بازی ناپاک نمی مشکوک در حلق آویز مرگ در ویکتورویل کلانتر می گوید

دو هفته پس از یک مرد پیدا شد حلق آویز از یک درخت در نزدیکی ویکتورویل شهرستان, کتابخانه, سان برناردینو شهرستان

توسط MORVARIDEASIA در 25 خرداد 1399

دو هفته پس از یک مرد پیدا شد حلق آویز از یک درخت در نزدیکی ویکتورویل شهرستان, کتابخانه, سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: بازی ناپاک بود مظنون در مرگ او.

این گروه همچنین گفت که تحقیقات مربوط به مرگ مالکوم Harsch, 38, حال انجام است, با توجه به گزارش در دره ویکتور اخبار.

"وجود دارد هیچ نشانه ای در صحنه که پیشنهاد بازی ناپاک; اما علت و نحوه مرگ هنوز در انتظار" کلانتر سخنگوی وزارت جودی میلر گفت: خروجی اخبار.

در ویکتورویل آتش نشانی کشف Harsch بدن May 31 بعد از دریافت اعزام تماس حدود 7 صبح, مقامات گفت. وقتی آتش نشانان وارد کتابخانه آنها یافت Harsch حلق آویز از یک درخت در این نزدیکی هست.

تبلیغات

در بیانیه ای ارسال به Victor Valley, اخبار Harsch خانواده در اوهایو گفت: آنها برای پیدا کردن آن سخت به قبول مرگ او خودکشی. آنها گفتند که Harsch تا به حال مکالمات اخیر با کودکان خود در مورد دیدن آنها را به زودی و از این که او به نظر می رسد افسرده به هر کسی که او را می دانستند.

خانواده نیز گفت: به آنها گفته شد که Harsch در 6 پا 3, نبود آویزان از درخت و وجود خون بر روی پیراهن خود. در همان زمان وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه شواهد در صحنه نشان می دهد یک مبارزه آنها گفت. آنها همچنین اشاره کرد که بدن او نشسته در San Bernardino County, دفتر پزشکی قانونی به مدت 12 روز قبل از کالبد شکافی انجام شد.

"توضیح خودکشی به نظر نمی رسد قابل قبول" خانواده نوشت. "وجود دارد بسیاری از راه برای مردن اما با توجه به زمان تنش نژادی, یک مرد سیاه و سفید خود حلق آویز از یک درخت قطعا نمی نشینند و با ما در حال حاضر.

"ما می خواهیم عدالت راحت نیست بهانه" آنها نوشت.

تبلیغات

در عین حال هزاران نفر از مردم جمع شده بودند حدود 50 مایل به سمت شرق در پالم دیل در روز شنبه به سوگواری مرگ یکی دیگر از سیاه مرد که داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی تالار شهر در اوایل روز شنبه.

مقامات در ابتدا گفت: آنها مشکوک به خودکشی در مرگ جوان 24 ساله رابرت فولر اما پس از آن حمایت کردن که بیانیه و دستور کالبد شکافی. لس آنجلس کلانتر که در خدمت گراش است, تحقیق در مورد علت مرگ است.

لس آنجلس سرپرست کاترین Barger در روز شنبه خواسته دولت دادستان کل برای انجام تحقیقات مستقل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن