مونتگمری Co. ارائه دهندگان مراقبت از کودکان می تواند به زودی اعمال می شود برای COVID-19 بودجه امداد

شروع دوشنبه بعد از ظهر ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در Montgomery County Maryland می توانید درخواست برای کم

توسط MORVARIDEASIA در 9 تیر 1399

شروع دوشنبه بعد از ظهر ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در Montgomery County Maryland می توانید درخواست برای کمک های مالی برای جبران ضرر و زیان مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شهرستان گفت: مراقبت های اولیه و آموزش و پرورش طرح بازیابی صندوق ارائه خواهد شد کمک های مالی به واجد شرایط دارای مجوز مرکز مراقبت از کودک, برنامه ثبت نام خانواده, مراقبت از کودک در خانه و نامه انطباق برنامه های.

آنلاین نرم افزار باز می شود در 3 p. m. روز شنبه, ژوئن 29. برای اطلاعات بیشتر, بازدید, شهرستان, دولت, وب سایت.

اعطای حداکثر متفاوت از $75,000 برای یک سایت تا 250.000 دلار برای چهار یا بیشتر از سایت.

به شورای شهرستان اختصاص داده شده 10 میلیون دلار و در مجموع تسکین کمک های مالی.

برای اینکه واجد شرایط این امکانات مراقبت از کودک باید در مونتگومری و 60 درصد از کودکان خدمت در هر یک از سایت باید ساکنان شهرستان با توجه به انتشار اخبار.

سایت نیز باید آماده برای بازگشایی توسط Aug. 31.

اولویت داده خواهد شد به "برنامه های خدمت خانواده با درآمد محدود و کودکان با نیازهای ویژه و همچنین سایت های ارائه مراقبت از کودکان در هدفمند کدهای پستی" شهرستان گفت.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب