Coronavirus عفونت رای خونتان در کالیفرنیا یک نشانه نگران کننده جامعه گسترش

از بسیاری از coronavirus معیارهای افزایش در کالیفرنیا یکی از نگران کننده ترین است که رای دادن در آن coronaviru

توسط MORVARIDEASIA در 8 تیر 1399

از بسیاری از coronavirus معیارهای افزایش در کالیفرنیا یکی از نگران کننده ترین است که رای دادن در آن coronavirus نتایج آزمون در حال حاضر به آینده مثبت است.

یک بار تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که از جمعه 5.7 درصد از coronavirus نتایج آزمون در کالیفرنیا بیش از قبل هفت روز آمد مثبت و یک رای دیده نشده از اوایل ممکن است. یک هفته پیش به میزان 4.7 درصد رای بود که تا حد زیادی پایدار برای ماه ژوئن تا فقط یکشنبه هنگامی که وجود دارد یک تغییر چشمگیر در تعداد.

مقامات بهداشتی می گویند افزایش درصد coronavirus نتایج آزمون تایید عفونت نشان داد که این ویروس شروع به گسترش در جوامع به عنوان بیشتر استان ها در کالیفرنیا سهولت اقامت در خانه سفارشات اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار به بازگشایی شده است.

دولت شاهد افزایش در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در هفته های اخیر است که مقامات نسبت به عوامل مختلف از جمله مردم به طور فزاینده ای به ترک خانه; برگزاری گردهمایی های اجتماعی; عدم سایش پوشش صورت; شیوع بیماری در خانه های سالمندان و زندان و تازه باز, محل کار و خانه به سر می برند; و سیاسی اخیر تظاهرات.

تبلیغات

به اصطلاح "رای مثبت" تبدیل شده است به طور فزاینده ای نزدیک تماشا شاخص چقدر coronavirus در حال گسترش است و آن افزایش مداوم در طول هفته گذشته باعث نگرانی است.

"اعداد را به ما بگویید که ما شاهد افزایش در جامعه انتقال" باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای L. A. شهرستان گفت: در این هفته.

در روز یکشنبه, نرخ coronavirus آزمون تایید عفونت قبلی هفت روز در کالیفرنیا شد تا 4.8%. بعد از آن بود 4.9%. سه شنبه آن 5.3 درصد و در روز جمعه آن 5.7%.

تبلیغات

روستایی شهرستان امپریال یک ملت مهم ترین مناطق کشاورزی شرق, سن دیگو در حال حاضر دارای بالاترین تست مثبت نرخ هر شهرستان در دولت با یک هفت روز به طور متوسط از 23 درصد — بیش از 8 درصد رای است که باعث نگرانی خاص در میان مقامات دولتی. شیوع بیماری وجود دارد که ضعف بیمارستان های محلی مجبور بیش از 500 بيمار به ارسال به سایر استان ها برای مراقبت از.

وضعیت در شهرستان امپریال خیلی بد است که Newsom روز جمعه گفت دولت معرفی شد که مقامات شهرستان reimpose سخت اقامت در خانه سفارش — اولین بار مقامات گرفته اند چنین شدید حرکت می کند. با 5,744 موارد و 73, مرگ و میر, Imperial County دارای بالاترین نرخ coronavirus موارد سرانه در کالیفرنیا با توجه به بار بیماری همه گیر ردیاب.

"ما در حال مشاوره و راهنمايی آنها را به حرکت به جلو و reinstitute اقامت در خانه سفارش, اما آنها حرکت خواهد کرد در اختیار خود" Newsom گفت. "اگر آنها قادر به رسیدن به برخی از اجماع من متعهد به مداخله به عنوان من است نقش و مسئولیت به عنوان فرماندار در ایالت کالیفرنیا است."

شاهنشاهی است که در میان تعداد فزاینده ای از California counties دولت نظارت است چرا که آنها بیش از حد معیارهای تعیین شده توسط دولت برای رسیدگی به این بیماری همه گیر از جمله آستانه برای بستری شدن در بیمارستان و مثبت COVID-19 انجام شد.

تبلیغات

در ابتدا لیست متمرکز در جنوب کالیفرنیا و سان Joaquin Valley, اما در حال حاضر گسترش یافته است به منطقه خلیج است. از جمله امپریالیستی 15 شهرستان کنترا کوستا, Fresno, Kern, پادشاهان, لس آنجلس, Sacramento, San Bernardino, San Joaquin, Santa Barbara, سانتا, کلارا, استنیسلاس, شهرستان تولار و ونتورا.

Newsom خواست مردم در انکار در مورد وخیم تر شدن بیماری همه گیر به درک این واقعیت جدید.

"اجازه دهید ما disabuse خودمان که به نحوی — تنبل punditry بود که در خارج وجود دارد — که به نحوی این یک فصلی بیماری و سه رقمی آب و هوا خواهد آن را نابود. در نگاه این کشورها که شاهد رکورد بی سابقه ای را افزایش می دهد" Newsom گفت.

شرایط نیز رو به وخامت جمعه در سن برناردینو کانتی. مقامات وجود دارد گفت: بیمارستان های محلی شروع به رسیدن به "افزایش ظرفیت" به دلیل جدید کروناویروس موارد بدین معنی که در حال نزدیک شدن به هدف قرار دادن آنها مجوز محدودیت برای تعداد موجود تخت.

تبلیغات

آنها تاکید کرد که هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بیشتر بیماران مبتلا به اما گفت: این سیستم در حال تبدیل شدن تاکید کرد. این شهرستان گفت: این امر در نظر باز کردن جایگزین سایت های مراقبت برای بیماران اگر بیمارستان را پر کنید تا.

کالیفرنیا دیده می شود 36 درصد افزایش در بستری از بیماران با تایید COVID-19 بیماریو 24% پرش در بيماران ICU با تایید عفونت بیش از گذشته 14 روز.

لس آنجلس نیز ضبط یک افزایش نرخ, نتایج آزمون آینده را مثبت برای coronavirus. روز جمعه 8.8 درصد از coronavirus نتایج آزمون بودند تایید عفونت که روزانه به طور متوسط در طول هفته گذشته است. دو هفته پیش در ژوئن 12, آن 5.8%.

در حالی که نرخ آزمايش مثبت می تواند کمک به نشان می دهد نفوذ قوی تر تست در مورد افزایش تعداد هنوز هم وجود دارد برخی از مشکلات.

تبلیغات

در آغاز همه گیر آزمايشات محدود و اغلب تنها در دسترس برای بیماران بدحال. در حال حاضر در بسیاری از بخش های کالیفرنیا افراد بدون علائم ممکن است قادر به گرفتن swabbed برای ویروس. که درایو مثبت نرخ پایین.

"در پایان روز آن را واقعا نمی گفتن ما برای مطمئن شوید که چه چیزی اتفاق می افتد در جامعه" گفت: Ron Brookmeyer یک biostatistician و دین در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. "سقوط یک رای مثبت می تواند منعکس کننده که فقط وجود یک انحراف در حال حاضر یک تغییر که در آینده برای تست."

با اینحال Brookmeyer گفت: افزایش اخیر در کالیفرنیا مثبت نرخ "نگران کننده و هشدار دهنده نشانه" و اضافه کرد که افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر می تواند به دنبال.

تبلیغات

"من بعدی خواهد بود نگه داشتن یک چشم مراقب باشید در شماره جدید از بستری شدن در بیمارستان," او گفت:.

در L. A. شهرستان وجود دارد 1,302 بستری با تایید عفونت کروناویروس در تاریخ 1 ژوئن. از روز شنبه وجود دارد 1,660 — 27 درصد افزایش یافته است.

وخیم تر شدن بیماری همه گیر باعث شده Newsom برای قرار دادن مکث در صدور قوانین است که اجازه می دهد شهرستانهای استان برای بازگشایی سایر صنایع مانند پارک های تفریحی. به عنوان یک نتیجه, دیزنی, در این هفته گفت که دیزنی لند خواهد بود قادر به باز کردن همانطور که قبلا برنامه ریزی شده در جولای 17.

هیچ چیز وجود دارد به پیشنهاد کالیفرنیا خواهد بود قادر به اجازه می دهد استان ها برای باز کردن بیشتر صنایع هر زمان به زودی بر اساس افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان Newsom گفت.

تبلیغات

Newsom هشدار داد که تعداد مرگ و میر روزانه خواهد شد به احتمال زیاد در چند هفته. می توانید آن را سه تا چهار هفته پس از قرار گرفتن در معرض ویروس برای افراد آلوده به بستری و چهار تا پنج هفته پس از قرار گرفتن در معرض برای بیماران مبتلا به مرگ ناشی از این بیماری است.

افزایش سطح بیماری ناشی از چندین شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به سیگنال کاهش سرعت در بازگشایی روند.

سان فرانسیسکو در حال تجربه یک افزایش در نرخ COVID-19 عفونت خواهد شد و مجبور به توقف بازگشایی شهر سلامت, مدیر روز جمعه گفت.

کسب و کار است که برنامه ریزی شده بود به بازگشایی دوشنبه خواهد شد در حال حاضر ماندن بسته گفت: دکتر گرانت, Colfax, مدیر سان فرانسیسکو وزارت بهداشت.

تبلیغات

آنها عبارتند از مو سالن آرایشگری تاتو سرو باغ وحش, هوای آزاد, میله ها و استخرهای شنا. در ژوئن 14, 2.7 نفر در هر 100,000 آزمایش مثبت برای ویروس, Colfax گفت: در مجازی کنفرانس خبری. توسط پنجشنبه, که رای دادن تا به حال شروع به پریدن کرد به 5.1 در هر 100 ، 000.

"ما از زرد به نارنجی و در صورتی که همچنان ادامه دارد بیش از چند روز آینده ما می تواند در منطقه قرمز" است که می تواند باعث محدودیت, Colfax, گفت:. او گفت: بیمارستان ظرفیت باقی مانده "نسبتا خوب است."

در مارین کانتی مقامات تصمیم به توقف بازگشایی ورزشگاه تو سرو و ناخن سالن که برنامه ریزی شده بود برای شنبه اگر چه آنها اجازه خواهد داد که داخل سالن ناهار خوری و کوتاهی مو به سر در آن روز.

منطقه خلیج سوم پرجمعیت ترین شهرستان کنترا کوستا دیده است و تعداد آن از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان افزایش 42% در آخرین هفت روز است.

تبلیغات

"این ... نشان می دهد یک افزایش واقعی در جامعه گسترش" مقامات گفت. افراد جوان تر نیز به طور فزاینده آلوده شدن با 55% موارد در افراد 40 ساله و یا جوان; در آنها تشکیل شده تنها 38 درصد از موارد است.

"این نشانه آن است که افراد جوان در حال بازی نقش مهمی در رانندگی افزایش موارد جدید و بالقوه آلوده آسیب پذیر افراد است. این برجسته و چرا از آن مهم است برای همه برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی و رعایت فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در زمانی که در اطراف دیگران" Contra Costa County, مقامات گفت.

"این نگرانی وجود دارد که این افزایش ممکن است منجر به افزایش بسیار بد مردم است که می تواند پایمال محلی سیستم بهداشت و درمان," مقامات گفت.

مقامات مطرح شده احتمال این که در شهرستان کنترا کوستا ایالت خواهد تاخیر بازگشایی کسب و کار است که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در روز چهارشنبه از جمله داخل سالن ناهار خوری, بارها ورزشگاه, هتل ها, ناخن سالن و تو سرو است.

تبلیغات

"ما متوجه بسیاری از مردم مشتاق به از سرگیری فعالیت های عادی. اگر ما تنظیم بازگشایی جدول زمانی آن خواهد بود چرا که ما یک فرصت برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از گرفتن خارج از کنترل در شهرستان" Contra Costa County, مقامات گفت.

بار کارکنان نویسندگان Maura دولان در سان فرانسیسکو و فیل Willon در ساکرامنتو کمک به این گزارش.