شواهد قوی زلزله گسل اجرا از طریق سایت هالیوود, آسمان خراش ها, دولت می گوید

دولت زمین شناسان به این نتیجه رسیده اند شواهد قوی وجود دارد که چندین زلزله گسل اجرا را از طریق سایت از بحث برا

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

دولت زمین شناسان به این نتیجه رسیده اند شواهد قوی وجود دارد که چندین زلزله گسل اجرا را از طریق سایت از بحث برانگیز آسمان خراش توسعه پیشنهادی برای, هالیوود, سوابق به دست آمده توسط بار نشان می دهد.

نامه ای از کالیفرنیا زمین شناسی به لس آنجلس برنامه ریزان شهرستان به دست آمده از طریق پرونده های عمومی عمل می کنند درخواست می آفریند سوال جدید در مورد هالیوود مرکز توسعه. این پروژه خواستار 46 - و 35-داستان آسمان خراش ها که پهلو مشهور Capitol Records, برج همراه با دو ساختمان برای کم درآمد ارشد ساکنان که هر پایه 11 داستان بلند است.

"این مطالعات به شدت به حمایت از حضور فعال ... گسل رشته ورود شرقی هالیوود مرکز ملک" در این نامه گفت. "همه مهمتر ترکیب داده ها نشان می دهد که بیش از یک ... تقصیر اثری از هالیوود گسل عبور پیشنهادی سایت پروژه."

دولت همچنین با اشاره های اخیر زمین شناسی ایالات متحده بررسی گزارش که چهار موازی بخش از هالیوود گسل شناسایی شده فقط در شرق اموال که معتقد به گسترش تحت توسعه است.

تبلیغات

برای سال, دولت, دانشمندان گفت: شواهدی وجود دارد زلزله گسل برش از طریق یک نوار از هالیوود است. در سال 2014 مقامات دولتی نقشه برداری هالیوود خطا قادر به بزرگی 7 زلزله نشان داده شده است در حال اجرا از طریق این منطقه است.

اما متوقف نشده نیویورک-بر اساس توسعه و لس آنجلس مسئولان شهرستان از دفاع از $1 میلیارد دلار طرح که ایجاد هالیوود بلندترین و بزرگترین توسعه است.

Map of the Hollywood Center project development over faults in Hollywood.

(لورنا Elebee / لس آنجلس تایمز)

فیلیپ Aarons بنیانگذار هزاره شرکای این هفته مورد مناقشه دولت نتیجه گیری همانطور که او در گذشته است.

تبلیغات

"روشن است که داده ها با اتکا دولت به طور قابل توجهی در کیفیت پایین تر به اطلاعات به دست آورد از گسترده حفر ترانشه انجام شده در سایت ما" Aarons در بیانیه ای گفت. "ما همچنان به کار مجدانه با شهر به نقد و بررسی هر و همه اطلاعات با هدف اطمینان از ساخت و ساز از مهمترین لرزه ساختار امن در تاریخ لس آنجلس است."

Aarons گفت جدید, زمین شناسی, گزارش آماده شد برای پیش نویس اثرات زیست محیطی گزارش که منتشر شد در اوایل این سال است. دوباره آن نتیجه گیری شده اند وجود دارد هیچ زلزله گسل در اموال است که باید نقل مکان کرد و پس از آخرین عصر یخبندان "و این سایت امن است برای ساخت در با توجه به ایالت و شهر مورد نیاز است."

A parking lot on Vine Street next to the Capitol Records Tower is the proposed site for the Hollywood Center project.

یک پارکینگ در خیابان واین بعدی به Capitol Records برج پیشنهادی سایت برای هالیوود پروژه مرکز.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

Aarons گفت: هالیوود مرکز سایت پروژه "شده است و این موضوع از گسترده ترین ژئوتکنیک تست از هر گونه ملک در هالیوود است. از سال 2012 تا سال 2019 هفت گسل تحقیقات انجام شد. در هر صورت این مطالعات به این نتیجه رسیده اند که وجود گسل فعال در سایت پروژه."

تبلیغات

کالیفرنیا زمین شناسی گفت: وجود محدودیت در مطالعات قبلی ذکر شده توسط نویسنده به عنوان شواهد از عدم وجود یک گسل. به عنوان مثال آژانس دولتی گفت: گسل ترانشه کاوش های باستان شناسی در سال 2014 بود حفر طولانی به اندازه کافی برای توسعه به رد دولت قبلی نتیجه رسیدند که یک فعال زلزله گسل زد زیر ملک.

زلزله شناس لوسی جونز گفت: کالیفرنیا زمین شناسی طلا-استاندارد علمی خودگردان برای به رسمیت شناختن محل گسل در کالیفرنیا است.

"است که کار خود را گفت:" جونز سابق صندلی کالیفرنیا لرزه ای در کمیسیون ایمنی و سابق علوم مشاور ایمنی لرزه ای برای شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti. "و آنها می گویند مطالعات آنها به شدت حمایت از حضور فعال گسل رشته در اموال است."

دفتر شهردار به نظر نمی علنا در دولت نامه.

تبلیغات

که قبلا شناخته شده به عنوان هزاره, هالیوود, هالیوود مرکز پروژه قرار بود نزدیک به 1.3 میلیون فوت مربع توسعه فضای در مورد 4½ هکتار از زمین های اضافه کردن بیش از 1000 مسکونی واحد مسکونی و بیش از 30 ، 000 فوت مربع از خرده فروشی و رستوران فضا. جایگزین طرح شامل ایجاد بیش از 880 واحد مسکونی و 220 اتاق هتل.

قانون کالیفرنیا به طور کلی ممنوع ساخت و ساز ساختمان به طور مستقیم در بالای زلزله گسل. ساختمان و خطرات فاجعه بار سقوط اگر آن را نشسته بر روی زمین است که انشعابات جدا در طول یک زلزله که در آن یک طرف گسل lurches گذشته دیگر.

در بزرگی 6.6 Sylmar زلزله 1971 80 درصد از ساختمان ها در زمین که در آن گسل پاره سطح رنج می برد متوسط تا شدید آسیب در حالی که تنها 30 درصد از ساختمان های ساخته شده کمی دورتر دچار چنین آسیب.

تبلیغات

Attorney Robert P. Silverstein

وکیل رابرت P. سیلوراستاین به نمایندگی از صاحب خانه گروه ها و فعالان مخالف هالیوود پروژه مرکز نمایش یک نقشه نشان دادن دو زمین لرزه مطالعات جداگانه توسط سازمان های دولتی است که هشدار می دهند که پیشنهاد بالا افزایش پروژه نشسته بود بالای سایت عبور توسط فعال زلزله گسل خطوط.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

موجود نقشه گسل هالیوود کشیده شده توسط مقامات دولتی در سال 2014 در حال حاضر مکان های مسیر هالیوود گسل زیر پیشنهاد 46-داستان شرق ساختمان و در زیر و یا بسیار نزدیک به 11-داستان شرق ارشد ساختمان محل سكونت.

در سال 2015 این لوس آنجلس بخش ساختمان و ایمنی و سپس به رهبری ریموند چان را رد کرده و دولت را استنتاج و طرفه با توسعه زمین شناس. مقامات شهر توافق کردند که زلزله گسل احتمالا واقع در اعماق اموال, اما آن است که خیلی قدیمی در نظر گرفته شود فعال است.

هنوز توسعه متوقف شد توسط لس آنجلس برتر قاضی دادگاه در سال 2015 که حکم داد که این پروژه را در توضیحات ذکر شده در آن اثرات زیست محیطی گزارش شده بود بیش از حد مبهم اجازه معقول و معنی دار نقد و بررسی. حکم پرتاب از شهر قبلی تصویب پروژه. قاضی حکم تایید شد توسط یک دولت دادگاه تجدید نظر در سال گذشته است.

تبلیغات

پس از سال 2014 شده اند وجود دارد تعدادی از پیشرفت های علمی ساخته شده توسط دولت های فدرال و ایالتی دانشمندان در نقشه برداری, زلزله گسل.

در بررسی زمین شناسی ایالات متحده و در کالیفرنیا زمین شناسی منتشر شد 48 صفحه گزارش جزئیات آخرین علم که در آن برای تلفن های موبایل گسل نشسته بر روی گسل-پیدا کردن روش به نام هدایت موج. این یک تکنیک است که در آن دانشمندان می توانید شلیک یک موج صدا کردن یک مظنون به سطح گسل و ابزار می توانید بررسی کنید که آیا آن را در واقع یک گسل.

این روش ثابت شده است که بسیار دقیق در شناسایی محل گسل ها که در آن آنها با سطح گفت: دولت سابق زمین شناس جان Parrish.

تبلیغات

در مورد هالیوود, مرکز, نتایج آزمون نه تنها تایید زلزله گسل دولت نقشه برداری به رفتن را از طریق املاک در سال 2014 اما شناسایی سه جدید اضافی و موازی گسل رشته — همه فقط در شرق پیشنهادی توسعه گفت: Parrish بود که رئیس کالیفرنیا زمین شناسی در زمان مطالعه انجام شد.

"آن را به تمام راه را از طریق" و همچنان غرب به هالیوود پروژه مرکز بسته Parrish گفت. "آنها فقط نمی اجرا کنید تا به محدود و متوقف شود. متاسفانه, آنها در حال رفتن به رفتن را از طریق آن قطعه از اموال."

پیشنهاد 35-داستان وست ساختمان نیز نزدیک گسل. به دلیل راه آن است که زاویه دار به زمین در سطح این امکان وجود دارد که برج را بنیاد می تواند ساخته شده است سوار بر اسب در دو طرف گسل Parrish گفت. در چنین سناریو پایه و به طور ناگهانی می تواند ضربه محکم و ناگهانی به عنوان یک طرف گسل حرکت می کند در گذشته دیگر در یک افق تنظیم صحنه برای یک فاجعه بار سقوط.

تبلیغات

داده های جدید نشان می دهد یک خط گسل اجرا می شود در زیر یک مجتمع آپارتمانی لوکس ساخته شده در محل سابق KFWB-رادیو AM studios در 6230 خرما سنت است که همچنین به عنوان شناخته شده 1755 Argyle Ave. Parrish گفت.

این سایت فقط در شرق Capitol Records, برج, به, 18 داستان پیچیده به نام Argyle, خانه, طراحی و توسعه توسط مرتبط Cos. و باز در سال 2018 است.

Attorney Robert P. Silverstein represents homeowner groups and activists opposed to the Hollywood Center project.

وکیل رابرت P. سیلوراستاین نشان دهنده صاحب خانه گروه ها و فعالان مخالف هالیوود پروژه مرکز.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

در سال 2014 مقامات دولتی حذف از نقشه یک خط گسل است که پیشنهاد شد به اجرا تحت سابق KFWB studios پس از آزمون نشان داد که گسل غیرفعال است. اما Parrish گفت: شواهد کشف شده به تازگی شناسایی چگونه یک گسل در نزدیکی هالیوود دادگاه — حدود دو پنجم از یک مایل به شرق Argyle خانه — فعال است.

تبلیغات

"اگر آن را فعال در یک منطقه بر روی گسل کل گسل در نظر گرفته شده است فعال" گفت: Parrish که منجر کالیفرنیا زمین شناسی از سال 2005 تا سال 2018 است. "بعید است که این رشته از گسل — ریموند هالیوود و سانتا مونیکا که همه نشان داده شده است به طور فعال برای 110-مایل-کشش طولانی — که ... هکتار است که آنها می خواهند برای ساخت یک هزاره ملک در فعال نیست."

در بیانیه ای مرتبط Cos. اختلاف اخیر دولت و مطالعات به عنوان "نه به عنوان دقیق در پیدا کردن اگر یک گسل فعال است و بنابراين نه روش توصیه شده برای تعیین فعالیت گسل."

Parrish گفت: کالیفرنیا زمین شناسی به طور سنتی در تماس با دولت های محلی به آنها هشدار اگر زیادی توسعه ممکن است نشستن در محیطی ناپایدار زمین.

"آن را برای بهداشت عمومی بهداشت عمومی و ایمنی. عمومی در حال حاضر برای آن پرداخت می شود به طوری که آنها نیز ممکن است دسترسی به آن" Parrish گفت. "ما نمی باید سهمی در این که آیا آن را ساخته شده یا نه اما ما قطعا می خواهید تصمیم گیری ساخته شود [رهبران] به طور کامل آگاه از آنچه در زمین شناسی خطرات ممکن است برای این منطقه است."

تبلیغات

کالیفرنیا زمین شناسی رد درخواست مصاحبه.

یکی کالیفرنیا پروژه که نمی دریافت توجه از آژانس دولتی قبل از آن ساخته شده بود و همچنین طراحی و توسعه توسط هزاره همکاران: 58-داستان برج هزاره در سان فرانسیسکو یک $350 میلیون لوکس مسکونی پروژه که در سال 2009 افتتاح شده است اما پس از شروع به خم و نزول است. آن نیاز به هزینه مقاوم سازی برای ارتقاء پایه — که در اصل کشیده و تنها به یک لایه از شن و ماسه و درست در بالای لایه ای از خاک رس و گسترش آن به سنگ بستر.

"آنها ساخته شده آن را در liquefiable اراضی ... اما آنها هرگز به نام ما" Parrish گفت. "بنابراین ما نمی دهید."

تبلیغات

ساکنان هزاره برج را سرزنش هزاره همکاران برای مشکلات طراحی; توسعه به نوبه خود مقصر همسایه پروژه های ساخت و ساز برای مکیدن آب از خاک زیر برج باعث غرق شدن قابل توجه.

هزاره شرکای تجربه با تکیه آسمان خراش تر است دلیلی برای شک و تردید از توسعه دهنده ادعا می کند گفت: Robert P. سیلوراستاین یک پاسادنا وکیل که نشان دهنده محله گروه های مخالف به توسعه که با موفقیت شکایت کرد برای متوقف کردن نسخه های قبلی از هالیوود پروژه.

سیلوراستاین همچنین ابراز عدم اعتماد به نفس در, چگونه شهر به کار گرفته این پروژه در گذشته اشاره کرد که کلید مقامات که دفاع و پشتیبانی توسعه شده اند درگیر در فساد و تحقیقات است.

"این مستقل دولتی مطالعات bombshells که اثبات هزاره آسمان خراش ها را نمی توان مجاز" سیلوراستاین گفت.

تبلیغات

این شهر در حال حاضر در حال کار بر روی نسخه نهایی هالیوود مرکز زیست محیطی گزارش. پس از اتمام آن پروژه خواهد شد در صورت جلسات قبل شورای شهر کمیسیون برنامه ریزی و شورای برنامه ریزی و استفاده از زمین کمیته مدیریت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب