آتش نشانان به دست آوردن دست بالا اما Soledad آتش هنوز هم تهدید می کند هزاران نفر از سازه های

آتش نشانان پیشرفت یک شبه در نبرد خود را در برابر یک از 1100 هکتار brushfire در دره سانتا Clarita اما هزاران سا

توسط MORVARIDEASIA در 16 تیر 1399

آتش نشانان پیشرفت یک شبه در نبرد خود را در برابر یک از 1100 هکتار brushfire در دره سانتا Clarita اما هزاران سازه های باقی مانده در معرض تهدید در منطقه, صبح روز دوشنبه, مقامات گفت.

در سلدد آتش که شکست در منطقه Soledad دره جاده و 14 آزادراه حدود 3:30 p. m. روز شنبه, شد و در حدود 20 درصد موجود از 7 صبح با توجه به لس آنجلس آتش نشانی.

نه خانه ماند و تحت رسمی تخلیه چند 4,795 سازه ها هنوز هم به عنوان تهدید به آتش, مقامات گفت.

"هنوز هم وجود دارد بالقوه آتش رشد به دمای گرم در طول روز که در آن سوخت و توپوگرافی چین" مقامات گفت: در یک حادثه گزارش. "خدمه کار را از طریق روز تصفیوی نقاط داغ برای حفاظت سازه ها و ساختمان مهار خطوط."

تبلیغات

بیش از 350 نفر از آتش نشانان در حال مبارزه با شعله. بدون آسیب گزارش شده است.

14 آزادراه بسته شد و برای چندین ساعت یکشنبه به عنوان خدمه مشغول به کار به douse شعله های آتش. حق دو عازم شمال خطوط باقی مانده مسدود شده بین Soledad, دره عمیق و باریک و Agua Dulce, دره عمیق و باریک جاده ها در صبح روز دوشنبه.

هر چند علت این آتش همچنان تحت بررسی مقامات گفت: این بر خطرات بالقوه ناشی از آتش بازی های غیر قانونی — نوعی که روشن آسمان شب و لرزاند حیوانات خانگی در سراسر جنوب کالیفرنیا بیش چهارم ژوئیه آخر هفته.

تبلیغات

"من می توانم به شما بگویم که در طول دوره واقعا در چند هفته گذشته ما را دیده ام شواهد وجود دارد غیر قانونی از آتش بازی در تمام جوامع ما در سراسر Southland" L. A. County Fire معاون دیوید ریچاردسون گفت. "آن ناشناخته چگونه این آتش سوزی شروع می شود بسیار روشن است."

هر چند بسیاری از تعطیلات رسمی نمایش آتش بازی لغو شد به دلیل شیوع کروناویروس تعدادی از کالیفرنیا صحنه را نشان می دهد خود را.

آتش نشانان بودند مشغول نگه داشته بیش از حد به عنوان L. A. شهر و شهرستان بخش آتش گزارش شده بالاتر از حد نرمال حجم تماس بگیرید.

"آتش بازی یک نگرانی بزرگ برای آتش نشانان و هر عضو جامعه وجود دارد به ویژه هنگامی که شما زندگی می کنند در یک قلم مو و منطقه است که آتش می تواند تهدید خود را صفحه اصلی" ریچاردسون گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب