اعتراض اهداف گرینوود شورای اجتناب از پلیس اصلاحات قانون

محلی دانش آموزان دبیرستان خواهد بود معترض در خارج از شهرستان گرینوود سالن در 4 بعد از ظهر امروز در جولای 9.گری

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

محلی دانش آموزان دبیرستان خواهد بود معترض در خارج از شهرستان گرینوود سالن در 4 بعد از ظهر امروز در جولای 9.

گرینوود شورای شهر فقط تلاش یک پایان اجرا در سراسر کلرادو پلیس جدید اصلاح قانون عبور از یک قطعنامه اعلام کرد که شهر خود را دفاع افسران پلیس و پوشش هزینه های قانونی خود را متصل به هر دعاوی آورده تحت SB-217, یک جارو دو حزبی پلیس پاسخگویی و اصلاح لایحه کلرادو مقننه در ماه گذشته. قانون جدید شامل یک ماده است که ایجاد می کند تا $25,000 در شخصی مسئولیت مدنی برای مأموران اجرای قانون که کارفرما تعیین می کند که افسر عمل در ایمان بد و یا می دانستند که آنچه آنها انجام می دهند غیر قانونی بود; شورای حرکت را انتخاب کنید تا تب که.

"این یک گام بزرگ به عقب برای حذف هر شخصی افسر مسئولیت و نوع یک افسر پوست از بازی که قرار بود به بازی می گوید:" رمزی Headrick, یک سال قبل ارشد در گیلاس نهر دبیرستان است که سازماندهی کردند. Headrick, که در راهپیمایی های اخیر اعتراض ها در هر دو دنور و شفق تماس شورا حرکت "fascistic" و "بسیار نفرت انگیز است."

شورای تکرار ثروتمند جنوب دنور حومه را بسیار متفاوتی از خود عمل است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"من فکر می کنم آن را به خوبی می رود فراتر از نشان دادن حمایت برای ما افسران که همه ما باور داریم و می خواهید به انجام," عضو شورای دیو بولاک گفت: قبل از تصویب این قطعنامه به اتفاق آرا در جولای 6. "من فکر می کنم آن را نیز می فرستد یک پیام به واقعا جامعه, دولت, این, کشور, است که ما باید یک نگرش های مختلف نسبت به اجرای قانون و حاکمیت قانون در گرینوود....ما در حال حمایت از حاکمیت قانون و اساسا ارسال یک پیام برای ما ساکنان که اگر شما زندگی می کنند در این جامعه افسران ما در حال رفتن به انجام همه آنها می توانند به شما در حفظ و امن است."

Councilwoman آن Ingebretsen سپس افزود که گرینوود اداره پلیس در حال حاضر ساخته شده بسیاری از "به جلو فکر کردن نوع پیشرفت" که در حال حاضر فقط در حال اجرا در دیگر سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور است. "ما در نیروی پلیس است که جلوتر از منحنی," او گفت:.

Westword درخواست مصاحبه با هر دو شهرستان گرینوود دادستان شهرستان و مدیر که اتفاق می افتد به این شهر سابق رئیس پلیس اما یک سخنگوی گرینوود کاهش یافته و کسانی که درخواست و گفت که این شهر خواهد بود با انتشار بیانیه ای بعد از امروز.

دنیس Maes, عمومی سیاست مدیر در ACLU کلرادو اشاره می کند که حل شد فقط یک قطعنامه و یک فرمان "بنابراین آن است که واقعا هیچ تاثیر قابل توجهی." پس گرینوود نشده است تمرکز مسئولیت مدنی مورد مربوط به یک افسر پلیس پس از قانون جدید به اثر رفت قطعنامه هنوز آزمایش شده است.

"وجود خواهد داشت موارد که در آن از آن خواهد شد شرم آور برای شهرستان برای پیدا کردن 'حسن نیت' و قطعا بسیاری در خاکستری" مائس می افزاید. "که گرینوود فکر آن ضروری به قانون در حمایت از اجرای قانون به سرعت ممکن است می گویند بسیاری در مورد شورا در اولویت است."

لسلی هیرودیس یکی از قهرمانان اصلی از SB-217 عمومی متنبه گرینوود شورای شهر برای آن حرکت می کند. "این یک مثال از اینکه چگونه خطرناک 'خط نازک آبی رنگی است. گرینوود رهبری آن رئیس سابق پلیس اعلام کرده است که آن را به حفاظت از افسران خود را بدون توجه به آنچه که — حتی کسانی که در عمل در ایمان بد آسیب رساندن به شهروندان است. این است که نه فقط اشتباه آن را خطرناک" هیرودیس توییتی در جولای 9.

خواسته Westword برای خود حقوقی نظر در قطعنامه دادستان کل فیل وایزر ایالت می گوید: "اگر دولت های محلی تصویب قطعنامه به جای پتو سپر خود را برای مأموران اجرای قانون بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در عمل در ایمان بد آنها در برابر روح SB 20-217 و هدف خود را از پاسخگویی به صورت غیر قانونی انجام شده است. من را تشویق دولت های محلی برای اجرای این قانون به عنوان پیش بینی و پیدا کردن راه مناسب برای نشان دادن حمایت و قدردانی مسئول مأموران اجرای قانون. اگر آنها کاهش به انجام این کار, من انتظار می رود قوه مقننه را در ماه ژانویه برای رسیدگی به این موضوع است."

Headrick موافق با Weiser که گرینوود اقدامات در برابر هدف از SB-217. "تنها تقاضا برای این اعتراض این است که آنها که لغو قطعنامه و نگه دارید و افسران خود را پاسخگو" او می گوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن