جینی ویلیامز مجموعه اول حراج بزرگ بیش از $59 میلیون

ساتبی به ثمر رساند در ژوئن 29, فروش بخشی از آنچه می شده اند مجموعه ای از هرگز-افتتاح موزه هنر دنور.نیویورک حرا

توسط MORVARIDEASIA در 10 تیر 1399

ساتبی به ثمر رساند در ژوئن 29, فروش بخشی از آنچه می شده اند مجموعه ای از هرگز-افتتاح موزه هنر دنور.

نیویورک حراج خانه نصب شده با "جینی ویلیامز مجموعه شب فروش" به نقد هجده بسیاری از 450 قطعه از هنر دنور حامی و مستغلات. این اولیه ارائه شد به معنای keystones برای یک هرگز-افتتاح موزه دنور بود که در افق ویلیامز — و برای ما — برای چندین دهه است.

ویلیامز شده بود زود هنگام جمع آوری از هنر زنان و تا به حال به دست آورد برخی از قطعات مهم به عنوان یک نتیجه. او رو به جلو فکر کردن پاداش ورثه او با هر کار فروش حداقل در آن برآورد و چند ستاره قطعات به راه, راه فراتر از آنچه بود که پیش بینی شده است.

Helen Frankenthaler, “Royal Fireworks,” 1975.گسترش

هلن Frankenthaler, "رویال آتش بازی" 1975.

حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

در میان برندگان قرعه کشی شد هلن Frankenthaler را "رویال آتش بازی" رنگ زمینه انتزاع ایجاد شده در سال 1975. نقاشی به اندازه یک بیلبورد در پنج پا توسط سیزده ، به طور Frankenthaler کلاسیک آميزی که در آن نازک کردن رنگدانه خونریزی به خام بوم کار تا به حال پیش فروش برآورد از 2 میلیون به 3 میلیون دلار اما در نهایت دو برابر بالا پایان برآورد فروش برای $7.89 میلیون.

Joan Mitchell, “Garden Party,” 1961-62.

جوآن میچل "گاردن پارتی" 1961-62.

حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

دو تا از جوآن Mitchell آثار نیز فوق العاده قوی هر چند آن را تعجب آور بود که برای دیدن یک به فروش می رسد تنها در آن تخمین می زنند. "نی" از سال 1976 یک مشخصه اکشن نقاشی که ده پا بالا با شش پا در سراسر تحت پوشش در کاهش استوکس از رنگ های مختلف درازي بود در بین 5 میلیون و 7 میلیون دلار اما به فروش می رسد برای $8.8 میلیون دلار نزدیک به 2 میلیون دلار به پایان رسید.

به همین ترتیب انجام فراتر از انتظارات بود "گاردن پارتی" از سال 1961-'62 کوچکترین سه در بیش از پنج پا چهار پا و با کمترین برآورد در $4 میلیون به 6 میلیون دلار. اما آن را نیز رفت و برای نزدیک به 2 میلیون دلار بیش از آن است که فروش برای $7.89 میلیون. سوم سال 1956 را "پیوندها Colorés," اندازه گیری کمی بیش از چهار پا توسط شش فوت شده اند باید اندکی ناامیدی بود که آن را با چکش در $5 میلیون به 7 میلیون دلار برآورد فروش در پایان کم برای $5.95 میلیون.

Lee Krasner, “Re-Echo,” 1957.گسترش

لی Krasner, "Re-اکو" سال 1957.

حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

یکی از دو نقاشی توسط لی Krasner بسیار خوبی بود: پنج-پا-با-دو-پا "Re-اکو" از سال 1957 میلادی پیش بینی شده بود به فروش بین 4 میلیون دلار و 6 میلیون دلار اما به ضرب گلوله به 9 میلیون دلار است. دیگر Krasner همچنین از سال 1957 میلادی "زمین سبز" در حدود هشت پا با شش پا شد و تنها قطعه ای در این گروه به فروش زیر low end; حدود 2.5 میلیون دلار به 3.5 میلیون دلار آن را دست برای $2.25 میلیون.

Agnes Martin, “Mountain Flowers I,” 1985.

اگنس مارتین "کوه گل من" در سال 1985.

حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

اگنس مارتین فروش شد جای تعجب قوی با 1985 را "کوه گل من" یک کلاسیک, مینیمالیستی, شبکه اندازه گیری شش پا با شش پا در آوردن نزدیک به دو برابر بالا پایان آن 2 میلیون به 3 میلیون دلار برآورد فروش برای $5.2 میلیون نفر است.

Louise Bourgeois, “Eye Benches I,” 2010.

لوئیس بورژوا "چشم نیمکت من" 2010.

حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

همچنین انجام فراتر از انتظارات بود ماموت نصب و راه اندازی "چشم نیمکت من" یکی از آخرین قطعات توسط لوئیس بورژوا از سال 2010 که تخمین زده می شد به فروش بین 800.000 دلار و 1.2 میلیون دلار. در عوض مناقصه سوار آن را به $3.3 میلیون نفر است.

بورژوازی را "ناظر" رفت و بیش از این بالا پایان آن 1.5 میلیون دلار به 2 میلیون دلار برآورد فروش برای $2.2 میلیون.

کل را از هجده ویلیامز قطعات بود و کمی بیش از $59 میلیون و این فقط شروع فضل که ورثه او هستند مجموعه ای برای دریافت و با بسیاری از آینده ساتبی در مزایده میله میله شامل ویلیامز مواد. دسته بعدی می رود در بلوک در 14 ژوئیه هنگامی که "عکس از جینی ویلیامز مجموعه" برنامه ریزی شده است.

اگر شما بدانم که آیا COVID-19 خواهد بشدت بالا پایان هنر فروش, جواب این است: "ظاهرا نه."

برای لیست کامل از قیمت متوجه شدم رفتن به ساتبی در سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب