گفت: لبنان در حال نزدیک شدن مرحله بحرانی در ویروس موارد

بیروت (AP) — لبنان, وزیر بهداشت می گوید: از نظر مالی مشکل مدیترانه ای کشور که تا کنون موفق به مهار coronavirus

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

بیروت (AP) — لبنان, وزیر بهداشت می گوید: از نظر مالی مشکل مدیترانه ای کشور که تا کنون موفق به مهار coronavirus کشویی به سمت یک مرحله بحرانی با یک موج جدید در عفونت پس از مستند محدودیت برداشته شد و این فرودگاه بازگشایی شد.

به تازگی به ثبت دو و سه رقم از عفونت های جدید بودند همراه با افزایش untraceable موارد نگرانی است که یک خطرناک در جامعه می تواند به دنبال, وزیر بهداشت حمد حسن آسوشیتدپرس گفت.

لبنان اوایل مستند و دقیق اقدامات حاوی ویروس بودند ستایش برای کاهش اولیه گسترش این بیماری همه گیر. مقامات همچنین به شدت آزمایش انجام آزمون های تصادفی و سریع جدا شده از مناطق آلوده.

اما لبنان را فلج کننده اقتصادی و بحران مالی ثابت کرده است مشکل تر برای مدیریت. در اواخر ماه مارس مقامات شروع به تدریج کاهش هفته طولانی محدودیت انداخت که ده ها هزار نفر از کار; لبنان تنها فرودگاه بازگشایی در ژوئیه 1.

امروز دولت به نظر نمی رسد آماده به دوباره تشدید محدودیت و یا اعمال دیگر کامل مستند.

تا کنون لبنان ثبت کرده است بیش از 2900 عفونت و 41, مرگ و میر, از جمله یکی در خط مقدم دکتر, درگذشت, شنبه در یک بیمارستان در جنوب دو هفته پس از عقد قرارداد COVID-19. حسن گفت: اواخر تشخیص مقصر مرگ 32 ساله پزشک. برخی از 150 کارکنان پزشکی آلوده شده اند و تنها تعداد کمی از آنها تبدیل شدن به بیمار.

بازگشایی این فرودگاه بیروت و پس از آن شکست لبنان از بازگشت از خارج از کشور و بستگان خود را به رعایت دقیق جداسازی اقدامات باعث افزایش عفونت حسن گفت. بسیاری از بازگشت شرح بازدید بستگان و با حضور در گردهمایی های اجتماعی است که کمک به گسترش ویروس. موارد جدید به اوج خود رسید و در هفته گذشته با عنوان بالا که 170 در یک روز از به طور متوسط کمتر از 20 روز در ماه قبل است.

"خطر جامعه گسترش است هنوز هم ممکن است به این دلیل که کشور باز کرده است تا" حسن گفت: در مصاحبه با AP در اواخر روز دوشنبه.

با وجود پایین مرگ و میر و سطح پایین از تخت بیمارستان حضور وزیر هشدار داد که بیش از 20 درصد از عفونت های جدید untraceable.

"زمانی که آنها untraceable و من نمی توانم ردیابی خوشه که من باید برای رسیدن به, پس از آن من شروع به نگران باشید که ما در حال کشویی به مرحله, چهار," او گفت:. "ما هنوز در دوره بحرانی بین سه مرحله به مرحله چهار."

مرحله چهار را ضروری بازگشت به مطلب مستند اقدامات هر چند آن را "هنوز خیلی زود" را در نظر بگیرید که گزینه او اضافه شده است.

در ابتدا مردم در خانه مانده برای ماه کمک شامل گسترش ویروس حسن گفت. در حال حاضر نیازهای خود را به زندگی می کنند باید در نظر گرفته شود — یک معضل رو به همه کشورها دست و پنجه نرم کردن با رکود فعالیت های اقتصادی در میان است. virus.

لبنان بحران predates این ویروس که فقط شتاب فقر و نرخ بیکاری در حال حاضر در 45 درصد و بیش از 30 درصد بود.

قبل از coronavirus لبنان شد و در حال حاضر رفتن را از طریق آن بدترین بحران اقتصادی و مالی. بسیار مدیون دولت یو بی اس در بازار در پرداخت آن بدهی در ماه مارس; بانک ها تحمیل غیر رسمی کنترل سرمایه برای جلوگیری از خشک شدن بیشتر از نقدینگی و ارز خارجی. در سراسر کشور تظاهرات خواستار اصلاحات عمده ای از دولتی که شکست خورده برای به دست آوردن گسترده داخلی و یا بین المللی حمایت در حالی که مذاکرات برای کمک از صندوق بین المللی پول متوقف شده است.

بحران قرار داده و فشار بر منابع و تهدید سوخت که مطرح شده زنگ هشدار میان این کشور بودند که با تکیه بر ژنراتور و سوخت خریداری شده در بازار سیاه نرخ. بيمارستانهای دولتی و خصوصی هشدار داد که آنها ممکن است قادر به نگه دارید تا با افزایش عفونت; بیمارستان های خصوصی تهدید به تعطیل و گفت انباشته دولت بدهی محدودیت های بانکی و ارز سقوط در حال ساخت عملیات خود را غیر قابل تحمل.

حسن گفت: او در شمارش دولت برای ادامه به ارائه برای بیمارستان ها و اضافه کرد که یک "کمربند ایمنی" تامین مالی تا پایان سال در دسترس است به اطمینان حاصل شود که هر دو بيمارستان خصوصی و دولتی همچنان به کار گیرند.

اما او همچنین درخواست کرد در امکانات بهداشتی به قرار داده تا با اقتصادی بحران لبنان مواجه است. او گفت: مجلس تصویب کرده بازپرداخت یک تکه از بدهی های برجسته اما ارز سقوط عمیق تر شدن است ،

"امروز همه این ترس ها مشروع است. ما در زندگی از یک روز به دیگری" او گفت:. "ما نباید ترساندن شهروند که در حال حاضر در بسیاری از روانی و اخلاقی استرس و نگرانی در مورد مواد غذایی خود را اجتماعی و امنیت اقتصادی است. اجازه دهید را نیز اضافه کنید و آن را تضعیف سلامت خود ایمنی است."

اعضای لبنان بسته های پول دولت را متهم به رقبای سیاسی از آن را به تلاش برای شکست به دنبال برای جلوگیری از کمک های بین المللی. شبه نظامی حزب الله که پشت دولت فعلی را متهم به ایالات متحده گفته توقف ارز خارجی از رسیدن به لبنان به عنوان یک راه برای فشار به ایران-حمایت گروه همراه با تحریم.

حسن گفت: استراتژی خود را برای تقویت بخش بهداشت عمومی که ویران شده است در این کشور جنگ داخلی به پایان رسید که در سال 1990. لبنان به شدت متکی بر بیمارستان های خصوصی اما امکانات عمومی شده اند در خط مقدم تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

حسن گفت: او را با استفاده از وام بانک جهانی به تجهیز و آماده سازی بیمارستان های دولتی.

"ما باید همکاری ... قادر به عبور از این مرحله دشوار است که ملت ما این است که رفتن را از طریق," او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب