در اعتراض به سرنگونی اندرو جکسون مجسمه در نزدیکی کاخ سفید

سی پلیس گفت که آن را به نظر می رسد که معترضان روز شنبه در تلاش بودند برای خراب کردن یک مجسمه از اندرو جکسون د

توسط MORVARIDEASIA در 3 تیر 1399

سی پلیس گفت که آن را به نظر می رسد که معترضان روز شنبه در تلاش بودند برای خراب کردن یک مجسمه از اندرو جکسون در یک پارک در نزدیکی کاخ سفید است.

سی و پلیس ایالات متحده پارک پلیس منتقل تظاهرکنندگان را از میدان لافایت پارک به عنوان معترضان بگویید NBC Washington که آنها می خواستند به پاره کردن مجسمه اندرو جکسون واقع در نزدیکی کاخ سفید است.

یک خط از اجرای قانون تشکیل شد به تلاش برای متوقف کردن معترضان از به دست آوردن دسترسی به, مجسمه, NBC Washington را Shomari سنگ گفت fardia electronics. زودتر او گفت: برخی از معترضان قرار دادن طناب در اطراف مجسمه در تلاش برای آن را پایین بکشید.

سنگ گفت: معترضان بودند با اسپری چیزی که سوخته و چشمان خود را.

نیز وجود دارد یک آتش سوزی کوچک در مقابل سنت جان کلیسا که به سرعت خاموش و حروف B-H-A-Z نوشته شده در ستون کلیسا که مخفف خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه fardia electronics دن Friedell گزارش شده است.

کلیسا شده بود آسیب دیده زودتر در سومین شب از اعتراضات و آن کلیسا که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تا به حال عکس او را گرفته در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس پس از اجرای قانون پاکسازی این منطقه شد.

اوایل روز دوشنبه چهار افسر مجروح شدند و دو نفر قرار داده شد و تحت بازداشت و پس از یک زد و خورد در گرفت در بعد از ظهر در اطراف سیاه زندگی ماده پلازا در مرکز شهر سی

سی پلیس گفت: ماموران پاکسازی اردوگاه بودند که در داخل و اطراف پلازا در 16 و ثانیه, خیابان شمال غربی در حال انجام تظاهرات.

پلیس معلوم نیست در مورد چه چیزی منجر به افسران صدمات.

تکذیب کردند و معترضان گزارش در توییتر که اسپری فلفل استفاده شد در برابر جمعیت. رئیس پیتر Newsham اما گفت واشنگتن پست که اسپری فلفل در واقع استفاده می شود.

آن را نیز ناشناخته برای آنچه در آن دو گزارش دستگیری ساخته شد.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد ده ها تن از سی پلیس دوچرخه فریاد "حرکت" و حرکت جمعیت بر روی پیاده رو.

قوی وجود دارد که حضور پلیس در این منطقه برای نظارت بر چند صد نفر از معترضان.

منطقه اطراف میدان لافایت شده است این سایت از ناآرامی های پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس — از جمله خشونت حذف معترضان مسالمت آمیز قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op خارج از سنت جان کلیسای اسقفی در تاریخ 1 ژوئن.

این داستان در حال توسعه باقی بماند. بررسی را با fardia electronics اخبار برای آخرین.

Fardia electronics جک گر و دن Friedell کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن