'آن را هنوز هم در نوع خود عجیب و غریب': L. A.-منطقه کسب و کار می گویند بازگشایی با محدودیت و چالش

اصلی در بازار کشاورزان لس آنجلس در پوست گوساله و بره را Toyland بازگشایی شد با تنها یک کارگر در هر شیفت به عنو

توسط MORVARIDEASIA در 28 اردیبهشت 1399

اصلی در بازار کشاورزان لس آنجلس در پوست گوساله و بره را Toyland بازگشایی شد با تنها یک کارگر در هر شیفت به عنوان coronavirus stay-at-home سفارشات در نهایت کاسته کمی.

فروشگاه اجازه می دهد هر کسی در داخل سهشنبه, اما متوقف نمی مشتریان از تلاش.

"ما تا به حال یک مقدار شگفت آور از مردم که در واقع آمده است تا به درب حتی اگر ما تلاش کردیم که به طور عمده تلفن سفارشات" کارمند الی Margolis گفت: "بنابراین من انجام شده است این نوع از چیزی که نیاز به اجرا در سراسر کل فروشگاه و آنها را نشان می دهد چیزی است که آنها ممکن است مانند."

کسب و کار در سراسر منطقه لس آنجلس آخر این هفته شروع به کشف کردن آنچه که جدید عادی مانند نگاه. منظقه وانت اجازه داده شد اما اجتماعی-دورى قوانین مورد نیاز است که این مکان را وارد کنید بسیاری از فروشگاه های که ارائه خدمات ضروری مانند مواد غذایی و دارو است.

تبلیغات

در اینجا یک عکس فوری از آنچه آن را مانند نگاه در این آخر هفته.

Fairfax منطقه


در پوست گوساله و بره را Toyland آن یک آغاز بود.

"این نوع سخت بود. اما من به نوع شکل و پیشنهادات خود را."

مارگولیس از این گفته شده بود چهار مشتریان در این فروشگاه اسباب بازی در اوایل بعد از ظهر شنبه. او به فروش می رسد برخی از پازل یک hobbyhorse و با عرض پوزش! هیئت مدیره بازی.

"در بیشتر قسمت ها, من فکر می کنم هنوز نوع این عجیب و غریب راکد دوره در حال حاضر به خصوص با همه هنوز در تلاش برای refigure به ویژه فروشگاه های مثل ما در تلاش برای ازنو ما تمام برنامه و بازی های کشف کردن که چگونه به نوع عملکرد در این دنیای جدید," او گفت:. "این عجیب و غریب برای اطمینان حاصل کنید."

تبلیغات

لا پونت

گل توسط یوجین در لا پونت شد اجازه می دهد مشتریان به داخل می آیند شنبه اما نیاز به آنها را به پوشیدن ماسک. یک مدیر وجود دارد همچنین در توصیف تلاش برای حرکت به سمت عادی به عنوان سورئال.

"این هنوز هم در نوع خود عجیب و غریب گفت:" مدیر لیز که کاهش یافته است به نام. "من احساس مانند آن را به آرامی بهتر چون ما مردم در آینده و خواستار است."

فروشگاه بوده و جسمی باز از هفته گذشته اما تا به حال شده است در نظر گرفتن آنلاین و تلفن سفارشات قبل از آن.

در حالی که مشتریان به آرامی بازگشت گلفروش مواجه شد های مختلف پرش از روی مانع.

تبلیغات

"مشکل این است که ما در حال محدود در گل ما تامین دلیل چه خبر" لیز گفت. "گل های آن بسیار کمیاب در خارج وجود دارد در حال حاضر. معدود افرادی است که گل های وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر برای درخواست زیادی است."

Melrose خیابان

در سیب طلایی کمیک در ملرس خیابان درها هنوز بسته به مشتریان اما مردم در حال چیدن سفارشات در پارکینگ. صاحب Ryan Liebowitz گفت: مغازه خود را دریافت نکرده حمل و نقل از کمیک جدید از ماه مارس به علت خاموش شدن ناگهانی در چاپ و توزیع و حمل و نقل اما او انتظار جدید کمیک شروع به ورود در هفته آینده.

"طنز فروشگاه کتاب زندگی و مرگ هر هفته با خود حمل و نقل" Liebowitz گفت.

تا منظقه وانت اخیرا مجاز Liebowitz گفت: سیب طلایی شد با تکیه بر مشتریان که مشترک به عنوان از طریق فروشگاه و خرید و فروش آنلاین با گسترش آنلاین حوادث در نظر گرفته شده برای ارتباط با مشتریان است.

تبلیغات

"فروش آنلاین ما در حال از طریق سقف," او گفت:. "ما در حال انتظار در فاز 3 که در آن ما می توانید اجازه دهید مردم در داخل فروشگاه. که اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است."

محله چینی ها

در حال حاضر در خدمت کوچک مستقل کتابفروشی در محله چینی ها که متخصص در آشپزی و آشپزی کتاب. کن کنکپکین که صاحب آن با همسرش میشل Mungcal گفت: مشتریان تا به حال شده است در داخل فروشگاه از ماه مارس و او چرخد و به خرید و فروش آنلاین و در حال کار به نمایش گذاشتن موجودی در وب سایت خود را.

"من هنوز هم فکر می کنم ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد این ویروس که در آن ما می توانیم قطعی انتخاب" کونسپسیون گفت. او گفت که آنها تا به حال یک کودک نو پا و یک کارمند زندگی با بستگان سالمند.

"به نظر می رسد غیر مسئولانه اگر ما فقط به اجازه کسی در آمده است," او گفت:.

تبلیغات

مشتریان سفارش آنلاین و سپس چرخش به آنها را انتخاب کنید تا با فروشگاه در حال حاضر در خدمت به عنوان یک نوع از انبار.

"ما محل کالاهای خود را در یک جدول در خارج از خانه ما," کونسپسیون گفت. "در بسیاری از تکان دادن اما وجود دارد مقدار زیادی از دیگر تعامل است."

پاسادنا

"آن را احساس نمی کند طبیعی" گفت: دونا Tabut, دستیار مدیر, کتاب کوچه در پاسادنا. "ما در درجه اول استفاده می شود-کتاب فروشگاه. بسیاری از مشتریان آنها می خواهم به نگاهی به کتاب است."

مرور بخش مهمی از فروشگاه مدل کسب و کار, او گفت:.

تبلیغات

"کسی که خواهد آمد در آنها نمی تواند پیدا کردن کتاب است که آنها به دنبال و آنها را به ثبت نام با 10 کتاب است که آنها انتظار نیست برای پیدا کردن است."

هنوز فروشگاه بود و گرفتن سفارشات از طریق وب سایت خود و همچنین از طریق تلفن و ایمیل. مشتریان نیز قادر به راه رفتن و نگاه کردن به صفحه نمایش پنجره.

"تا زمانی که شما شش پا را از فروشگاه پوشیدن پوشش صورت خود را, ما سعی خواهیم کرد برای کمک به شما در هر راه ما می توانیم" Tabut گفت. "اما ما نمی توانیم اجازه می دهد تا هر کسی به فروشگاه در این لحظه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب