پلیس در حال بررسی نوجوان تیراندازی مرگبار در هالیوود است که ممکن است در تصویری

پلیس لس آنجلس در حال تحقیق در مورد تیراندازی منجر به مرگ یک دختر نوجوان در هالیوود اوایل یکشنبه که به نظر می ر

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

پلیس لس آنجلس در حال تحقیق در مورد تیراندازی منجر به مرگ یک دختر نوجوان در هالیوود اوایل یکشنبه که به نظر می رسد دستگیر شده اند در فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی.

17-ساله زده شد تیراندازی در نزدیکی محبوب کشش از بلوار هالیوود در خیابان کوهستانی در حدود 12:15 صبح یکشنبه و در صحنه مرده گفت: پلیس لس آنجلس مامور لوئیس گارسیا. پزشکی قانونی هنوز منتشر قربانی هویت است.

به عنوان بخشی از تحقیقات کارآگاهان در حال مطالعه حداقل دو فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی که به نظر می رسد برای نشان دادن لحظات قبل و بعد از عکسبرداری است.

"ما آنها را دیده کارآگاهان در حال رفتن به آنها را بررسی کند" گارسیا گفت.

تبلیغات

در یکی از کلیپ ها, یک خودرو دیده می شود به انجام یک حلقه ای در تقاطع قبل از مبارزه است. تقاطع پوشیده شده بود در ترمز.

دو کلیپ هر یک کمتر از 30 ثانیه طولانی و ارسال شده به توییتر حدود یک ساعت پس از تیراندازی نشان می دهد حداقل سه مرد و اطراف آن و حمله به یک چهارم مردان در خیابان در کنار محدود کردن در هالیوود و هایلند تقاطع.

در طول غوغا وجود دارد یک فلش از نور و صدای سه شلیک شد و سپس تقریبا همه بلافاصله پراکند.

هر دو فیلم پایان نمایش بدن یک دختر دروغ گفتن رو به پایین, بی, در پیاده رو. در یکی از ویدئوها کسی شنیده می شود گفت: "آنها ... شات خود را." دیگر کسی فریاد یک نام دختر و تلاش برای حرکت خود را.

تبلیغات

"دختری که به ضرب گلوله کشته شد تا به حال به معنای واقعی کلمه هیچ ربطی به با هر چیزی و یا شما فقط ساخته شده ماشین صحنه راه داغتر...RIP به آن دختر بچه" یکی از ویدئو نوشتن شرح تصاویر و جزئیات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب