Kniech, Hancock, فشار افزایش مالیات بر فروش برای بی خانمان خدمات

Councilwoman رابین Kniech و شهردار مایکل Hancock فقط پرده برداری از یک پیشنهاد رای گیری که افزایش دنور مالیات

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

Councilwoman رابین Kniech و شهردار مایکل Hancock فقط پرده برداری از یک پیشنهاد رای گیری که افزایش دنور مالیات بر فروش توسط .25 درصد به صندوق کمک به خدمات برای این شهر جمعیت بی خانمان.

"مردم از دنور شده اند پرشور در مورد بهبود شهر ما پاسخ به بی خانمانی و من سپاسگزار برای جامعه-شورای-شهرداری همکاری است که به ما کمک خواهد کرد ارائه آن هدف مشترک می گوید:" Kniech یک در بزرگ عضو شورای اسلامی در بیانیه ای با اشاره به این که پول تولید شده توسط مالیات بر فروش را افزایش می دهد گزینه های مسکن, اجاره, از کمک ها و خدمات حمایتی. آن را نیز افزایش خواهد داد و افزایش ظرفیت پناهگاه و کیفیت اجازه می دهد به صورت 24 ساعته خدمات مشاوره و مدیریت پرونده."

در حال حاضر وجود دارد $98 میلیون دلار اختصاص داده شده برای مسکن و بی خانمانی در سال 2020 بودجه با توجه به درک, Woodbury, سخنگوی وزارت مسکن ثبات است. Kneich می گوید که افزایش مالیات بر فروش را بکشد در بیش از 40 میلیون دلار در سال, اگر چه در سال 2021 این مقدار خواهد بود به احتمال زیاد چندین میلیون دلار پایین تر به دلیل COVID-19 رکود اقتصادی است.

پرده برداری از این طرح که نیاز به تایید دنور شورای شهر به منظور دریافت در انتخابات ماه نوامبر می آید یک کمی بیش از یک سال پس از دنور رای دهندگان را رد کرد من-300. که ابتکار عمل را لغو تعدادی از قوانین است که طرفداران بی خانمان را دیدم به عنوان جرم بی خانمان, افراد, مانند شهری کمپینگ بان. در مواجهه با یک خوبی تامین می شود مخالفان — که مبارزات انتخاباتی با شعار "ما می توانیم بهتر انجام دهید" — که ابتکار عمل به دست آورد حداقل حمایت از رای دهندگان.

امروز قبل از ژوئیه 1, Hancock, دولت نشان داد که شهردار پشتیبانی از هر دو این افزایش مالیات بر فروش و یک پیشنهاد برای راه اندازی موقت امن سایت های کمپینگ در شهر جمعیت بی خانمان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"همانطور که جامعه ما به شدت به توافق سال گذشته در بحث بر سر طرح 300, ما می توانیم بهتر انجام دهید. حمایت از این طرح این است که یک گام در مسیر درست", Hancock, می گوید, در بیانیه ای.

اگر چه Kniech نشده به طور رسمی ارائه طرح به همکاران خود در شورای, او می گوید که زمانی که او به آنها گفت که در مورد این ایده از آن ملاقات با تعداد زیادی از شور و شوق.

او اذعان دارد که در زمان افزایش مالیات بر فروش است که "بی دست و پا" با توجه به همه گیر ناشی از رکود اقتصادی است. دنور فروش مالیات بر درآمد است که انتظار می رود به کاهش 16.8 درصد برای سال 2020 با توجه به اواسط ماه ژوئن ارائه شده توسط Brendan Hanlon این شهر رئیس امور مالی.

حتی پس از Kniech می گوید این شهر به حرکت رو به جلو با این پیشنهاد به دلیل "خیلی فوری" به عنوان افرادی که تجربه بی خانمانی هستند "در خط مقدم خطر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب