرشار از مواد ملاحظات.

آنچه را در دستور کار خود در حال حاضر و در سال آینده ؟

من بسیار هیجان زده هستم به تازگی به پایان رسید "عبور" یک سایت خاص نصب و راه اندازی در حال حاضر در نمایش در جمهوری پلازا. به اطلاع همه گیر "عبور" پویا ماشین سواری است که مراجع زمان ساختمان و مایع چشم انداز از زندگی است که با گذشتن از فضاهای آن. من هم در حال حاضر کار شامل مسئولیت اجتماعی در فضای نمایشگاه است که کمی از یک راز است. اگر علاقه مند کمی آیفون از همکاران نزدیک ممکن است منجر به یک بلیط. تذکر: این در واقع در یک باغ.

همانطور که برای آینده و همه گیر وجود من به برخی از چدن کار رفتن به مکزیک جدید برای آهن در غرب است. به طور مشابه آهن پور است که احتمالا نه چندان دور برنامه. من هم هیجان زده می شود بخشی از یک نمایشگاه آینده با تمرکز بر روی همه چیز چوب در حال وقوع در اروادا مرکز برای هنر. با سپاس به مدیر, سرپرست و هنرمند Collin کشیش بخش که همیشه بلند کردن اجسام دیگر معماران و طراحان است.

در یک یادداشت شخصی با هر کار به اتمام می آیند بینش و جدید, خلاق, راههای کشف یک سنگ پله به بعد. وجود عناصر رسمی من ادامه خواهد داد به اذیت کردن و مفهومی محدودیت من ادامه خواهد داد برای به چالش کشیدن.

Scottie Burgess, “Ties Forward” at Republic Plaza, 2016.گسترش

Scottie برگس "روابط رو به جلو" در جمهوری پلازا 2016.

حسن نیت ارائه میدهد از رابرت کینگ

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

یک زن و شوهر از هنرمندان به ذهن می آیند هر دو زحمتکش و بزرگ معماران و طراحان در حق خود. من به تازگی به حال این فرصت را به همکاری با رابین Hextrum که فوق العاده است, معاصر, نفت, نقاش و مربی. با ثروت از هنر تاریخی دانش او شده است برای ایجاد این پر جنب و جوش, هنوز هم زندگی, چشم انداز انتزاعی با اغلب جدی مفهومی ستون فقرات. Ariella J. آشر یکی دیگر از فوق العاده خلاق محلی برای نگه داشتن بر روی. بودن چند رشته ای و با داشتن فرهنگی غنی دیدگاه او شده است ایجاد مقیاس بزرگ photomosaics و ترام نقاشی است که روشن و خاموش شدن و شکست مهم سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و معنوی سوالات.

دنبال Scottie برگس و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار خود را آنلاین.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de