دست ماهی ؟ آکواریوم اقیانوس آرام در ساحل طولانی بازگشایی این آخر هفته

دلقک ماهی و شقایقهای دریایی و دیگر نیاز دیده می شود تنها در "در جستجوی نمو." بازدید کنندگان می توانند دوباره م

توسط MORVARIDEASIA در 23 خرداد 1399

دلقک ماهی و شقایقهای دریایی و دیگر نیاز دیده می شود تنها در "در جستجوی نمو." بازدید کنندگان می توانند دوباره مشاهده موجودات دریایی در فرد در ساحل طولانی این آکواریوم اقیانوس آرام.

پس از بسته شدن برای نزدیک به سه ماه در میان COVID-19 گیر آکواریوم را بازگشایی به اعضای ابتدا در 10:45 صبح جمعه و دوباره در ساعت 9 صبح روز شنبه. روز یکشنبه آکواریوم را دوباره باز به عمومی در ساعت 9 صبح با توجه به وب سایت خود را.

صلح آمیز سفر به آکواریوم ممکن است ضد و نقیض از یک تمرین شدید در ورزشگاه — یکی دیگر از بخش لس آنجلس اقتصاد است که بازگشایی جمعه — اما آکواریوم مقامات فکر می کنم این ممکن است فقط آنچه مورد نیاز پس از اقامت در خانه سفارش شده است که در جای خود از اواسط ماه مارس.

"آکواریوم بسیار آرام و تماشای حیوانات در این نمایشگاه می تواند بسیار آرامش بخش" سخنگوی کلر اتکینسون گفت. "این هم یک محل که در آن خانواده ها می آیند برای فرار."

تبلیغات

بازدید خواهد شد توسط رزرو تنها و ظرفیت محدود خواهد شد. در حالی که آکواریوم می تواند بین 10 ، 000 و 13,000 مردم آن اجازه خواهد داد که تنها حدود یک چهارم است که در داخل هر روز.

اتکینسون گفت: رزرو جمعه بودند با شکوه در حدود 800 تا 1000.

آغاز هفته آینده به طور منظم ساعت خواهد بود 9 صبح تا 6 بعد از ظهر دوشنبه تا پنج شنبه و از ساعت 9 صبح-9 p. m. دوشنبه از طریق جمعه.

مهمانان باید ماسک پوشیدن حفظ فاصله اجتماعی و مسافرت در گروه شش یا کمتر مردم است. بازدیدکنندگان درجه حرارت بررسی می شود قبل از ورود و ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود در طول آکواریوم.

تبلیغات

برای جلوگیری از پتانسیل گسترش coronavirus چندین برنامه ها در وقفه از جمله حیوانات ملاقات و خوش آمد می گوید و در پشت صحنه تور. در شمال اقیانوس آرام لمس آزمایشگاه خرچنگ نعل اسبی لمس آزمایشگاه و کوسه تالاب منطقه بازی کودکان, بسته, مقامات گفت.

هر چند برخی از فن مورد علاقه های شما از جمله طلسم ظاهر نمی شود در دسترس reimagined صخره های مرجانی نمایشگاه اولین. دریا علاقه مندان می توانید یک "مجازی شیرجه" به هوندا اقیانوس آرام سند چشم انداز تئاتر و دیدار با ساکنان جدید از جمله یک لاک پشت دریایی سبز در یک red-footed مهلک و چراغ قوه ماهی.

"چراغ قوه ماهی را درخشان ارگان های زیر چشم خود را که پر از باکتری های زیست تاب گفت:" اتکینسون می یابد که ماهی به خصوص enthralling. آنها "باید نوع فلپ به طوری که آنها می تواند به نوبه خود در اطراف ارگان پس از آن لرزش و خاموش."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب