به قطع LAPD بودجه توسط $150 میلیون, کاهش افسر رتبه های زیر 10000 نفر گزارش می گوید

اگر شورای شهر لس آنجلس می خواهد به قطع 150 میلیون دلار از اداره پلیس آن را باید در مقیاس استخدام, بالا شهر تحل

توسط MORVARIDEASIA در 31 خرداد 1399

اگر شورای شهر لس آنجلس می خواهد به قطع 150 میلیون دلار از اداره پلیس آن را باید در مقیاس استخدام, بالا شهر تحلیلگران گفت: در یک گزارش منتشر شده در جمعه.

رئیس قوه مقننه تحلیلگر شارون Tso و شهرستان مسئول امور اداری Richard Llewellyn گفت: تلاش برای کاهش هزینه های در پلیس لس آنجلس را ترک گروه با 9,757 افسران پایان ماه ژوئن 2021. انجام این کار را یک تغییر عمده در سیاست برای رهبران شهر که به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند به گرفتن و نگه داشتن این بخش در و یا بالاتر از 10000 افسران.

در این گزارش گفت: پیشنهاد عقبگرد در پلیس مخارج نیز به معنی کاهش LAPD هزینه های اضافه کاری در سال آینده است. اگر بخش تغییر نمی کند راه آن عمل تحلیلگران گفت که می تواند به معنای بیشتر "اضافه بانکی" — یک عمل است که در آن افسران کار اضافه کاری اما نه برای جبران آن ساعت تا سال بعد.

تبلیغات

ساخت چنین کاهش خواهد اجازه می دهد که شهر به منظور کاهش LAPD صرف و هدایت پس انداز به خدمات دیگر بدون توسل به اخراج این گزارش گفت:. دیگر پیشنهاد کاهش شامل کاهش هزینه های فن آوری جایگزینی وسایل نقلیه و هزینه های حساب.

کاهش هزینه در پلیس لس آنجلس بوده است rallying cry برای زندگی ماده-لس آنجلس و یک آرایه از دیگر grass-roots گروه شن و ماسه های کارگری که می گویند پول باید تغییر را از پلیس به محلی دیگر نیاز دارد. فعالان استدلال کرده اند که بسیاری از وظایف در حال حاضر به کار گرفته شده توسط افسران پلیس می تواند شانه به طور موثر تر توسط دیگر کارگران است.

عضو شورای مایک Bonin که نشان دهنده ساحلی محلات از Westchester به اقیانوس آرام Palisades در حال حاضر در حمایت از قرار دادن یک توقف به استخدام که به تدریج با کاهش اندازه از زور به عنوان افسران بازنشسته و استعفا. این حرکت باید حداقل تا این شهر را از بحران مالی است Bonin گفت: در هفته گذشته.

"ما در حال حاضر مجبور به استخدام یخ در بخش های دیگر" او در بیانیه ای گفت. "ما نمی تواند نگه داشتن برش هسته, شهرستان, خدمات, در حالی که رشد بخش است که بزرگترین بخش از بودجه است."

تبلیغات

کریگ Lally رئیس اتحادیه که نشان دهنده رتبه و فایل ماموران در پلیس لس آنجلس بلافاصله محکوم کرد این پیشنهاد به عنوان "غیر مسئولانه" گفت: اعضای شورا "نیاز به توضیح دهید که به چه کمتر افسران دیگر پاسخ اضطراری بار و انفجار هزینه ها در بهترین مورد علاقه Angelenos."

پیشنهاد "منجر به طولانی تر زمان پاسخ به شرایط اضطراری, از بین بردن ده ها تن از روزانه گشت مناطق در سراسر شهر و افزایش شهر را تهی دست مسئولیت برای اضافه کاری بیش از $50,000,000" او در بیانیه ای گفت.

Black Lives Matter-L. A. و گروه های دیگر شده اند فشار دادن اعضای شورا به مردم بودجه جایگزین گذراندن طرح برای شهرستان سالن که قطع کمک های مالی برای پلیس لس آنجلس حدود 90% — بسیار عمیق تر برش از 150 میلیون دلار است که رهبران شهر پیشنهاد کرده اند.

تحت فعالان' پیشنهاد و پس انداز می تواند به هدایت می شوید به مسکن و بهداشت و سایر خدمات عمومی مانند بهداشت روان مشاوران و باند مداخله متخصصان است.

تبلیغات

برش "$150 میلیون به نظر می رسد بزرگ تا زمانی که شما متوجه آن را هنوز هم برگ های پلیس لس آنجلس با 51 درصد از این شهر را بدون محدودیت درآمد" BLM-LA co-founder Melina عبدالله گفت: در اوایل این ماه. "شورای شهر و شهردار Garcetti نیاز به دانستن است که ما در حال مبارزه برای واقعا دگرگون تغییر در اینجا و نمی توان تنها با این حداقل مقدار از پول است."

فعالان ارائه شده به مردم بودجه به پنج نفر از شورا 15 عضو روز دوشنبه در یک نشست دو ساعته در تالار شهر. Councilwoman Nury مارتینز که پیشنهاد برش پلیس لس آنجلس تا $150 میلیون ستایش ایده های مطرح شده توسط فعالان و گفت: "این دقیقا چگونه شما reimagine محله."

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ هدف قرار داده مارتینز او پیشنهاد کاهش ارسال mailers به رای دهندگان در دره سن فرناندو منطقه هشدار داد که این کاهش باعث می شود پلیس به پاسخ آهسته تر برای موارد اضطراری. میلر می گوید: "بگویید Nury مارتینز به توقف بازی سیاست با زندگی مردم!"

پویایی در اطراف عمومی ایمنی هزینه های منتقل شده به سرعت بیش از دو ماه گذشته.

تبلیغات

در مارس شهردار اریک Garcetti پیشنهاد 7 درصد افزایش به پلیس لس آنجلس — افزایش سوخت در بخش های جدید را افزایش می دهد و پاداش برای افسران و کاهش 10% به بسیاری از شهرستان های دیگر کارکنان. اگر چه فعالان به شدت انتقاد شده است که رویکرد آنها نیست شتاب تا عظیم سراسر شهر بود تظاهرات شروع شد و بیش از خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

Garcetti تغییر دوره پیوستن به مارتینز در تماس خود را برای کاهش به $150 میلیون. چنین قطع می تواند از بین بردن قبلا برنامه ریزی شده افزایش بودجه برای اداره پلیس که رئیس میشل مور گفت: احتمالا در نتیجه کاهش نیروی انسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب