وظیفه نیروی تله $4 میلیون و کشت و فروشندگان مواد مخدر از خارج از دولت

پس از یک سری عملیات مخفی داخلی امپراتوری وظیفه نیروی سرکوب در قاچاق مواد مخدر تصرف $4 میلیون و دستگیری 51 نفر

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

پس از یک سری عملیات مخفی داخلی امپراتوری وظیفه نیروی سرکوب در قاچاق مواد مخدر تصرف $4 میلیون و دستگیری 51 نفر در مبارزه با مواد مخدر مربوط به اتهامات مقامات گفت.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به بسته شدن بسیاری از کسب و کار است که قاچاقچیان مواد مخدر استفاده می شود برای پنهان کردن معاملات خود را برخی از فروشندگان و آمد به جنوب کالیفرنیا با پول نقد در دست با توجه به انتشار اخبار از کالیفرنیا دفتر دادستان کل است.

"افزایش درآمد حاصل از مواد مخدر تشنج اعتقاد بر این است در بخش, با توجه به COVID-19 همه گیر و تاثیر آن در کسب و کار ساخته شده است که آن را سخت تر برای قاچاق مواد مخدر سازمان برای انتقال و یا شستن مواد مخدر درآمد حاصل از طریق معمول استفاده می شود کسب و کار است که مجبور شدند به طور موقت نزدیک با توجه به همه گیر" لوی سارنوالی گفت.

دادستان ها می گویند قاچاق بوده است که عمدتا فرد به فرد پس از همه گیر مجبور به خاموش کردن اکثر کسب و کار در دولت است. قاچاقچیان آمده اند به گلدن استیت از عنوان دور به عنوان فلوریدا و مین, مقامات گفت.

تبلیغات

در 17 عملیات بیش از 60 روز داخلی سرکوب داد — ائتلافی از دولت های فدرال و دولت های محلی و سازمان های اجرای — ره "افزایش قابل توجهی در خارج از دولت قاچاقچیان عمده مواد مخدر" که به کالیفرنیا برای به دست آوردن مواد مخدر در نظر گرفته شده برای توزیع در جای دیگر.

مقامات گزارش 300% تا 500% افزایش بازداشت. مظنون مورد ستایش قرار داد از واشنگتن تگزاس, اوهایو, مینه سوتا, New York, New Jersey, ماساچوست و گرجستان است.

هیچ مواد مخدر کشف و ضبط شد در طول عملیات اما Atty. ژنرال خاویر بکررا گفت: این عملیات باید با ارسال یک پیام به کسانی که درگیر در تجارت مواد مخدر.

"حتی در زمان بیماری همه گیر" او گفت: "ما ادامه خواهد داد برای نگهداری مجرمان پاسخگو باشد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de