قورت دادن! هنرمندان مورد حمله در حالی که نقاشی دیواری از نقاب زنان

خیابان هنر رفتن در اطراف دنور بوده و یکی از معدود نقاط روشن در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما پس از آن ای

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

خیابان هنر رفتن در اطراف دنور بوده و یکی از معدود نقاط روشن در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما پس از آن ای با یک جرعه سایه انداختن در کار است که Karlee مریل و Armina Jusufagic انجام شد نقاشی یک نقاشی دیواری بزرگداشت زندگی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بیش از چند هفته گذشته, هنرمندان پشت, خلاق, آژانس زاده تا به حال قرار داده تا چندین نقاشی های دیواری در اطراف شهر خط مقدم حمایت از کارگران است.

ماریل انتزاعی هنرمند که صرف دو دهه نقاشی خیابانی, هنر بود و به تازگی به خانه بازگشت به سده پس از صرف زمان در ساحل شرقی تحصیل در رشته هنر و برقراری خودش در نیوجرسی و نیویورک ، Jusufagic تا به حال فقط سمت چپ سان فرانسیسکو برای دنور که در آن او خود شروع به عنوان یک هنرمند خیابانی.

آنها در ملاقات خود را آغاز آژانس و شروع به ایجاد نقاشی های دیواری که جشن دنور تنوع تشویق مردم برای پیدا کردن شادی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"ما انجام این کار را به بازگشت به جامعه" توضیح می دهد که Jusufagic. "این یک زمان سخت و هنر مردم تغییرات و تغییرات خلق و خوی خود را."

پروژه خود مشغول به کار بود; رهگذران اند مشتاق است. EMT به تازگی کشیده بیش از آمبولانس خود را به منظور گرفتن عکس از نقاشی خود را از یک جراح با پوشیدن یک زن تعجب, ماسک, در برادوی و ایروینگتن محل. "او به ما گفت که او واقعا ممنون برای همه از هنر عمومی که ایجاد شده بود در اطراف شهر است که حمایت از جامعه پزشکی" مریل به یاد می آورد.

این آخرین نقاشی دیواری آنها نقاشی در 18 مه در Colfax خیابان و خیابان فرانکلین — یک تصویر از دو زنان با پوشیدن ماسک و بوسیدن — به نظر می رسید مانند یک روحیه راه برای حمایت از جامعه تجاوز از طریق این بیماری همه گیر.

چند ساعت به این پروژه ماریل ایستاده در نردبان و نقاشی دو زن بوسیدن. در زیر او Jusufagic شد مستندسازی فرایند و نقاشی یک قلب است.

Karlee Mariel on her ladder.گسترش

Karlee مریل روی نردبان.

Armina Jusufagic

"من می توانم به شما بگویم که این مقدار از مردم که فریاد واقعا پیام های مثبت و تشویق از اتومبیل های خود را که در حال عبور از" به یاد می آورد مریل. "مردم بوق و تکان دادن. وجود دارد مردم با دوچرخه و پیاده روی که متوقف شده و آنها حتی از ما تشکر برای ما آوردن نقاشی های دیواری وجود دارد برای زیباسازی چه خواهد بود در غیر این صورت رها شده, بسته بندی, کردن, پیر ساختمان است."

اما شادی است که به زودی قطع شود. مریل شنیده سقوط در برابر دیوار مسدود پایین را نگاه کردم و دیدم نوشابه و یخ ریختن یک جرعه جام نورد پایین پیاده رو.

یک فرد رانندگی با حال پرتاب نوشیدنی در هنرمندان است. نقاشی دیواری و نقاشی دنده خیس بود; به طوری بود Jusufagic دوربین.

"من احساس می کنیم هدف قرار داده و قربانی برای نقاشی یک نقاشی دیواری از دو زن بوسیدن, سکس عمومی می گوید:" مریل. "هر دو Armina و من بسیار هیجان زده در مورد همه بازخورد مثبت و سپس یک جنایت نفرت اتفاق افتاده است."

"این بسیار نگران کننده" می افزاید: Jusufagic که در ارتش خدمت نقش بسکتبال زنان می ایستد و شش فوت قد. در حالی که او با اعتماد به نفس است که او می تواند به اندازه کافی دفاع از خودش او شوکه شده بود. "در حال حاضر ما باید برای مقابله با این نفرت که من حتی نمی دانم که در حال حاضر در دنور."

این دو تا به حال برنامه های به رنگ های مشابه نقاشی دیواری از دو ماسک-پوشیدن مردان, بوسیدن, و در حال حاضر هنرمندان تعجب که آیا آنها باید حرکت رو به جلو با طرح. آنها تصمیم گرفتند که آنها تا به حال.

"Armina گفت:" شما می دانید ما در حال انجام کار درست و ایجاد کار معنی دار اگر اعمال خشونت آمیز مانند این اتفاق می افتد" به یاد می آورد مریل.

این دو فایل نیست یک گزارش پلیس. به جای آنها تصمیم گرفتند برای رسیدن به دیگر مردم در جامعه تجاوز درخواست آنها را به حال زمانی که آنها خود را رنگ بعدی نقاشی دیواری.

"من احساس می کنم مانند بسیاری از ما زندگی می کنند می توانند با استقلال و تجربه آزادی برای بودن که به ما می گوید:" مریل. "اما در یک دوم تقسیم کنیم می توان هدف و تبدیل شدن به قربانیان جنایات نفرت به سادگی برای خودمان و حمایت از انواع جوامع است."

او نگرانی در این مورد خاص دیواری آینده. "من گفت:" وای این نقاشی دیواری می تواند نابود فردا,'" او به یاد می آورد. "شما هرگز نمی دانید چه می تواند رخ دهد و یا چیزی دیگر ضد همجنس فرد می تواند پاک کردن آثار هنری ما قرار دادن."

هنوز هم آنها برنامه به ادامه نقاشی.

"ما امیدواریم که به رنگ نقاشی های دیواری در انواع مختلف از محله ها و پشتیبانی از طیف وسیعی از جمعیت از افراد مختلف از فرهنگ ها...جامعه همجنسگرایان و دگرجنسگونهگان و بشریت به عنوان یک کل می گوید:" مریل. "تصویر بزرگتر در این است که ما همه مستعد ابتلا به بیمار شدن و از دست دادن زندگی ما را در این مهم نیست که ما هستیم.

"ما می خواستیم برای برقراری ارتباط است که بله ما در این با هم, و بله, ما می توانید از طریق این با هم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن