Gohmert مثبت ویروس آزمون تجدید ایمنی ترس در کنگره

واشنگتن (AP) — Rep. کابل R-تگزاس آزمایش مثبت روز شنبه برای coronavirus وادار کردن او به طور ناگهانی لغو طرح خو

توسط MORVARIDEASIA در 9 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — Rep. کابل R-تگزاس آزمایش مثبت روز شنبه برای coronavirus وادار کردن او به طور ناگهانی لغو طرح خود را برای سفر به خانه اش دولت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرنشین نیروی هوایی در یکی از خانه های جمهوری خواه مشاور گفت.

66 سال Gohmert یکی از خانه را محافظه کار و صریح, اعضای, اغلب دیده می شود بدون ماسک. او آزمایش مثبت در کاخ سفید و برنامه ریزی برای جدا با توجه به دستیار بود که مجاز به عموم بحث Gohmert را نتیجه آزمون و صحبت خواست نامش فاش نشود. آن را بلافاصله روشن نیست که در آن Gohmert رفت و پس از ترک کاخ سفید.

او حداقل 10 عضو کنگره شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای coronavirus.

کنگره تست مثبت مطرح شده پرسش دیگری در مورد عدم ماسک و تست های مورد نیاز در این کنگره به عنوان اعضای غالبا پرواز به عقب و جلو از زادگاه خود و برای جمع آوری آرا در جلسات و اخبار همایش ها.

هشت دوره مجلس Gohmert شرکت در کمیته قضایی مجلس جلسه روز شنبه که در آن دادستان کل ویلیام بر شهادت. قبل از شنیدن Gohmert دیده می شد با نزدیک شدن به اتاق جلسه چند پا در پشت بار با نه مرد با پوشیدن ماسک.

Gohmert نیز رای دادند در خانه کف سه شنبه و با حضور در خانه, طبیعی, منابع, جلسه کمیته, که در آن کارکنان می تواند دیده می شود, نشسته, از پشت او را در افتا به عنوان او صحبت کرد بدون ماسک.

ماسک-پوشیدن است به شدت تشویق اما نه اجرا برای قانونگذاران در کنگره در حالی که دیگر کارگران و مأموران اجرای قانون نیاز به ماسک. وجود ندارد نیاز به تست و نود و خبرنگاران و کارکنان اغلب نادیده مقامات بهداشتی' مشاوره اقامت چند پا از هم جدا.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا تلاش کرده است به منظور تشویق استفاده از ماسک و کمیته قوانین نیاز به پوشیدن پوشش صورت در جلسه اتاق. اما هیچ دستور برای قانونگذاران به پوشیدن ماسک در راهرو و یا در حالی که رای گیری بر روی زمین و هیچ ساز و کاری برای اجرای. برخی از اعضای کنگره — معمولا یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان — اغلب راه رفتن در اطراف کنگره پیچیده بدون پوشیدن ماسک.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., همچنین تحت فشار قرار دادند استفاده از ماسک ها و بسیاری از سناتورها باید آنها را پوشیده. اما چند حاضر از جمله ایالت کنتاکی رند یک دکتر که گفته است آن را غیر ضروری است زیرا او قبلا آزمایش مثبت برای ویروس. هیچ علمی ثابت شده و گفت که یک فرد نمی تواند این ویروس دوباره و دوباره.

پس از Gohmert آزمایش مثبت, عدالت, سخنگوی وزارت Kerri Kupec گفت: بر خواهد بود آزمایش چهار شنبه. Gohmert نمی پوشیدن ماسک در حالی که سوال Barr اما کرسی در جلسه اتاق فاصله بسیاری از فوت دور از یکدیگر و آن رایج است برای پاک کردن ماسک طول بازجویی.

قانونگذاران چرخش در داخل و خارج از کرسی در افتا به این جلسه رفت و Rep. مت Gaetz R-Fla., نشسته در همان صندلی Gohmert استفاده کرده بودند در طول بعد از او دور كردم. این معلوم نیست که آیا صندلی ها محو کردن بین کاربران است.

در طول این جلسه با Barr کمیته رئیس Rep. Jerrold Nadler, D -, n. y., متنبه برخی از Gohmert را GOP همکاران برای پوشیدن ماسک زمانی که آنها صحبت می کند. Nadler نیست تماس Gohmert با نام.

در یک صدای جیر جیر چهارشنبه Nadler گفت: "زمانی که افراد حاضر به اقدامات احتیاطی لازم است آن را قرار می دهد همه در خطر است. من به طور منظم با دستور تمام اعضا به پوشیدن ماسک خود را و امیدوارم که این درس توسط همه همکاران من."

یکی دیگر از کمیته دموکرات واشنگتن Rep. Pramila Jayapal توییتی که قانونگذاران باید "پوشیدن لعنت ماسک!"

"این یک شوخی نیست یک تئوری توطئه نیست یک بازی" Jayapal گفت. "این جدی است و از بهداشت و علم است. با امتناع از به طور مداوم از ماسک پارچه مبلی. Gohmert و سایر همکاران جمهوری خواه را نه تنها ما را در راه آسیب است اما ما کارکنان و خانواده ها و کنگره کارگران بیش از حد."

سناتورها همچنین وزن بعد از Gohmert مثبت آزمون تماس برای تست بیشتر.

سناتور. لامار الکساندر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته است تا برای تست بیشتر برای قانونگذاران. الکساندر R دنیاست. تصریح کرد: روز شنبه که او تا به حال تحت فشار قرار دادند مک کانل در مورد این مسئله.

در توافق شد مذاکرات بهداشت ، لیندزی گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا.

"لامار مناسب است در مورد این" گراهام گفت. "شما می دانید ما در حال سفر به عقب و جلو بسیاری است. آن را احتمالا هوشمند برای آزمایش بیشتر از ما هستند اما بسیاری از مردم نمی توانند آزمایش در خارج وجود دارد به طوری که آنها فقط نیاز به ارائه بیشتر قابلیت تست در خارج از واشنگتن است."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل بالسامو و متی دالی کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب