گرینوود حل به استفاده از پلیس-قانون اصلاح قانون گریز

حقوق مدنی تظاهرات و فراخوان تهدید شود سر در گم گرینوود است دو برابر را در آن نذر به کار در اطراف یک کلید شعار

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

حقوق مدنی تظاهرات و فراخوان تهدید شود سر در گم گرینوود است دو برابر را در آن نذر به کار در اطراف یک کلید شعار SB-217, کلرادو, پلیس جدید اصلاحات و پاسخگویی به قانون: حفاظت از مأموران اجرای قانون را از نیاز به پرداخت شخصا.

"بر اساس نیروی کار ما آموزش و فرهنگ است که باید وجود داشته برای مدت زمان طولانی در شهر ما ما بر این باور نیست که اضافه بالقوه مجازات از $25,000 قضاوت را تحت تاثیر قرار خواهد اقدامات خود را در یک راه یا دیگری در آن چند ثانیه از بحران زمانی که افسران باید به تقسیم دوم زندگی یا مرگ تصمیمات" این شهرستان گفت: در جولای 9, بیانیه, ارائه شده پس از گرینوود شورای شهر شد deluged با انتقاد برای تصویب قطعنامه ای در جولای 6, امیدوار کننده برای همیشه انتخاب کنید تا تب برای افسران پلیس که دریافت شکایت کرد بر اساس قانون جدید.

SB-217 بود که تایید توسط قانونگذاران ایالت کلرادو پس از هزاران نفر از معترضان به خیابانها در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی اجرای قانون اقدامات شامل تعدادی از پیشگامانه اصلاحات. آن را نیز به پایان رسید و ایمنی برای مأموران اجرای قانون ایجاد یک مسئولیت شخصی تا $25,000 برای هر یک از افسران پلیس اگر آنها شکایت کرد و کارفرما تعیین می کند که آنها در عمل در ایمان بد یا آگاهانه چیزی را غیر قانونی.

شورای حرکت نمی نشینند و با گروهی از معترضان که جمع آوری شده در شهرستان گرینوود سالن در جولای 9.

"این قطعنامه به این معنی است که پلیس می تواند کشتن کسی و نمی خواهد که به پرداخت یک سکه از پول خود گفت:" رمزی Headrick, یک هجده ساله ارشد در گیلاس نهر دبیرستان که سازماندهی کردند.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما پاسخ نمی خواهد با پایان تظاهرات. پیوستن در اعتراض بیلی وین سلامت-سیاست های مشاور است که قصد دارد در جمع آوری امضا به آغاز فراخوان انتخابات شورای دیو بولاک; Wynne زندگی در بولاک در منطقه است.

"کسانی که به آن رای دادند باید پاسخگو باشند" گفت: Wynne که اشاره کرد که او به طور کامل پشتیبانی از افسران پلیس کند اما بولاک اقدام اخیر. "آنچه واقعا به من انگیزه و به همین دلیل من به دنبال یک فراخوان در شورای بولاک در خصوص دلیل است که او گفت: قبل از رای گیری این است که در مورد بیش از کار پلیس و ابراز پشتیبانی از افسران پلیس. آن را در مورد ارسال یک پیام است و آن پیام این است که گرینوود موافق نیست با آنچه در سایر شهرستانها در حال انجام است."

قبل از رای گیری در جولای 6, بولاک تا به حال ارائه شده در این بیانیه در مورد رزولوشن: "من فکر می کنم آن را نیز می فرستد یک پیام به, واقعا, جامعه, دولت, این, کشور, است که ما باید یک نگرش های مختلف نسبت به اجرای قانون و حاکمیت قانون در گرینوود. آنچه اتفاق می افتد در بسیاری از مکان های دیگر در سراسر کشور. و ما لازم نیست برای رفتن به جزئیات. ما همه آنها دیده می شود. همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد. و به این ترتیب علاوه بر نشان دادن حمایت خود را به ما افسران من نیز بر این باورند که بزرگتر و گسترده تر نظر [است] و ما در حال حمایت از حاکمیت قانون و اساسا ارسال یک پیام برای ما ساکنان که اگر شما زندگی می کنند در این جامعه افسران ما در حال رفتن به انجام همه آنها می توانند به شما در حفظ و امن است."

به عنوان Wynne تفسیر این بیانیه بولاک است و گفت که گرینوود نیست تحمل اعتراضات و "فعال سازی و فراخوان عمومی برای عدالت از جامعه به طور خاص و مردم دیگر از رنگ است." او "فکر می کند گرینوود ایستادن نیست که پرداختن به آن بی عدالتی می گوید:" Wynne. "من مخالفم."

فرماندار کلرادو را تایید نمی کند از گرینوود رفتن سرکش ، "دو حزبی پلیس اصلاحات قانون کلرادو" Jared پلیس گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد این قطعنامه در طول تاریخ 9 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی. "این قانون که در آن ما در ادارات پلیس و کلانتر بخش به کار گیرند. این طراحی شده است برای بازگرداندن اعتماد بین جوامع و اجرای قانون است. این مهم است که هر جامعه به آن اعتماد کنند. همه ما تابع تحت قوانین کلرادو از جمله تغییرات در مسئولیت مدنی از جمله ممنوعیت chokeholds الزامات اطراف دوربین های ویدئویی برای کسانی که افسران. همه کسانی که قانون کلرادو و من با اعتماد به نفس است که جوامع در سراسر کشور ما ادامه خواهد داد به دنبال قانون است."

Greenwood Village City Council passed a resolution to show that it was backing the blue.گسترش

گرینوود شورای شهر تصویب قطعنامه نشان می دهد که آن را پشتوانه آبی.

گرینوود

کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت نیز در زمان موضوع را با گرینوود موضع.

"اگر دولت های محلی تصویب قطعنامه به جای پتو سپر خود را برای مأموران اجرای قانون بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در عمل در ایمان بد آنها در برابر روح SB 20-217 و هدف خود را از پاسخگویی به صورت غیر قانونی انجام" Weiser گفت: در بیانیه منتشر شده پس از این شورا تصویب این قطعنامه است. "من را تشویق دولت های محلی برای اجرای این قانون به عنوان پیش بینی و پیدا کردن راه مناسب برای نشان دادن حمایت و قدردانی مسئول مأموران اجرای قانون. اگر آنها کاهش به انجام این کار, من انتظار می رود قوه مقننه را در ماه ژانویه برای رسیدگی به این موضوع است."

و این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد در سال آینده. قانونگذاران که دفاع و پشتیبانی SB-217 دریافت کرده است که گسترده هر دو حزب حمایت را تایید کرده اند که آنها را فشار قانون به هر گونه ممکن است نقاط ضعف در قانون جدید از جمله یکی گرینوود است اقدام به استفاده از.

"اگر ما در شهرستانها که می خواهید برای انجام یک طفره از 217 سپس ما ایجاد خواهد شد قوی تر قانون به اطمینان حاصل شود که آنها نیز پاسخگو بد اعمال خود را به ماموران می گوید:" لسلی هیرودیس دنور دموکرات بود که یکی از نخست حامیان این لایحه در قوه مقننه.

جالب اینجاست که حتی اگر یک راه گریز-رایگان قانون شده در این کتاب بسیار زودتر آن را نمی خواهد تحت تاثیر برانگیز ترین اقدام پلیس در سال های اخیر در گرینوود. در سال 2015 یک تیم SWAT تعقیب کردن یک Walmart دزد تخریب یک خانه در گرینوود که در آن scofflaw گرفته بود را پوشش دهد. این شهرستان ارائه شده فقط 5.000 دلار غرامت به صاحب خانه لئو لچ. اگر چه لچ جبران شد توسط شرکت بیمه خود را, او هنوز هم مجبور به پرداخت از جیب برای معافیت و سایر هزینه ها و زخم تحت پیگرد گرینوود نظر خود را در مورد تمام راه را به دادگاه عالی ایالات متحده که کاهش یافته است به آن را بشنوند.

اما لخ نمی شده اند قادر به جمع آوری $25,000 از هر افسر درگیر در از بین بردن خانه خود را, چرا که حتی وکیل خود اعتراف کرد که آنها نمی عمل در ایمان بد است. "هیچ کس سوال که آیا تاکتیک های پلیس شدند معقول" جفری Redfern, یک وکیل است که به نمایندگی از لچ خانواده قبلا گفته Westword .

این روزها هر چند دلیل است که در فصل در گرینوود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب