شش فقره تجاوز به باتری ها را در برابر سابق USC, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall

لس آنجلس دادستان ها باید ثبت شش فقره تجاوز جنسی و باتری در برابر خوار USC, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall د

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

لس آنجلس دادستان ها باید ثبت شش فقره تجاوز جنسی و باتری در برابر خوار USC, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall دستگیر شد و سال گذشته پس از او متهم به سوء رفتار جنسی توسط صدها نفر از دانش آموزان سابق.

Tyndall و 73 بود به اتهام پنج فقره جنسی, نفوذ در ناخودآگاه فرد و یک تعداد از باتری جنسی با تقلب در یک شکایت اصلاح شده پنج شنبه با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

این دیرین پزشک دستگیر شد و در ماه ژوئن 2019 و متهم با 29 جنایات بر اساس اتهامات سوء رفتار جنسی ساخته شده توسط 16 زنان در مورد حوادث بین سال های 2009 و 2016. کارآگاهان از اداره پلیس لس آنجلس را سرقت-قتل تقسیم ارائه شده 145 موارد به دادستان در مورد اتهام سوء استفاده جنسی از Tyndall سابق بیماران, اما بسیاری از آنها در خارج از اساسنامه محدودیت ها.

این اتهامات جدید مربوط به حملات قرار گرفت که بین سال های 2011 و 2015 در USC مرکز بهداشت دادستان گفت. اگر محکوم از همه اتهامات Tyndall چهره تا 64 سال در زندان است. وی قرار است در دادگاه در اواخر ماه جولای.

تبلیغات

یک 2018 بار تحقیقات نشان داد Tyndall شده بود موضوع شکایت از سوء رفتار جنسی در USC قدمت آن به دهه 1990 با دانش آموزان بارها و بارها متهم او را از درگیر شدن در آزار و اذیت جنسی در طول لگن امتحانات. اما آن را تا سال 2016 زمانی که یک پرستار گزارش او را به یک بحران تجاوز مرکز که او به حالت تعلیق در آمد. او اجازه داده شد به بی سر و صدا استعفا با سنگین پرداخت سال بعد.

Tyndall را رد کرده است همه تخلف است. یک ایمیل برای خود وکیل لئونارد Levine, به دنبال نظر پنج شنبه بود و بلافاصله بازگشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب