ستون: چرا بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک? در اینجا چگونه آنها آن را توضیح دهید

در موقع ناهار سه شنبه در شیرین درخت کوچک به صف کشیدن اصلی در مرکز شهر گلندورا مردم بودند و در مورد زیر لذت بخش

توسط MORVARIDEASIA در 1 تیر 1399

در موقع ناهار سه شنبه در شیرین درخت کوچک به صف کشیدن اصلی در مرکز شهر گلندورا مردم بودند و در مورد زیر لذت بخش همه گیر آسمان و اکثر آنها با پوشیدن ماسک.

من می خواهم بگویم آن یک سوم دو سوم بدون.

من نمی توانم بگویم من شگفت زده شد. حتی اگر L. A. شهرستان است که هنوز هم از دیدن بیش از 1100 مورد جدید از COVID-19 هر روز تعداد زیادی از مردم را آغاز کرده اند اقدام به عنوان اگر همه گیر شده است. من که ما همه بیمار قرار دادن زندگی ما را در خود نگه دارد. اما به عنوان تلفات همچنان به کوه آن را بیش از حد به زودی به رها کردن اقدامات احتیاطی اساسی است.

در لس آنجلس یک بازرسی های اخیر از حدود 2000 نفر به تازگی بازگشایی رستوران پیدا کردم که تقریبا نیمی از انطباق با قوانین ایمنی در حالی که در سان دیگو بهداشت عمومی هشدار صادر شد به دلیل جمعیت, مهمانی, ماسک رایگان در Gaslamp منطقه.

تبلیغات

روز یکشنبه من از سگ برای پیاده روی در عقاب راک مرکز تفریح و سرگرمی و دیدم 10 عرق بدن کوبیدن به یکی دیگر بسکتبال در حالی که یکی دیگر از چندین آویزان در حال انتظار برای به بازی گرفتن و نه یک ماسک.

هفته گذشته اورنج کانتی بهداشت عمومی مدیر استعفا داد و پس از تماس به صورت اجباری صورت ماسک باعث مرگ تهدید امنیتی جزئیات و پوستر او را با هیتلر سبیل و صلیب های شکسته. روز سه شنبه در سانتا آنا ماسک صورت حامیان آنها تحت فشار قرار دادند و تمسخر توسط دشمنان که شعار می دادند "هی هی هو هو این ماسک را به رفتن کردم."

این کشور با نزدیک به 117,000 COVID-19 کشته و شمارش.

در گلندورا برخی از افراد بدون پوشش صورت بودند با بستگان و دیگران بودند حمل ماسک در جیب خود. اما آن را سخت برای پیدا کردن افرادی که به من گفت آنها نمی خرید به این استدلال که ماسک لزوما محدود کردن گسترش coronavirus.

تبلیغات

"این احتمالا رانده سیاسی تاکتیک ترساندن گفت:" 77 ساله بازنشسته قدم زدن با همسرش, هیچ یک از آنها با پوشیدن ماسک. او اضافه کرد که او کسی را نمی دانند که بدست COVID-19 اما اگر موارد گزارش شده هستند تا شاید آن را به سادگی به دلیل وجود تست بیشتر به جای افزایش نگران کننده.

مردی به نام جان به من گفت که او را در یک بار و هر شب هیچ کس در جای خود می پوشد و او نمی باید یک مشکل با آن است. او گفت که او از دست داده و کار خود را در کسب و کار سیمان به دلیل اقتصاد تعطیل و در حالی که او می داند coronavirus یک قاتل است او تعجب که چرا L. A. شهرستان با تمرکز بسیار جدید COVID-19 موارد و نه در تعداد افرادی که بازیابی از ویروس.

یک زن به نام Elise آمد با یک پسر که سوار روروک مخصوص بچه ها, هیچ یک از آنها با پوشیدن ماسک. الیز گفت که او شک است که ماسک را بسیار خوب است.

و سپس من بر آمد رابین و دخترش ناتاشا هر دو maskless. رابین گفت: او دوست دارد به تنفس در هوای تازه در یک روز خوب و پوشش آنها در فروشگاه ها به عنوان مورد نیاز است. اما آنها به فروش می رسد در سودمندی از ماسک است. ناتاشا گفت: حتی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و تناقض خود را در این موضوع.

تبلیغات

هیچ سوال هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در مورد ویروس ها و نظرات درباره ماسک متنوع اند. اما برای ثبت CDC در حال حاضر "توصیه به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ."

ما اجرا احتیاطی بیش از حد اواخر در آمریکا هزینه زندگی ما داده ام تا آنها را بیش از حد به زودی که بیشتر هزینه خواهد شد. جدید دانشگاه واشنگتن مدل پیش بینی که COVID-19 مرگ و میر می تواند بالا 200,000 اکتبر.

"افزایش تحرک و زودرس آرامش اجتماعی فاصله منجر به عفونت بیشتر و ما آن را در فلوریدا و آریزونا و کشورهای دیگر گفت:" مدیر مطالعه است. "این به این معنی بیشتر پیش بینی مرگ و میر."

در همین حال یک مطالعه جدید منتشر شده در هفته گذشته توسط مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم — نشان داد که پوشش صورت کاهش تعداد عفونت های جدید در شهر نیویورک توسط 66,000 بین 6 آوریل و مارس 9.

تبلیغات

"ما نتیجه گیری کرد که با پوشیدن ماسک صورت در عمومی مربوط به موثر ترین وسیله برای جلوگیری از درون انسان انتقال گفت:" گزارش "و این ارزان عمل در رابطه با آزمایش های گسترده قرنطینه و تماس با ردیابی به شمار محتمل ترین مبارزه فرصت برای جلوگیری از COVID-19 pandemic قبل به توسعه یک واکسن."

شما بروید وجود دارد. ماسک ارزان هستند. آنها یک ناراحتی جزئی. و آنها بخش مهمی از یک استراتژی برای صرفه جویی در زندگی می کند نه به ذکر است که با پوشیدن یک ماسک شما اجازه دهید آن را شناخته شده است که شما در مورد مراقبت از سلامت دیگران است.

نوعی ماسک مورد نیاز شناسایی شد به عنوان ضد کسب و کار که در واقع با پوشیدن ماسک و رعایت ایمنی دیگر اقدامات چه خواهد شد را بازگشایی ممکن است بدون تیز چشم انداز مثبت بوده است. کمی بیشتر صبر و فداکاری ممکن است سریعترین مسیر برای بازیابی بزرگتر که به سود همه است.

در کالیفرنیا تعداد موارد جدید در هر روز همچنان به صعود. و برخی از کشورهایی که با عجله به بازگشت به حالت عادی — آریزونا روشن چراغ حزب یک ماه پیش — در حال حاضر ملی نقاط داغ برای موارد جدید.

تبلیغات

در Tulsa, Okla., مقامات بهداشت عمومی باید گزارش هفتگی دو برابر شدن COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و حتی به عنوان آنها اعتراف با رئیس جمهور تهمت به لغو یک برنامه ریزی تجمع شنبه وجود دارد که در آن ماسک ارائه خواهد شد اما لازم نیست.

"این طوفان کامل از پتانسیل بالای انتقال بيماري" یک تولسا رسمی نیویورک تایمز گفت.

من می توانم درک کنند که چگونه آرام در بورگ بای ماگدبورگ مانند گلندورا که در آن اجتماعات بزرگ اتفاق نمی افتد, آن را آسان به آرام به یک از امنیت کاذب. من تو را دیدم بسیاری از بچه ها بدون ماسک در خیابان سوار دوچرخه و اسکوتر و سرگردان در اطراف به عنوان اگر این طبیعی بیماری-رایگان تابستان است.

اما از آن نمی باشد.

تبلیغات

این ویروس در واقع مرگبارترین در خانه های سالمندان و زندان و افراد مسن تر تمایل به سخت تر برخورد کند, اما آن را می داند هیچ مرزهای سن و یا شرایط. دولت گزارش این هفته است که 44 درصد از موارد جدید در مردم 34 و جوان.

مردی به نام جک از رانچو کوکامونگا شد و بازی آن را امن است. او و همسرش هر دو تن ماسک در سفر خود را به گلندورا.

"این دیوانه در اینجا گفت:" جک سر در گم در مقاومت به مشاوره از مقامات بهداشت عمومی.

"هشتاد درصد نمی پوشیدن ماسک در اینجا گفت:" یک مرد نشسته در خارج یک کافی شاپ با سگ خود را. ماسک خود را روی میز بود و همسر خود را گفت: آنها با پوشیدن ماسک اگر آنها در یک فروشگاه و یا در نزدیکی هر کس دیگری. اما هر کسی نمی خرید.

تبلیغات

"آنها فکر می کنم آن را یک فریب و یا آنها تهمت حامیان" گفت: یک پسر به نام Gary که نشسته هشت پا با ماسک خود را بر روی میز و سگ خود را در کنار او.

در روز سه شنبه, جعل کرده بود آلوده به 2.1 میلیون نفر در ایالات متحده و تعدادی از جعلی مجالس ترحیم در حال حاضر سرعت به سمت 120,000.

Steve.lopez@latimes.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن